Компанія АТКОМ
Адрес: вул. Окружна, 57А м. Львiв,
Телефоны: (067) 66-088-66, (096) 55-816-99,
Электронная почта: at.com@ukr.net

ZEMIC

Показувати: Список / Сітка
Сортування
Відображати:
 • Дублююче табло YHL-1
  Дублююче табло YHL-1 застосовують у галузях промисловості для дублювання інформації. Найбільше застосування вони знайшли на підприємствах де знаходяться автомобільні ваги, як дубляж інформації про зважуванні. YHL-1 - використовують для дубляжу ваги на різних типах ваг і вагових конструкцій. Серія..
  Уточняйте
 • Тензодатчик колонного типу Zemic BM14G
  Тензодатчик колонного типу Zemic BM14G використовується для створення великих вагових систем. До таких відносять автомобільні ваги, вагонні ваги, бункера на основі вагових комплексів, зважування в динаміці автомобілів. Датчики сили (тензометричні датчики) Zemic BM14G виготовлені з нержавіючої ста..
  Уточняйте
 • Балочний тензометричний датчик Zemic H8C
  Балочний тензометричний датчик Zemic H8C виготовляється в номінальних навантаженнях від 100кг до 10т. Клас захисту становить IP67, що дозволяє їх використовувати на вагових системах різного спрямування від складських ваг до бункерних систем. Тензодатчик Zemic H8C виготовлений зі сталі з нікелевим..
  Уточняйте
 • Дублююче табло YHL-3
  Дублююче табло YHL-3 застосовують у галузях промисловості для дублювання інформації. Найбільше застосування вони знайшли на підприємствах де знаходяться автомобільні ваги, як дубляж інформації про зважуванні. YHL-3 - використовують для дубляжу ваги на різних типах ваг і вагових конструкцій. Серія..
  Уточняйте
 • Ножки до тензодатчиків
  Компанія АТКОМ реалізовує комплектуючі до тензометричних датчиків. До таких комплектуючих відносяться ножки до тензодатчиків, які після тривалої експлуатації пошкоджуються. В залежності від моделі вагового обладнання ноги можуть відрізнятися формою і виконанням (чорний метал, нержавіюча сталь). Д..
  Уточняйте
 • Балочний тензометричний датчик Zemic HM8C
  Балочний тензометричний датчик Zemic HM8C виготовляється в номінальних навантаженнях від 500кг до 5т. Клас захисту становить IP68, що дозволяє їх використовувати на вагових системах різного спрямування від складських ваг до бункерних систем. Тензодатчик Zemic HM8C виготовлений зі сталі з нікелеви..
  Уточняйте
 • Дублююче табло YHL-5S
  Дублююче табло YHL-5S застосовують у галузях промисловості для дублювання інформації. Найбільше застосування вони знайшли на підприємствах де знаходяться автомобільні ваги, як дубляж інформації про зважуванні. YHL-5S - використовують для дубляжу ваги на різних типах ваг і вагових конструкцій. Сер..
  Уточняйте
 • З’єднувальні коробки
  З’єднувальна коробка елемент вагової системи, який використовується для сумування сигналів від тензодатчиків. З’єднання відбувається по кабелях від датчиків сили, а в кінцевому результаті до вагового індикатора. Виготовляються суматори з пластику або нержавіючої сталі залежно у яких у..
  Уточняйте
 • Балочний тензометричний датчик Zemic BM8D
  Балочний тензометричний датчик Zemic BM8D виготовляється в номінальних навантаженнях від 500кг до 10т. Клас захисту становить IP68, що дозволяє їх використовувати на вагових системах різного спрямування від складських ваг до бункерних систем. Тензодатчик Zemic BM8D виготовлений з нержавіючої стал..
  Уточняйте
 • Дублююче табло YHL-5SS
  Дублююче табло YHL-5SS застосовують у галузях промисловості для дублювання інформації. Найбільше застосування вони знайшли на підприємствах де знаходяться автомобільні ваги, як дубляж інформації про зважуванні. YHL-5SS - використовують для дубляжу ваги на різних типах ваг і вагових конструкцій. С..
  Уточняйте
 • Дублююче табло YHL-8
  Дублююче табло YHL-8 застосовують у галузях промисловості для дублювання інформації. Найбільше застосування вони знайшли на підприємствах де знаходяться автомобільні ваги, як дубляж інформації про зважуванні. YHL-8 - використовують для дубляжу ваги на різних типах ваг і вагових конструкцій. Серія..
  Уточняйте
 • Тензодатчик S-подібний Zemic H3
  Тензодатчик S-подібний Zemic H3 виготовляється в широкому модельному ряді для забезпечення багатьох сфер промисловості. Найчастіше їх застосовують для кранових ваг, електронних динамометрів, тестових систем і машин для визначення розриву, силомірів, підвісних бункерів тощо. Тензометричні датчики ..
  Уточняйте

Наші переваги

Якісне обладнаннявід світових виробників
Низькі цінизавдяки прямим поставкам
Інноваційні рішенняприносять вигоду бізнесу
Безкоштовна консультаціявід експертів
Багаторічний досвідвпровадження та підбору рішень для автоматизації бізнесу
Сервісне обслуговуваннязапчастини завжди в наявності