Компанія АТКОМ
Адрес: вул. Окружна, 57А м. Львiв,
Телефоны: (067) 66-088-66, (096) 55-816-99,
Электронная почта: at.com@ukr.net

Сервісний центр АТКОМ

Ремонт ваг ЛьвівТзОВ «АТКОМ» лідер галузі по продажу як торгового так і технологічного обладнання на усій території України. Наша компанія окрім продажу вище сказаного займається ремонтом та обслуговування техніки. Щоб клієнт був задоволений ми проводимо повний комплекс, котрий починається від продажу обладнання до подальшого його налаштування і в подальшому, якщо воно вийшло з ладу – ремонт.

Тобто компанія АТКОМ робить усе щоб клієнт був задоволений, для цього у нас працює колектив професіоналів, котрі нададуть якісну інформацію, для можливого вирішення поломки по телефону, якщо це важко зробити, ми вирішуємо у нас на місці або по домовленості до Вас виїжджають сервісні інженери.

Ми займаємося ремонтом та сервісним обслуговуванням вагового обладнання, касових апаратів, принтерів для друку чеків, принтерів етикеток, сканерів штрих кодів, лічильників банкнот, POS терміналів та іншого обладнання для ведення бізнесу.

 

Ремонт ваг, повірка ваг Держстандартом

В сьогоднішній час важко уявити ведення бізнесу без електронних ваг, тому від промислових об’єктів бо магазинів, усі користуються вагами різних комплектацій. Оскільки ваги є елементом технологічного процесу, то коли вони виходять з ладу, процес як у магазині, так і на виробництві зупиняється. Наша ціль – швидко відремонтувати ваги електронні. Тому ремонт ваг Львів ми виконуємо найшвидше. Наша компанія ремонтує такі бренди ваг: Промприлад, AXIS, CAS, Camry, Mettler Toledo, DIGI, Jadever, Certus, Radwag, Масса-К, КЗВО, Штрих-Принт, Мир Весов, Вагар, Техноваги, Центровес, Днепровес. Тому ми вважаємося основним сервісним центром по ремонту ваг у Львові.

Окрім ремонту ваги ми займаємось калібруванням з подальшою підготовкою для повірки Держстандартом.

 

Ремонт та обслуговування касових апаратів (РРО)

Оскільки ми сертифікований сервісний центр по обслуговуванню касових апаратів та фіскальних реєстраторів, в нашій компанії можна придбати фіскальну техніку, яка дозволить Вам вести легальний бізнес по продажу алкоголю, сигарет тощо. Також заключити сервісний договір по обслуговуванню.

 

Ремонт принтерів чеків

Термопринтери для друку чеків використовуються у магазинах, бутіках, кафе, ресторанах тощо. Тому їхня безперервна робота може призвести до виходу з ладу елементів системи, як механічної частини, так і самої термоголовки. Нашим завданням є швидкий ремонт, оскільки якщо не відбувається видрук чеків, торгова мережа перестає функціонувати. Що до моделей принтерів для чеків, які ремонтуємо та налаштовуємо: Unisystem UNS, Posiflex, Citizen, Savio, Bixolon, Екселліо, Datecs, Synco, Xprinter, HPRT, Zonerich, Epson, ZONERICH, POSBANK, Bematech, Orion, Tysso, Samas, Labau, SPRT.Сервісний центр Львів

 

Ремонт принтерів етикеток

Принтери штрихкоду використовуються для видруковування термоетикеток, термотрансферних етикеток, текстильної стрічки. Вони використовуватися для маркування товарів. Найбільш популярними моделями на території України є Argox, TSC, Proton, Zebra, Sbarco, Postek, Godex, HPRT. Тому нашим завданням є їх якісне обслуговування та налаштування. Основною причиною виходу з ладу принтери етикеток вважається термоголовка.

 

Ремонт сканера штрих кодів

Сканер штрих коду використовується для швидкого обслуговування клієнтів, за рахунок сканування штрих коду, на якому вказана уся інформація про товар, якщо ламається сканер швидкість обслуговування зменшується в декілька раз, тому що ввід інформації про товар робиться в ручну. Найчастіше вони ламаються через падіння з висоти, в подальшому зчитуючий елемент виходить з ладу. В нашому сервісному центрі можна відремонтувати або його замінити. Серед виробників, які користуються популярністю, компанія АТКОМ Львів ремонтує Zebex, Argox, Datalogic, Motorola Symbol, TYSSO, Honeywell Metrologic, CANMAX, Proton, Cipher Lab, NCR RealScan, Posiflex, Sunlux, Cino.

 

Ремонт лічильників банкнот

Лічильники банкнот різновид банківського обладнання, яке після довгого часу експлуатацію потребує сервісне обслуговування, котре полягає в чистці елементів механізму лічильника купюр, а також по можливості заміні зношуючих елементів, які виготовлені з резини. Ми також ремонтуємо детектори валют та знищувачі документів. Серед популярних виробників котрі ми ремонтуємо варто зазначити: Magner, Dors, Pro, Спектр.

Окрім ремонту та продажу товарів ми займаємося їх налаштування та впровадження у Вашу систему торгового закладу. Звертайтеся, не тратьте дорогоцінного часу.


Наші переваги

Якісне обладнаннявід світових виробників
Низькі цінизавдяки прямим поставкам
Інноваційні рішенняприносять вигоду бізнесу
Безкоштовна консультаціявід експертів
Багаторічний досвідвпровадження та підбору рішень для автоматизації бізнесу
Сервісне обслуговуваннязапчастини завжди в наявності