Компанія АТКОМ
Адрес: вул. Окружна, 57А м. Львiв,
Телефоны: (067) 66-088-66, (096) 55-816-99,
Электронная почта: at.com@ukr.net

Ваги автомобільні

Автомобільні вагиАвтомобільні ваги обладнання для зважування великих по масі вантажів. Виготовляються довжиною на 12, 14, 16, 18, 20, 24 метрів, а максимальне навантаження становить від 10 тон до 80 тон. В залежності від типу ваг можливе зважування кожної вісі окремо або цілого автомобіля.

Ваги автомобільні використовуються для зважування об’ємних та великих по масі вантажів. Якщо коротко проаналізувати сучасну промисловість, то ні один сектор економіки без ваг автомобільних не в змозі обійтися. Чому так? Оскільки усі великі аграрні комплекси, металургійні гіганти, хімічні заводи… де сировинний оборот надзвичайно великий, потребують зважування великих мас, більше 40 тон, 60 тон і навіть 80 тон.

Ваги автомобільні Такого типу ваги зважують продукцію (сировину) на автомобілях по принципу спочатку на платформу ваги заїжджає «пустий» автомобіль (грузовик, фура, зерновоз …), а в подальшому відбувається зважування з сировиною. Таким чином, ми отримуємо масу лише сировини, яка знаходиться у грузовому автомобілі. Ваги автомобільні в наш час виготовляють лише електронні. Попередні моделі (минулих часів) були механічні і зважували, як правило до 40 тин, платформа для заїзду становила лише 12 метрів. З розвитком індустріалізації цього стало замало, та появилися комплектуючі (тензодатчики і індикатори вагові), які дозволили створювати вагові системи електронні довжиною 14, 16, 18, 20, 24 метрів.

Що до сучасних електронних автомобільних ваг, то вони за останні десять років декілька разів удосконалювалися і на даний момент асортимент (кількість типів) можна умовно поділити на декілька підгруп:

 • Автомобільні ваги заглибленого типу. Це затратний проект, попередньо викопуються котлован, який заливається бетоном до прямокутної форми, а вже в подальшому встановлюється вагому платформу з електронікою в рівень з землею. Дана платформа попередні роки виготовлялася лише з металу, тепер конструктора удосконалили цю модель і її створюю з бетону, що зменшує затрати на виготовлення автомобільної ваги.
 • Автомобільні ваги поверхневого фундаментного (колійного) типу. Цей тип найбільш популярний, його перевагами є: невелика кількість металу на виготовлення, фундамент з авіаційних плит, можливість перестановлення на нову ділянку території для зважування. Пандуси до ваги виготовляються з металу або заливаються суцільні бетонні, це на вибір замовника.
 • Стаціонарні ваги автомобільні для зважування з динаміці. Вони малогабаритні, ціна невелика, по осьове зважування. Недоліком таких систем виступає велика точність та нестабільність показів.
 • Переносні підкладні автомобільні ваги. Принцип роботи полягає в наїзді на дві платформи ваги кожною віссю машини окремо, з подальшим обрахунком вантажу.

Вибирати автомобільні ваги потрібно за такими критеріями:

 • Кількість металу, яка піде на виготовлення обладнання;
 • Які тензодатчики будуть використані для встановлення на вагову систему і їх кількість;
 • Термін гарантії  та обслуговування.

Купити автомобільні ваги недорого, тобто по найкращій ціні Ви зможете в компанії АКТОМ. Ми надаємо консультацію, а також обговорюємо монтаж на території України (Київ, Харків, Львів, Одеса, Тернопіль, Дніпропетровськ, Вінниця …).

Сьогодні успіх у бізнесі залежить не тільки від якості послуг, але і від оперативності та швидкості. Дуже важливо, щоб підприємство швидко зважувати, відпускало і приймало товар на склади; справлялося з великим потоком вагового матеріалу, товару, обладнання та іншого. Саме для цього призначені ваги автомобільні.

Купивши ваги для машин і встановивши, підприємство отримує масу переваг серед, яких:

 1. надійність і міцність конструкції;
 2. оперативне і швидке зважування з високою точністю;
 3. наявність якісного антикорозійного покриття, що дає можливість використовувати обладнання поза приміщенням в будь-яких погодних умовах, а також збільшує його термін експлуатації;
 4. високий рівень вантажопідйомності;
 5. наявність передового програмного забезпечення, яке дозволяє поліпшити якість роботи, збільшити її швидкість і мінімізувати кількість працівників в процесі.

Автомобільні ваги забезпечують точне і швидке зважування в межах до 40-100 тонн в залежності від моделі та виду. Зустрічаються наступні моделі:

 1. ваги автомобільні фундаментні або стаціонарні: головною їх особливістю є наявність спеціальних опор, які забезпечують мінімальну похибку при зважуванні. Такий тип ваг монтується в місці, яке найбільш зручне і оптимальне для під'їзду автомобілів, а також в місці, де розташовані всі необхідні комунікації;
 2. безфундаментні автомобільні ваги - цей вид ваг має такі ж функціональні характеристики. Головним їхньою відмінністю є те, що можливе перевстановлення в будь-яке місце і в будь-який час. В середньому, такий процес монтажу займає не більше 8 годин. Автомобільні ваги - призначені для зважування осьового навантаження автомобіля або іншого транспорту в статичному і динамічному режимі;
 3. ваги автомобільні платформні;
 4. ваги автомобільні переносні, вони ж автомобільні пересувні ваги.
Ця категорія порожня.


Наші переваги

Якісне обладнаннявід світових виробників
Низькі цінизавдяки прямим поставкам
Інноваційні рішенняприносять вигоду бізнесу
Безкоштовна консультаціявід експертів
Багаторічний досвідвпровадження та підбору рішень для автоматизації бізнесу
Сервісне обслуговуваннязапчастини завжди в наявності