Компанія АТКОМ
Адрес: вул. Окружна, 57А м. Львiв,
Телефоны: (067) 66-088-66, (096) 55-816-99,
Электронная почта: at.com@ukr.net

Тензодатчики ZEMIC

Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Тензодатчик колонного типу Zemic BM14G

  Тензодатчик колонного типу Zemic BM14G використовується для створення великих вагових систем. До таких відносять автомобільні ваги, вагонні ваги, бункера на основі вагових комплексів, зважування в динаміці автомобілів. Датчики сили (тензометричні датчики) Zemic BM14G виготовлені з нержавіючої ста..
  Уточняйте
 • Балочний тензометричний датчик Zemic H8C

  Балочний тензометричний датчик Zemic H8C виготовляється в номінальних навантаженнях від 100кг до 10т. Клас захисту становить IP67, що дозволяє їх використовувати на вагових системах різного спрямування від складських ваг до бункерних систем. Тензодатчик Zemic H8C виготовлений зі сталі з нікелевим..
  Уточняйте
 • Балочний тензометричний датчик Zemic HM8C

  Балочний тензометричний датчик Zemic HM8C виготовляється в номінальних навантаженнях від 500кг до 5т. Клас захисту становить IP68, що дозволяє їх використовувати на вагових системах різного спрямування від складських ваг до бункерних систем. Тензодатчик Zemic HM8C виготовлений зі сталі з нікелеви..
  Уточняйте
 • Балочний тензометричний датчик Zemic BM8D

  Балочний тензометричний датчик Zemic BM8D виготовляється в номінальних навантаженнях від 500кг до 10т. Клас захисту становить IP68, що дозволяє їх використовувати на вагових системах різного спрямування від складських ваг до бункерних систем. Тензодатчик Zemic BM8D виготовлений з нержавіючої стал..
  Уточняйте
 • Тензодатчик S-подібний Zemic H3

  Тензодатчик S-подібний Zemic H3 виготовляється в широкому модельному ряді для забезпечення багатьох сфер промисловості. Найчастіше їх застосовують для кранових ваг, електронних динамометрів, тестових систем і машин для визначення розриву, силомірів, підвісних бункерів тощо. Тензометричні датчики ..
  Уточняйте
 • Одноточковий тензодатчик Zemic L6D

  Одноточковий тензометричний датчик Zemic L6D відноситься до категорії датчиків одноточкового типу(Single point). Їх встановлюють на вагові системи де потрібно встановити лише один тензодатчик, який в кінцевому результаті передає її на ваговий термінал. Тензодатчики L6D Zemic використовуються у то..
  Уточняйте
 • Одноточковий тензодатчик Zemic L6E3

  Одноточковий тензометричний датчик Zemic L6E3 відноситься до категорії датчиків одноточкового типу. Їх встановлюють на вагові системи де потрібно встановити лише один тензодатчик, який в кінцевому результаті передає її на ваговий термінал. Тензодатчики L6E3 Zemic використовуються у торгових вагах..
  Уточняйте
 • Одноточковий тензодатчик Zemic L6G

  Одноточковий тензодатчик Zemic L6G відноситься до категорії датчиків одноточкового типу. Їх встановлюють на вагові системи де потрібно встановити лише один тензометричний датчик, який в кінцевому результаті передає її на ваговий термінал. Тензометричні датчики L6G Zemic використовуються у торгови..
  Уточняйте

Тензодатчики фірми ZEMIC в даній категорії наведені найбільш поширені серед виробників вагового обладнання. Якщо Вас зацікавлять датчики сили, яких немає у переліку в каталозі, звертайтеся в компанію АТКОМ.


Наші переваги

Якісне обладнаннявід світових виробників
Низькі цінизавдяки прямим поставкам
Інноваційні рішенняприносять вигоду бізнесу
Безкоштовна консультаціявід експертів
Багаторічний досвідвпровадження та підбору рішень для автоматизації бізнесу
Сервісне обслуговуваннязапчастини завжди в наявності