Компанія АТКОМ
Адрес: вул. Окружна, 57А м. Львiв,
Телефоны: (067) 66-088-66, (096) 55-816-99,
Электронная почта: at.com@ukr.net

Тензодатчики FLINTEC

Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Тензодатчик колонного типу Flintec RC3

  Тензодатчик колонного типу Flintec RC3 використовується для створення великих вагових систем. До таких відносять автомобільні ваги, вагонні ваги, бункера на основі вагових комплексів, зважування в динаміці автомобілів. Датчики сили (тензометричні датчики) Flintec RC3 виготовлені з нержавіючої ста..
  Уточняйте
 • Балочний тензометричний датчик Flintec SLB

  Балочний тензометричний датчик Flintec SLB виготовляється в номінальних навантаженнях від 91кг до 2268. Клас захисту становить IP67, що дозволяє їх використовувати на вагових системах різного спрямування від складських ваг до бункерних систем. Тензодатчик Flintec SLB виготовлений з нержавіючої ст..
  Уточняйте
 • Балочний тензометричний датчик Flintec SB14

  Балочний тензометричний датчик Flintec SB14 виготовляється в номінальних навантаженнях від 91кг до 4,5т. Клас захисту становить IP68, що дозволяє їх використовувати на вагових системах різного спрямування від складських ваг до бункерних систем. Тензодатчик Flintec SB14 виготовлений з нержавіючої ..
  Уточняйте
 • Одноточковий тензодатчик Flintec PC60

  Одноточковий тензодатчик Flintec PC60 відноситься до категорії датчиків одноточкового типу. Їх встановлюють на вагові системи де потрібно встановити лише один тензометричний датчик, який в кінцевому результаті передає її на ваговий термінал. Тензометричні датчики PC60 Flintec використовуються у т..
  Уточняйте
 • Одноточковий тензодатчик Flintec PC6

  Одноточковий тензометричний датчик Flintec PC6 відноситься до категорії датчиків одноточкового типу. Їх встановлюють на вагові системи де потрібно встановити лише один тензодатчик, який в кінцевому результаті передає її на ваговий термінал. Тензодатчики PC6 Flintec використовуються у торгових ваг..
  Уточняйте
 • Одноточковий тензодатчик Flintec PCB

  Одноточковий тензометричний датчик Flintec PCB відноситься до категорії датчиків одноточкового типу. Їх встановлюють на вагові системи де потрібно встановити лише один тензодатчик, який в кінцевому результаті передає її на ваговий термінал. Тензодатчики PCB Flintec використовуються у торгових ваг..
  Уточняйте

Тензодатчики фірми FLINTEC в даній категорії наведені найбільш поширені серед виробників вагового обладнання. Якщо Вас зацікавлять датчики сили, яких немає у переліку в каталозі, звертайтеся в компанію АТКОМ.


Наші переваги

Якісне обладнаннявід світових виробників
Низькі цінизавдяки прямим поставкам
Інноваційні рішенняприносять вигоду бізнесу
Безкоштовна консультаціявід експертів
Багаторічний досвідвпровадження та підбору рішень для автоматизації бізнесу
Сервісне обслуговуваннязапчастини завжди в наявності