Компанія АТКОМ
Адрес: вул. Окружна, 57А м. Львiв,
Телефоны: (067) 66-088-66, (096) 55-816-99,
Электронная почта: at.com@ukr.net

Тензодатчики, тензометричні датчики маси

На сьогоднішній день тензодатчики і супутнє обладнання широко застосовуються у всіх галузях промисловості. Тензодатчики застосовуються для виробництва сучасних електронних ваг всіх моделей: від кишенькових до залізничних і автомобільних, а також для будь-яких приладів пов'язаних з вимірюванням маси або іншої сили впливу на об'єкт.

Типи датчиків:

для розтягування;

для стиснення;

балкові на зміщення.

Датчики ваги також застосовуються для контролю за техпроцесами на багатьох виробництвах. Датчики встановлюються на конвеєрі і забезпечують контроль за безперервністю техпроцесу або сигналізують про помилки при подачі сировини на конвеєр. Подібним чином система на основі тензодатчків може сигналізувати про ситуації, коли зниження ваги може бути пов'язано зі зниженням якості пропонованого матеріалу. Тензодатчики широко використовуються на ділянках дозування та фасування сипучих предметів і рідин для контролю якості виробів.

Конструкція пристрою безпосередньо впливає на подальші особливості експлуатації. На сьогоднішній день купити тензодатчик в Україні можна S-образного або стрижневого типу, одноточковий і двухопорний, мембранний або балочний на вигин. При цьому, якщо існує потреба в нестандартному обладнанні або класичні пристрої не відповідають вимогам промислового підприємства, виробники пропонують просунуті альтернативні варіанти. Таким чином, тензометричний датчик ваги можна купити в цифровому виконанні, міні-варіанті, а також з додатковими функціями.

Залежно від матеріалів виготовлення тензометричних датчиків ціна на них може варіюватися. Умови роботи в харчовій та хімічній промисловості вимагають установку приладів виключно з нержавіючої сталі. Такі датчики відрізняються довгим терміном експлуатації і підвищену міцність. Поряд зі сталлю використовується алюміній. Такий матеріал ідеально підходить для одноточкових приладів. Відповідно, ціна тензодатчиков безпосередньо залежить від складності робіт і високочастотних проведених вимірювань. Якісні прилади ви знайдете в каталозі нашого Інтернет-магазину.

Тензометричні датчики – це один з елементів, який використовується у ваговій системі і виконує функцію визначення маси, по принципу перетворення навантаження (маси зважування) у вихідний сигнал з врахуванням сили тяжіння, котра діє на зважувальний об’єкт.

Тензодатчик складається:

 • Пружний елемент (це тіло, яке отримує навантаження);
 • Тензотезистор (елемент, який приклеєний до пружного елемента);
 • Корпус датчика (призначений для захисту пружного елемента);
 • Кабельний роз’єм (призначений для підключення датчика до вагової системи).

Вагові датчики використовуються для побудови вагових систем різного рівня. Сюди відносяться електронні ваги, дозуючі вагові системи, силовимірювальне устаткування, системи контролю силових навантажень (силоміри).

В залежності від умов експлуатації найбільш поширенішими є з класом захисту IP65, IP66, IP67, IP68. Перша цифра «6» відповідає за максимальний захист від пилепопадання, а друга цифра в залежності від збільшення вказує на вплив вологості на датчик, максимальне значення «8» вказує, що він нержавіючий, герметичний і витримує агресивне середовище.

Тензодатчики відносяться до вразливих елементів ваг, оскільки під час експлуатації вони піддаються дії навколишнього середовища, різного роду ударів, вібрацій, електростатичного впливу тощо. Тому під час експлуатації потрібно зважувати всі ці фактори, щоб обладнання зазнавало, як можна менший вплив вищепереліченого.

В залежності від використання у вагових системах датчики поділяються на:

 • Балочні;купити тензодатчики ціна

 • Одноточкові;

 • S-подібні;

 • Двохупорні балочні;

 • Стержневі;

 • Мембранні;

 • Міні-сенсори;

 • Цифрові.

Найбільш поширеними на ринку України є тензодатчики FLINTEC, KELI, CAS, UTILCELL, ESIT, ВЕДА, HBM, ZEMIC, SENSOCAR, VISHAY.

Якщо Вас цікавить даний різновид продукції і чітка консультація, зробивши дзвінок наш колектив допоможе у вирішенні питання.

Купити тензодатчики Ви зможете зателефонувавши до нас або зробивиши замовлення через сайт. Дзвоніть! У компанії АТКОМ найкраща ціна.


Наші переваги

Якісне обладнаннявід світових виробників
Низькі цінизавдяки прямим поставкам
Інноваційні рішенняприносять вигоду бізнесу
Безкоштовна консультаціявід експертів
Багаторічний досвідвпровадження та підбору рішень для автоматизації бізнесу
Сервісне обслуговуваннязапчастини завжди в наявності