Компанія АТКОМ
Адрес: вул. Окружна, 57А м. Львiв,
Телефоны: (067) 66-088-66, (096) 55-816-99,
Электронная почта: at.com@ukr.net

Ваги палетні, ваги для палет

Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Ваги палетні ДНЕПРОВЕС ВПД-300-П

  Ваги палетні ДНЕПРОВЕС ВПД-300-П належать до категорії бюджетних ваг, котрі після здешевлення комплектуючих не втратили своїх функціональних можливостей, а також можуть використовуватися, як у звичайних складських умовах, так і на дворі за умови відсутності потрапляння атмосферних опадів. Палетні..
  7,950 грн
 • Ваги палетні ЗЕВС ВПЕ-300П-A12L

  Ваги палетні ЗЕВС ВПЕ-300П-A12L потрібні для проведення статичного зважування вантажів на європіддонах для проведення облікових або технологічних операцій на промислових, торгових і сільськогосподарських підприємствах. Палетні ваги ВПЕ рекомендується використовувати на складах, оптових базах та митн..
  10,800 грн
 • Ваги палетні ПРОМПРИЛАД ВН-300-4-П

  Ваги палетні ПРОМПРИЛАД ВН-300-4-П використовуються для визначення ваги вантажів розташованих на дерев'яних піддонах -  європалетах, які переміщають за допомогою гідравлічних візків (рокла) або карів. П-подібні ваги користуються великою популярністю на виробничих і переробних підприємствах,..
  10,000 грн
 • Ваги палетні ПРОМПРИЛАД ВН-300-4-П нерж

  Ваги палетні нержавіючі ПРОМПРИЛАД ВН-300-4-П нерж унікальне рішення відомого на усю Україну заводу вагового обладнання. Це найбільш популярне обладнання для складів, виробничих цехів, де вологість велика та досягає 100%, а також наявність солей на хімічних речовин. Важливо згадати обробку та миття ..
  25,500 грн
 • Ваги палетні ТЕХНОВАГИ ТВ4-300-0,1-U (1200х800х90)-12

  Ваги палетні ТЕХНОВАГИ ТВ4-300-0,1-U (1200х800х90)-12 призначені для статичного зважування вантажів розміщених на палетах для здійснення облікових чи технологічних операціях. П-подібна платформа зручна при використанні гідравлічного візка-рокли при зважуванні вантажів на палетах. Палетні ваги ТЕХНОВ..
  14,500 грн
 • Ваги палетні ТЕХНОВАГИ ТВ4-300-0,1-U (1200х800х90-N-12h нержавіючі

  Ваги палетні ТЕХНОВАГИ ТВ4-300-0,1-U (1200х800х90)-N-12h нержавіючі широко застосовуються в промисловості на складах з підвищеною вологістю середовища. Ваги нержавіючі палетні завдяки своєму виконанню з нержавіючої сталі, дозволяють, щоб  їх після зважування обробляли під струменем води (саніта..
  30,500 грн
 • Ваги палетні ДНЕПРОВЕС ВПД-500-П

  Ваги палетні ДНЕПРОВЕС ВПД-500-П належать до категорії бюджетних ваг, котрі після здешевлення комплектуючих не втратили своїх функціональних можливостей, а також можуть використовуватися, як у звичайних складських умовах, так і на дворі за умови відсутності потрапляння атмосферних опадів. Палетні..
  7,950 грн
 • Ваги палетні ЗЕВС ВПЕ-500П-A12L

  Ваги палетні ЗЕВС ВПЕ-500П-A12L потрібні для проведення статичного зважування вантажів на європіддонах для проведення облікових або технологічних операцій на промислових, торгових і сільськогосподарських підприємствах. Палетні ваги ВПЕ рекомендується використовувати на складах, оптових базах та митн..
  10,800 грн
 • Ваги палетні ПРОМПРИЛАД ВН-600-4-П

  Ваги палетні ПРОМПРИЛАД ВН-600-4-П використовуються для визначення ваги вантажів розташованих на дерев'яних піддонах -  європалетах, які переміщають за допомогою гідравлічних візків (рокла) або карів. П-подібні ваги користуються великою популярністю на виробничих і переробних підприємствах,..
  10,150 грн
 • Ваги палетні ПРОМПРИЛАД ВН-600-4-П нерж

  Ваги палетні нержавіючі ПРОМПРИЛАД ВН-600-4-П нерж унікальне рішення відомого на усю Україну заводу вагового обладнання. Це найбільш популярне обладнання для складів, виробничих цехів, де вологість велика та досягає 100%, а також наявність солей на хімічних речовин. Важливо згадати обробку та миття ..
  25,700 грн
 • Ваги палетні ТЕХНОВАГИ ТВ4-600-0,2-U (1200х800х90)-12

  Ваги палетні ТЕХНОВАГИ ТВ4-600-0,2-U (1200х800х90)-12 призначені для статичного зважування вантажів розміщених на палетах для здійснення облікових чи технологічних операціях. П-подібна платформа зручна при використанні гідравлічного візка-рокли при зважуванні вантажів на палетах. Палетні ваги ТЕХНОВ..
  14,500 грн
 • Ваги палетні ТЕХНОВАГИ ТВ4-600-0,2-U (1200х800х90)-N-12h нержавіючі

  Ваги палетні ТЕХНОВАГИ ТВ4-600-0,2-U (1200х800х90)-N-12h нержавіючі широко застосовуються в промисловості на складах з підвищеною вологістю середовища. Ваги нержавіючі палетні завдяки своєму виконанню з нержавіючої сталі, дозволяють, щоб  їх після зважування обробляли під струменем води (саніта..
  30,500 грн

Ваги палетні різновидність промислових ваг для зважування товарів на палетах та европіддонах. Оптимальна ширина заїзду становить 600 мм, а максимальне навантаження 1500кг.

Одним із різновидів  ваг для статичного зважування відносяться палетні ваги. Своєю появою на ринку промислових товарів дана група вагового обладнання зумовлена транспортування палетованих товарів на роклах, електророклах, штабелерах, вилочних погружчиках.Ваги палетні

Ваги палетні на даний час користуються великою популярністю в супермаркетах, на великих складах, виробництвах, оскільки є надзвичайно простими у використанні та водночас дозволяють швидко та точно встановити наявну масу товару. Завдяки своїй зручній формі, вони дозволяють зважувати різноманітні види товарів. Тепер, заїхавши з легкістю в проміжок між платформами та поставши на них потрібний для зважування товар Ви неодмінно отримаєте точну масу товару. Разом з тим, перед зважуванням необхідно вставити спершу масу самої тари, а згодом вже здійснювати зважування для того, щоб на екрані була показна маса самого товару. Різноманітність даних ваг за кольором та типом комплектуючих є дуже велика, а отже кожен зможе підібрати для себе найбільш оптимальний варіант, як за ціною, так і за дизайном.

Ваги палетні відносяться до промислових ваг. При виборі даної підгрупи ваг потрібно знати яке максимальне навантаження буде зважуватися і яка точність допускається при зважуванні. Палетні ваги виготовляються з чорного металу або нержавіючої сталі. Це залежить, в яких умовах буде знаходиться вага (звичайні складські умови або як приклад мясний цех). Електронні палетні ваги виготовляються від 300кг до 6000кг, це залежить яке максимальне навантаження буде зважуватися. Живлення можливе від 220В або як опція від акумулятора.

Компанія АТКОМ пропонує широкий вибір ваг палетних різних виробників. Ми завжди раді допомогти у виборі промислових ваг, оскільки вдалий вибір вагового обладнання для вашої сфери це запорука хорошого бізнесу. Купити палетні ваги у компанії АТКОМ можна зробивши замовлення через наш сайт і ми відправимо потрібні Вам ваги по всій Україні.

Палетні ваги - це ваги, які розроблені для більш зручного вимірювання вантажу на палетах, піддонах і тому подібних пристроях. Використання ваг палетних суттєво прискорює процес зважування і обробки продукції на складах, промислових цехах, логістичних центрах.

Платформа на якій розміщується, а потім і зважується товар має П-подібну конструкцію, яка за розмірами чудово підходить під прорізи піддонів.

Ваги палетні відрізняються такими функціональними особливостями:

 • широкий діапазон вимірюваних продукції 600-6000кг;
 • зручність в обслуговуванні і експлуатації;
 • надійна будова ваг;
 • функція автонуля;
 • функція тари (тарування по всьому діапазону);
 • функція підсумовування;
 • функція роботи з принтером або комп'ютером.

Електронні ваги палетні, які ми пропонуємо своїм клієнтам завжди якісні і можуть задовольнити ваші потреби. Вони розраховані на зважування товару у доволі широкому діапазоні. Ваги палетні, завдяки міцній і надійної конструкції і невеликій вазі зручні в перевезенні. Крім того, можливість функціонування в широкому діапазоні температур дає можливість використовувати ваги у будь-яких умовах.

Для важких умов використання випускаються ваги палетні виготовлені ​​виключно з нержавіючої сталі і комплектуються тензометричними датчиками з високим класом захисту, ваговим індикатором.

Звернувшись до менеджерів нашої компанії, клієнт отримає для себе вичерпну інформацію щодо будь-якої моделі обладнання, яка його зацікавила. Крім того, фахівці компанії неодмінно сприятимуть в підборі відповідного пристрою для зважування товарів.

Ми працюємо лише з якісною продукцією, тому впевнено надаємо своїм покупцям гарантію на будь-які товари з нашого каталогу. Ми впевнені, що зможемо підібрати ваги для кожного нашого клієнта.


Наші переваги

Якісне обладнаннявід світових виробників
Низькі цінизавдяки прямим поставкам
Інноваційні рішенняприносять вигоду бізнесу
Безкоштовна консультаціявід експертів
Багаторічний досвідвпровадження та підбору рішень для автоматизації бізнесу
Сервісне обслуговуваннязапчастини завжди в наявності