Компанія АТКОМ
Адрес: вул. Окружна, 57А м. Львiв,
Телефоны: (067) 66-088-66, (096) 55-816-99,
Электронная почта: at.com@ukr.net

Ваги вологоміри, аналізатори вологості

Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Аналізатори вологості MA_R Radwag

  Аналізатори вологості MA_R Radwag виготовляються в Польщі та призначені для визначення маси зважувального зразка, а також визначення вологості речовини. Ваги вологоміри Radwag MA_R універсальні по своїй функціональності, дозволяють визначати вологість в молочних продуктах, зернових, цукрі, м’я..
  Уточняйте
 • Аналізатори вологості MA_Y Radwag

  Аналізатори вологості MA_Y Radwag призначені для визначення маси зважувального зразка, а також визначення вологості речовини. Ваги вологоміри Radwag MA_Y універсальні по своїй функціональності, дозволяють визначати вологість в молочних продуктах, зернових, цукрі, м’ясі, паперовій продукції, бу..
  Уточняйте
 • Ваги вологоміри OHAUS MB

  Ваги вологоміри OHAUS MB характеризуються комплектом сушильних ламп і ваги, в комплексі відбувається швидкий і точний аналіз визначення вологості. Найбільше використання вони знайшли в аграрній сфері, як для визначення продуктів, які потрібно довгий час зберігати (зерно, рис, кукурудза …), а ..
  Уточняйте

Аналізатор  і вимірювач вологості з вагами одне з оптимальних рішень. Він по своєму принципу універсальний, тому Ви з легкістю зможете визначити вологість і масу досліджуваного зразка, до і після сушіння.

На сьогоднішній день, розвиток сільськогосподарської сфери діяльності є надзвичайно поширеним та разом з тим потребує розробки новітніх методик, які б дозволили затрачати мінімум часу  та фізичних навантажень. Новинкою у даній сфері діяльності стали саме ваги вологоміри. Їх прогрес в першу чергу полягає в тому, що вони дозволяють зважувати необхідні нам матеріали та визначати їх вологість методом висушування.   

Вони стали просто незамінними у даних сферах діяльності, оскільки дозволяють скоротити надзвичайно великий проміжок часу для визначення вологості продукту у порівнянні з колишнім вітчизняним обладнанням.

Таке обладнання на ринку праці характеризуються своєї різноманітністю, як за дизайном, так і за своїми технічними характеристиками. Так, деякі ваги аналізатори вологості мають наступні властивості: кілька режимів висушування, встановлену  максимальну температуру висушування, встановлений максимальний час висушування, відповідні показника дисплея та клас точності.

Ваги вологоміри чудове рішення для визначення вологості в речовинах і подальшим зважуванням зразка. Завдяки сучасним технологіям швидкого нагрівання та електронного зважування відбувається швидкий і точний аналіз визначення вологості.

Аналізатори вологості визначають вологість, яка знаходиться в зразку гравіметричним методом. Використовують це обладнання у хімічній, фармацевтичній, аграрній промисловостях, але обмеження у використанні немає. Вологоміри використовуються для визначення вологості у твердих, рідких і сипучих речовинах. 

Принцип роботи вологоміра полягає у висушуванні зразка вимірювання і одночасного фіксування показників зважування. Вони комплектуються лампами для висушування галогенними або інфрачервоними. Відрізняються вони якістю і швидкістю нагрівання речовини.

Асортимент вологомірів великий і в компанії АТКОМ представлений виробниками Radwag, Ohaus, AXIS, CAS, AND, Vibra, Sartorius, Mettler Toledo.

Купити ваги вологоміри у нас Ви зможете без проблем, попередньо обговоривши всі необхідні Вам характеристики з нашими спеціалістами. Будемо раді Вам допомогти. В нас ціна найкраща.

На сучасному ринку вагового обладнання, ваги-влагоміри доволі популярні. Це спеціальні пристрої, які дають змогу власнику не лише дізнаватися точну вагу речовини, але й кількість вологи у ній.

Для цього варто максимально подрібнити речовину і помістити її у спеціальний контейнер на вагах. Після чого обрати підходящий режим і закрити секцію визначення вологи.

Ми пропонуємо своїм клієнтам ваги вологоміри, які характеризуються високою якістю конструкції, зручністю використання на надійністю роботи. Крім того, подібна техніка дає можливість вимірювати обсяг вологи в речовинах з різною масою. Окрім того, варто зазначити, що подібний пристрій можна використовувати як і звичайні ваги.

Ваги, які ви зможете придбати у нашій крамниці відрізняються наступним набором функцій:

 • здатність автоматично і напівавтоматично вимикати режим осушування речовини;
 • автоматично обирати час сушки для різних речовин, при цьому зберігаючи подібний режим в пам’яті техніки;
 • здатність самостійно розраховувати вологість та параметри речовини;
 • здатність зберігати у пам’яті результати декількох зважувань одночасно;
 • при підключені до принтера ваги можуть самостійно роздруковувати результати дослідження;
 • відображення на дисплеї основних параметрів процесу зважування та визначення основних параметрів, таких як вологість, час, вага тощо.

Аналізатори вологості, які ви можете придбати у нашому магазині, відрізняються надійністю та точністю вимірювань. Окрім того, ми надаємо гарантію на товари, представлені в нашому каталозі, що може переконати вас у високій якості продукції.

Купивши і встановивши таке обладнання, Ви отримаєте результат вимірювання всього за 5-15 хвилин (в залежності від твердості зразка) з максимальною точністю 0,01% і зручність в процесі визначення вологості досліджуваних матеріалів.


 


Наші переваги

Якісне обладнаннявід світових виробників
Низькі цінизавдяки прямим поставкам
Інноваційні рішенняприносять вигоду бізнесу
Безкоштовна консультаціявід експертів
Багаторічний досвідвпровадження та підбору рішень для автоматизації бізнесу
Сервісне обслуговуваннязапчастини завжди в наявності