Компанія АТКОМ
Адрес: вул. Окружна, 57А м. Львiв,
Телефоны: (067) 66-088-66, (096) 55-816-99,
Электронная почта: at.com@ukr.net

Про компанію

Компанія АТКОМ – це молода, прогресивна компанія фахових спеціалістів, яка на ринку праці появилась відносно недавно та вже встигла завоювати прихильність великої кількості споживачів. А як відомо нове це завжди краще, оскільки воно враховує мінуси старого, акцентує свою основну увагу на тенденції новинок у світовому розвитку сучасного обладнання, яке полегшує  роботу споживача та дозволяє економити час, який в теперішньому ритмі життя є надзвичайно цінним.Компанія АТКОМ | Автоматизація галузей промисловості

Основним поясненням різкого старту та розвитку нашої компанії є те, що основною цінністю для нас є задоволений Споживач, але цьому передує велика клопітка праця наших фахівців, які детально інформують клієнта про основи користування новітнім обладнанням, шукають те обладнання, яке в певних умовах буде служити  йому довгі роки, а також в разі потреби нададуть сервісну підтримку, яка Вам буде необхідна.

Кожен для себе хоче найкращого і це є виправданим, так само і Компанія АТКОМ  для свої клієнтів обирає усе найсучасніше. Люди різні і смаки різні, та ми вміємо та зробимо усе можливе, щоб задовольнити інтереси навіть найбільш вибагливих клієнтів, а підтвердженням цього є велика база наших клієнтів, які знову і знову звертаються до нас за необхідним обладнанням, адже, як відомо провірене завжди краще ніж невідоме.

АТКОМ – це фірма просто супер,
Такої точно не знайдете Ви,
Коли обладнання потрібно,
Отут знайдете його Ви,
Можливий вибір, як завжди!

На даний час,  Компанія АТКОМ для підвищення бізнес ефективності наших споживачів може запропонувати різноманітний спектр обладнання, а саме:

  • вагове обладнання (ваги торгові, ваги лабораторні, ваги платформні, ваги технічні, ваги ювелірні, тензодатчики тощо);
  • торгове обладнання (касові апарати, принтери друку чеків, принтери етикеток, сканери штрих коду тощо);
  • обладнання для магазинів і супермаркетів (стелажі, освітлення, манекени тощо);
  • банківське обладнання (лічильники банкнот, детектори валют тощо);
  • технологічне обладнання (устаткування для професійної кухні, барне обладнання тощо);
  • POS-устаткування (POS-термінали, програмне забезпечення тощо).

Одним з важливих напрямків діяльності Компанії АТКОМ є також автоматизація бізнес-процесів різноманітних сфер бізнесу, а саме: автоматизація сфери послуг (кафе, ресторани, бари); автоматизація закладів охорони здоров’я (аптек); автоматизація ювелірних магазинів, автоматизація процесів у сільському господарстві та інших виробничих процесах.

Для більш детального огляду всієї різноманітності обладнання, яке надає Компанії АТКОМ, Вам необхідно зайти у розділ Обладнання, де кожен зможе знайти все необхідне для ведення своєї діяльності.

Якщо Ви віддаєте перевагу новинкам сучасного обладнання, його надійності, помірній ціні та якісного обслуговування тоді звертайтесь в Компанію АТКОМ, тут Ви завжди будете задоволені якістю, ціною, а також фаховим обслуговуванням наших спеціалістів. Приєднуйтесь до нового лідера на ринку вагового та торгового обладнання, поповнюйте лави наших споживачів, які вже встигли переконатись у наших вагомих перевагах.

З повагою, колектив ТзОВ «АТКОМ».


Наші переваги

Якісне обладнаннявід світових виробників
Низькі цінизавдяки прямим поставкам
Інноваційні рішенняприносять вигоду бізнесу
Безкоштовна консультаціявід експертів
Багаторічний досвідвпровадження та підбору рішень для автоматизації бізнесу
Сервісне обслуговуваннязапчастини завжди в наявності