Компанія АТКОМ
Адрес: вул. Окружна, 57А м. Львiв,
Телефоны: (067) 66-088-66, (096) 55-816-99,
Электронная почта: at.com@ukr.net

Лічильники банкнот, машинка для грошей

Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Лічильник банкнот Сassida Xpecto мультивалютний

  Лічильник банкнот Сassida Xpecto належить до новинок сучасного банківського обладнання, який дозволяє автоматичного розпізнавати номінали валют. По замовчуванню Сassida Xpecto визначає під час перерахунку UAH, USD, EUR, PLN, але можливо додатково запрограмувати розпізнавання до 10-ти банківських вал..
  28,500 грн
 • Лічильник банкнот Cassida Kolibri UV

  Лічильник банкнот Cassida Kolibri UV вважається найефективнішим бюджетним рішенням на території України завдяки тому, що легко справляється з підрахунком емісійних доларів. Також машинка для підрахунку грошей Cassida Kolibri UV має мінімальні розміри у своєму бюджетному класі, що в свою чергу дозвол..
  2,950 грн 3,650 грн
 • Купюролічильна машинка Cassida Tiger UV

  Купюролічильна машинка Cassida Tiger UV бюджетним рішенням на території України завдяки тому, що легко справляється з підрахунком емісійних доларів. Також лічильник грошей Cassida Tiger UV має невеликі розміри у своєму бюджетному класі, що в свою чергу дозволяє економити робоче місце. Що до техні..
  3,500 грн
 • Лічильник банкнот SBM SB-1050 дві кишені

  Лічильник банкнот SBM SB-1050 універсальне рішення, оскільки комплектується додатковою кишенею і має функцію сортування та можливість визначення номіналу валюти. Використовують лічильник-сортувальник SBM SB-1050 для середніх і невеликих об’ємів готівки, як у банках, так і роздрібній торгівлі. ..
  45,580 грн
 • Портативний лічильник банкнот Cassida H50

  Портативний лічильник банкнот Cassida H50 це унікальний, компактний, сучасного дизайну лічильник. Його найчастіше використовують для підрахунку банкнот в умовах виїзної торгівлі, там не немає можливості встановити стаціонарний. Живлення можливе від батарейок, прикурювала, та постійної мережі 220В. ..
  2,200 грн
 • Сортувальник банкнот Cassida Zeus

  Сортувальник банкнот Cassida Zeus новинка на ринку України, котра зарекомендувала себе як сучасне і надійне обладнання банківського класу. Він дозволяє з легкістю оприділяти валюти по номіналах (UAH, USD, EUR, PLN, CHF, GBP, RUB з можливістю програмування до 10-ти валют). В свою чергу дана модель &n..
  40,500 грн
 • Лічильник банкнот Cassida 5550 UV/MG

  Лічильник банкнот Cassida 5550 UV/MG належить до категорії бюджетного банківського обладнання, але якщо поглянути на функціонал, то він великий і основу відіграє можливість калькуляції грошей по номіналах (функція ValuCount). Рахувальна машинка Cassida 5550 UV/MG характеризується 5-ма видами дете..
  4,300 грн
 • Лічильник банкнот Cassida 6650 UV

  Лічильник банкнот Cassida 6650 UV банківське обладнання офісного класу з горизонтальним завантаженням банкнот, а також повною і розширеною кнопковою панеллю управління. Дана модель машинки для перерахунку грошей Cassida 6650 UV функціонально можна віднести до напівпрофесійного обладнання за невелику..
  6,850 грн 7,400 грн
 • Сортувальник банкнот DoCash DC-45V

  Сортувальник банкнот DoCash DC-45V це новинка на теренах України від відомого виробника. Дана модель вважається удосконаленням усіх попередніх лічильників банкнот даного класу. По замовчуванню сортувальник розпізнає сім валют і перерахунок відбувається з низьким рівнем шуму. DoCash DC-45V комплектує..
  41,075 грн

Даний товар належить до категорії банківського обладнання. На сьогоднішній день асортимент лічильників банкнот надзвичайно великий, це пояснюється тим, що попит на дану категорії продукції є вище середнього. Серед основних виробників, які зацікавили українського споживача як по надійності і ціні варто згадати: DORS, MAGNER, PRO, але варто згадати таких виробників, як Cassida, DoCash, Laurel, Shinwoo і Royal Sovereign (RBC-600, RBC-1000, RBC-1100, RBC-1200) хоч їх і менше купляють, але користуються популярністю.

Лічильник банкнот! Для чого він? Принцип роботи? Будова?

Основним завдання машинки для перерахунку грошей, тобто для чого вона розроблялася є автоматичне або напівавтоматичне і односно швидке лічення купюр різного номіналу. Окремої купюролічильної машинки для окремих світових валют, як таких не існує, розробник розробив їх універсальними. Завантаження грошей, які будуть перелічуватися, в основному горизонтальне, хіба за винятком портативних, тут воно вертикальне. Принцип лічення відбувається через ролики, вони знаходяться всередині лічильника. При включенні ролики постійно крутяться і тим самим «перебирають» кожну купюру окрему, тобто рахують їх.

В більш професійних  лічильниках грошей (машинка для рахування грошей) вмонтовані сенсори для детекції (прямого визначення фальшивої банкноти). Серед основних детекцій варто згадати оптичну на визначення щільності, ультрафіолетову, інфрачервону, магнітну, визначення здвоєності, розмірів і пошкодженості банкноти.

На що звертати увагу при виборі лічильника?

Якщо у Вас виникло питання у покупці машинки для перевірки грошей колектив компанії АТКОМ радить звернути увагу на основні функції і критерії, які є основними при даному виборі:

 • швидкість лічення банкнот (як правило оптимальна швидкість для підрахунку становить від 1000 до 1500 банкнот/хв.);
 • можливість сумування грошей як по пачкам (для подальшого фасування), так і по кількості (коли одного номіналу більше, ніж вміщує приймальна кишеня);
 • ручний і автоматичний старт (в більшості лічильників вони запрограмовані);
 • детекції (для звичайного лічення буде достатньо УФ і оптичної детекцій).

Професійні лічильники банкнот на відміну від середнього класу моделей комплектуються більш потужнішим каркасом, також швидкість лічення може перевищувати 1500 бан./хв., вони також комплектуються максимальними комплектами датчиків для більш точнішої детекції (перевірки банкноти). Сучасні моделі розроблені з двома кишенями, одна з яких приймає перелічені гроші, а інша для «відкидання» підозрілих і фальшивих банкнот, а якщо в пачці з грошима появилася купюра іншого номіналу, функція «визначення номіналу» її відсортує.

Купити лічильники банкнот в нашому виставковому залі Ви завжди зможете з можливість їх протестувати і отримати консультацію нашого спеціаліста. Лічильники банкнот ціна у них коливаються в усьому ціновому діапазоні.

Телефон:

(067) 66-088-66
(096) 55-816-99
(099) 058-40-02
(093) 706-32-22
E-mail: at.com@ukr.net

Адресa:

м. Львiв, вул. Окружна, 57А
Якщо Ви придбали товар у компанії АТКОМ, ми надаємо гарантію та післягарантійну підтримку, консультацію по телефону, допомогу у налаштуванні.
Як купити обладнання (ціна)?
- Завітавши до нас у виставковий зал;
- Зробивши замовлення через сайт;
- Зателефонувавши.
 Як відбувається доставка? 
- По Львову обговорюється індивідуально;
- По Україні вантаж відправляється компаніями вантажоперевізниками  САТ, Делівері, Нова Пошта, Інтайм, Нічний Еспрес, Автолюкс, Гюнсел. Міст Експрес.
В які регіони відправляється вантаж?
Львів, Донецьк, Черкаси, Сімферополь, Одеса, Київ, Чернігів, Херсон, Ужгород, Запоріжжя, Дніпропетровськ, Луцьк, Полтава, Житомир, Тернопіль, Харків, Чернівці, Суми, Івано-Франківськ, Севастополь, Крим, Кіровоград, Хмельницький, Рівне, Луганськ, Ялта, Миколаїв, Біла Церква, Дніпродзержинськ, Кривий Ріг, Мелітополь, Маріуполь, Бердянськ, Умань, Новоград-Волинський, Ковель, Стрий, Дрогобич, Мукачеве, Нікополь…