Компанія АТКОМ
Адрес: вул. Окружна, 57А м. Львiв,
Телефоны: (067) 66-088-66, (096) 55-816-99,
Электронная почта: at.com@ukr.net

Фарбувальна стрічка, ріббон виробництво

  Повний перелік ріббонів, які виготовляються

РіббониРіббони для термотрансферного друку представляють собою зафарбовану стрічку, котру використовують для термотрансферного друку у принтерах етикеток. Матеріалом для використання ріббонів служить поліпропілен або напівглянцевий папір.

З допомогою фарбуючого ріббона на виробництві роблять видрук етикеток, який може витримувати зовнішні погодні фактори (температуру повітря, вологість, сонячні промені) та при цьому зберігати естетичний вигляд.

Перед вибором фарбуючої стрічки потрібно врахувати ряд вимог, що до обладнання, на якому відбувається друк:

  • Ширина фарбуючої стрічки (ріббона);

  • Довжина фарбуючої стрічки (ріббона);Термотрансферна стрічка

  • Діаметр втулки, на яку намотується стрічка;

  • Колір ріббона;

  • Тип ріббона (WAX, WAX/Resin, Resin, Resin Textil).

Коротко про типи фарбуючого ріббона:

  • WAX-ріббон виготовляється на основі воску. Виробники радять використовувати його для видруку на напівглянцевому папері.
  • WAX/Resin ріббон це змішаний тип, який виготовляють на основі змішаних  компонентів воску та синтетичної смоли. Він найбільш популярний і використовують його, як на напівглянці так і на поліпропілені.
  • Resin-ріббон найбільш стійкий до зовнішніх факторів, його виготовляють на основі синтетичних смол. Цей тип після потрапляння на термотрансфений матеріал, вже не можливо стерти. Оскільки він дорогий матеріал, то його виробники радять використовувати на паліпропілені.
  • Resin Textil спеціальний тип, який використовують лише для текстильних стрічок (нейлон, текстиль).

Термотрансферна стрічка в компанії АТКОМ може бути виготовлена під Ваші розміри, але в наявністі ми маємо стандартні найбільш популярні моделі. Купити ріббон по найнижчій ціні можна завжди в компанії ліделів.

Ця категорія порожня.

Телефон:

(067) 66-088-66
(096) 55-816-99
(099) 058-40-02
(093) 706-32-22
E-mail: at.com@ukr.net

Адресa:

м. Львiв, вул. Окружна, 57А
Якщо Ви придбали товар у компанії АТКОМ, ми надаємо гарантію та післягарантійну підтримку, консультацію по телефону, допомогу у налаштуванні.
Як купити обладнання (ціна)?
- Завітавши до нас у виставковий зал;
- Зробивши замовлення через сайт;
- Зателефонувавши.
 Як відбувається доставка? 
- По Львову обговорюється індивідуально;
- По Україні вантаж відправляється компаніями вантажоперевізниками  САТ, Делівері, Нова Пошта, Інтайм, Нічний Еспрес, Автолюкс, Гюнсел. Міст Експрес.
В які регіони відправляється вантаж?
Львів, Донецьк, Черкаси, Сімферополь, Одеса, Київ, Чернігів, Херсон, Ужгород, Запоріжжя, Дніпропетровськ, Луцьк, Полтава, Житомир, Тернопіль, Харків, Чернівці, Суми, Івано-Франківськ, Севастополь, Крим, Кіровоград, Хмельницький, Рівне, Луганськ, Ялта, Миколаїв, Біла Церква, Дніпродзержинськ, Кривий Ріг, Мелітополь, Маріуполь, Бердянськ, Умань, Новоград-Волинський, Ковель, Стрий, Дрогобич, Мукачеве, Нікополь…