Компанія АТКОМ
Адрес: вул. Окружна, 57А м. Львiв,
Телефоны: (067) 66-088-66, (096) 55-816-99,
Электронная почта: at.com@ukr.net

Вагові індикатори IE

Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Ваговий індикатор IE-03 (світлодіодний)

  Ваговий індикатор IE-03 виробництва Промприлад вважається універсальним прибором для перетворення сигналу, який надходить від тензометричних датчиків.  Дана модель має зелену світлодіоду індикацію з шістьма розрядами. Ваговий термінал ІЕ-03 використовують як для виготовлення, так і для модер..
  Уточняйте
 • Нержавіючий вагопроцесор IE-03Н (світлодіодний)

  Ваговий індикатор IE-03Н виробництва Промприлад вважається універсальним прибором для перетворення сигналу, який надходить від тензометричних датчиків.  Дана модель має зелену світлодіоду індикацію з шістьма розрядами і виготовлений з нержавіючої сталі. Ваговий термінал ІЕ-03Н використовують..
  Уточняйте
 • Ваговий індикатор IE-04-А (світлодіодний)

  Ваговий індикатор IE-04-А виробництва Промприлад вважається універсальним прибором для перетворення сигналу, який надходить від тензометричних датчиків.  Дана модель має червону світлодіоду індикацію з шістьма розрядами, та дозволяє працювати системі від акумулятора. Ваговий термінал IE-04-А..
  Уточняйте
 • Ваговий індикатор IE-04-А (рідкокристалічний)

  Ваговий індикатор IE-04-А виробництва Промприлад вважається універсальним прибором для перетворення сигналу, який надходить від тензометричних датчиків.  Дана модель має рідкокристалічну індикацію з шістьма розрядами, та дозволяє працювати системі від акумулятора. Ваговий термінал IE-04-А ви..
  Уточняйте
 • Нержавіючий вагопроцесор IE-04Н-А (світлодіодний)

  Ваговий індикатор IE-04Н-А виробництва Промприлад вважається універсальним прибором для перетворення сигналу, який надходить від тензометричних датчиків.  Дана модель має червону світлодіоду індикацію з шістьма розрядами і виготовлений з нержавіючої сталі. Ваговий термінал IE-04Н-А використо..
  Уточняйте
 • Ваговий індикатор IE-05-А (з набором ціни)

  Ваговий індикатор IE-05-А виробництва Промприлад вважається універсальним прибором для перетворення сигналу, який надходить від тензометричних датчиків.  Дана модель має рідкокристалічну індикацію з шістьма розрядами, та дозволяє працювати системі від акумулятора. Ваговий термінал IE-05-А викор..
  Уточняйте
 • Термінал IE-03-1I з струмовим виходом 4-20 мА

  Вагопроцесор з функцією дозування IE-03-1I (з струмовим виходом) призначений для вимірювання та індикації маси продукції на табло. За допомогою інтерфейсу "струмова петля 4-20 мА" ваговий термінал може передавати дані про масу на інші пристрої (заслонки, приводи, двигуни тощо). У систем..
  Уточняйте
 • Ваговий термінал-дозатор IE-03-R

  Ваговий термінал з функцією дозування IE-03-R (вагопроцесор з релейним виходом) призначений для вимірювання та індикації маси продукції, а також для управління додатковими пристроями (світлосигнальна колона, звукова сирена). Ваговимірювальний термінал-дозатор IE-03-R виготовляється з одним або дв..
  Уточняйте

Модуль індикації IE застосовується для ваг українського виробника ПромПрилад, для якого характерне зручне використання і невелика ціна.

Вагопроцесор IE дозволяє такі основні технічні характеристики як зважування, тарування, сумування і визначення порогів зважування. Протокол RS232 дозволяє під’єднання зовнішніх пристроїв. Також вагові термінали як опція комплектуються внутрішнім акумулятором, який дозволяє працювати без постійного джерела живлення.

Виготовляються модуля індикації з рідкокристалічним і світлодіодним дисплеями, а також для розрахунку вартості – дисплеєм на три екрани (використовується у виїздній торгівлі).

Корпус виготовлений з пластику, клас захисту такого модуля IP54 і нержавіючої сталі – IP65 (для середовища з підвищеною вологістю).

Основні моделі, які використовуються для створення вагових систем IE-03, IE-04, IE-05.


Наші переваги

Якісне обладнаннявід світових виробників
Низькі цінизавдяки прямим поставкам
Інноваційні рішенняприносять вигоду бізнесу
Безкоштовна консультаціявід експертів
Багаторічний досвідвпровадження та підбору рішень для автоматизації бізнесу
Сервісне обслуговуваннязапчастини завжди в наявності