Компанія АТКОМ
Адрес: вул. Окружна, 57А м. Львiв,
Телефоны: (067) 66-088-66, (096) 55-816-99,
Электронная почта: at.com@ukr.net

Ваги платформні, ваги низькопрофільні

Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Ваги нержавіючі ПРОМПРИЛАД ВН-300-4 (1000х1000) нерж

  Платформні ваги нержавіючі ПРОМПРИЛАД ВН-300-4 (1000х1000) нерж спеціальна розробка вагового заводу для компанії АТКОМ. Вони користуються популярністю практично у всіх галузях промисловості, де підвищена вологістю та значна запиленість повітря. Ваги нержавіючі ВН конструктивно виготовляються з рифле..
  28,700 грн
 • Ваги платформні ДНЕПРОВЕС ВПД-Л500-4 (1000х1000)

  Ваги платформні промислові ДНЕПРОВЕС ВПД-Л500-4 (1000х1000) - це технічна розробка компанії, вони розраховані для складських умовах, як для інтенсивного зважування так і не великих навантажень. Ваги складські електронні ДНЕПРОВЕС ВПД-Л500-4 (1000х1000) з'явилася на ринку України через великі ..
  8,150 грн
 • Ваги платформні ПРОМПРИЛАД ВН-300-4 (1000х1000)

  Ваги платформні ПРОМПРИЛАД ВН-300-4 (1000х1000) прості в користуванні, а також у монтажі. Своєю популярністю завдячують співвідношенню ціна-якість. Тому давно на ринку України завоювали звання "Народні ваги". Що важливо, по замовчуванню вони комплектуються роз'ємом для під'єднання ..
  11,500 грн
 • Ваги нержавіючі ПРОМПРИЛАД ВН-300-4 (1000х1250) нерж

  Платформні ваги нержавіючі ПРОМПРИЛАД ВН-300-4 (1000х1250) нерж спеціальна розробка вагового заводу для компанії АТКОМ. Вони користуються популярністю практично у всіх галузях промисловості, там де підвищена вологістю та значна запиленість повітря. Ваги нержавіючі ВН конструктивно виготовляються з р..
  29,700 грн
 • Ваги платформні ДНЕПРОВЕС ВПД-Л1000-4 (1000х1000)

  Ваги платформні промислові ДНЕПРОВЕС ВПД-Л1000-4 (1000х1000) - це технічна розробка компанії, вони розраховані для складських умовах, як для інтенсивного зважування так і не великих навантажень. Ваги складські електронні ДНЕПРОВЕС ВПД-Л1000-4 (1000х1000) з'явилася на ринку України через велик..
  8,150 грн
 • Ваги платформні електронні ТВ4

  Ваги низькопрофільні електронні (складські ваги) ТВ4 використовуються для зважувань на промислових підприємствах в цехах та складах, сільськогосподарських підприємствах, та компаніях перевізників для облікових та технологічних операцій. Платформенні ваги типу ТВ4 складаються з металевої рами накр..
  14,670 грн
 • Ваги платформні ПРОМПРИЛАД ВН-300-4 (1000х1250)

  Ваги платформні ПРОМПРИЛАД ВН-300-4 (1000х1250) прості в користуванні, а також у монтажі. Своєю популярністю завдячують співвідношенню ціна-якість. Тому давно на ринку України завоювали звання "Народні ваги". Що важливо, по замовчуванню вони комплектуються роз'ємом для під'єднання ..
  12,150 грн
 • Ваги нержавіючі ПРОМПРИЛАД ВН-300-4 (1250х1250) нерж

  Платформні ваги нержавіючі ПРОМПРИЛАД ВН-300-4 (1250х1250) нерж спеціальна розробка вагового заводу для компанії АТКОМ. Вони користуються популярністю практично у всіх галузях промисловості, там де підвищена вологістю та значна запиленість повітря. Ваги нержавіючі ВН конструктивно виготовляються з р..
  33,000 грн
 • Ваги платформні ДНЕПРОВЕС ВПД-Л2000-4 (1000х1000)

  Ваги платформні промислові ДНЕПРОВЕС ВПД-Л2000-4 (1000х1000) - це технічна розробка компанії, вони розраховані для складських умовах, як для інтенсивного зважування так і не великих навантажень. Ваги складські електронні ДНЕПРОВЕС ВПД-Л2000-4 (1000х1000) з'явилася на ринку України через велик..
  8,150 грн
 • Ваги платформні нержавіючі електронні ТВ4

  Ваги низькопрофільні нержавіючі електронні ТВ4 використовуються для зважувань на промислових підприємствах в цехах та складах, сільськогосподарських підприємствах, та компаніях перевізників для облікових та технологічних операцій. Платформенні нержавіючі ваги типу ТВ4 складаються з мета..
  29,700 грн
 • Ваги платформні ПРОМПРИЛАД ВН-300-4 (1250х1250)

  Ваги платформні ПРОМПРИЛАД ВН-300-4 (1250х1250) прості в користуванні, а також у монтажі. Своєю популярністю завдячують співвідношенню ціна-якість. Тому давно на ринку України завоювали звання "Народні ваги". Що важливо, по замовчуванню вони комплектуються роз'ємом для під'єднання ..
  13,850 грн
 • Ваги нержавіючі ПРОМПРИЛАД ВН-600-4 (1000х1000) нерж

  Платформні ваги нержавіючі ПРОМПРИЛАД ВН-600-4 (1000х1000) нерж спеціальна розробка вагового заводу для компанії АТКОМ. Вони користуються популярністю практично у всіх галузях промисловості, де підвищена вологістю та значна запиленість повітря. Ваги нержавіючі ВН конструктивно виготовляються з рифле..
  30,900 грн

Платформенні ваги виготовляються різних розмірів та різного максимального навантаження, дані характеристики залежать від специфіки використання. Низькопрофільні ваги належаль до категорії складські ваги або як ще їх називають промислові ваги.

Ваги  платформні електронні ставляться на рівну поверхню або можуть монтуватися у приямок, який виготВаги платформні електронні овляється перед покупкою електронних ваг. Ваги низькопрофільні призначені для зважування мішків, ящиків, палет, коробок та інших габаритних товарів.

Компанія АТКОМ при покупці ваг промислових гарантує якісний і швидкий сервіс по всій території України (Львів, Київ, Одеса, Тернопіль, Закарпаття …).

Ваги складські виготовляються в таких модифікаціях:

 • вся конструкція з чорного металу, гладка або рифлений лист з нанесенням антикорозійної фарби.
 • вся конструкція ваг виготовлена з нержавіючої сталі (вологозахищені ваги).

В залежності від місце розташування (агресивності середовища) ваг низькопрофільних, їх комплектуючі можуль змінюватися: тензометричні датчики клас захисту ІР67 (для звичайного складу) і ІР68 (для агресивних умов, приклад м’ясокомбінати), вагопроцесори ІР54, ІР65, ІР67. Для екстремальних умов можливо виготовити вибухозахищені ваги.

Як обрати виробничі ваги, на що звернути увагу при обговоренні технічних моментів? Якщо Ви вирішили зробити покупку ваг виробничих на склад, цех або відкрите приміщення важливо із замовником проаналізувати критерії, які в подальшому вплинуть на довговічність і якість роботи обладнання.Ваги платформні

 • Основним критерієм прийнято вважати товщину і тип металу. Що  до товщини металу, то цей показник вплине на довговічність зважування і відкине можливість викривлення конструкції платформної електронної ваги. А тип металу потрібно вибирати, в залежності від агресивних умовах середовища, де буде розміщуватися обладнання. Якщо це звичайний промисловий склад платформа виготовляється з чорного металу, а підприємства є підвищеною вологістю і наявністю морозильних камер  - нержавіюча сталь (нержавіючі ваги).
 • Вибір тензометричних датчиків відбувається залежно від умов використання і виробника. На звичайні провітрюючи склади встановлюються датчики класом захисту IP67, тобто максимальний захист від запиленості та витримування вологи типу конденсату, а захист IP68 – повний захист від запиленості та витримування прямого потрапляння води під напором, такого типу датчики виготовляються лише з нержавіючої сталі з герметичною лазерною запайкою.
 • Схожа ситуація і до вагового індикатора: якщо корпус виготовлений з пластику або не герметичний метал, то умови звичайні. Нержавіюча сталь – підвищена вологість.
 • З менш важливих показників, які потрібно враховувати при виборі промислових платформних ваг є рифленість платформи. Вона дозволяє працювати без можливості ковзання товару на електронних вагах.

Купити ваги платформні електронні Ви зможете у нас, де представлений широкий вибір по виробниках у різній ціновій категорії. Ціна залежить від вище перелічених факторів.

Сьогодні кожен торговий об'єкт потребує обладнанні для зважування. На даний момент важко собі уявити функціонування торгового підприємства без приладів для зважування. Найяскравішим представником такого типу обладнання є ваги платформні. З їх допомогою визначають вагу товару і його вартість. Дуже часто їх використовують в торгових павільйонах і складах.

В даний момент існує безліч видів ваг платформних, і ось основні з них:

 • складські;
 • торгові;
 • промислові;
 • платформні;
 • електронні платформні.

За фактом складські ваги - це різновид промислових ваг. Устаткування використовується для вимірювання точної ваги товару, матеріалів або сировини. Вага вимірювана приладом, може бути різною від декількох кілограм до тонни. У нашому магазині купити ваги платформні електронні ви зможете на вигідних умовах. Завдяки широкому діапазону вимірювання вони отримали велику популярність і використовуються повсюдно. Важко уявити собі роздрібну або оптову торгівлю без таких приладів.

Є підприємства, яким необхідні великовантажні ваги, так як товар має велику вагу. Такі ваги складські діляться на три види:

 • Ваги стаціонарні підлогові промислового масштабу - затребувана модель завдяки своїй функціональності. Такі ваги платформні купити ви зможете на вигідних умовах в нашому магазині.
 • Промислові прилади, які монтуються в приямок - встановлюються вони прямо в підлогу. Перевага в тому, що вони дозволяють зважувати товар, не вивантажуючи його з візків або рокл. Мінус в тому, що вони повністю статичні та стають частиною складу назавжди.
 • Пересувні ваги - вони компактні в порівнянні з попередніми аналогами. Надають високий рівень зважування, але мають низьку межу ваги. У нашому магазині ваги промислові купити ви зможете за вигідною ціною.

Наші переваги

Якісне обладнаннявід світових виробників
Низькі цінизавдяки прямим поставкам
Інноваційні рішенняприносять вигоду бізнесу
Безкоштовна консультаціявід експертів
Багаторічний досвідвпровадження та підбору рішень для автоматизації бізнесу
Сервісне обслуговуваннязапчастини завжди в наявності