Компанія АТКОМ
Адрес: вул. Окружна, 57А м. Львiв,
Телефоны: (067) 66-088-66, (096) 55-816-99,
Электронная почта: at.com@ukr.net

Ваги товарні, промислові ваги

Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Електронні товарні ваги ВН

  Ваги товарні серії ВН призначені для статичного зважування вантажів як в стаціонарних умовах (приміщеннях), так і в умовах виїзної торгівлі (з вбудованим акумулятором). Товарні ваги (платформенні) типу ВН-150-1D відрізняються між собою максимальним зважуванням, дискретністю та розміром платформи,..
  6,200 грн
 • Товарні ваги ВПЕ-Центровес-405

  Товарні ваги ВПЕ-Центровес-405 відтепер в продажу у компанії АТКОМ. Вони появилися для різновидності, як бюджетна серія електронних ваг, котрі сертифіковані, мають річну повірку. Електронні ваги товарні ВПЕ-Центровес-405 виготовляються у невеликому товарному ряді, у порівнянні з іншими виробниками. ..
  3,500 грн
 • Ваги товарні з набором ціни ВН

  Ваги товарні з набором ціни ВН це найоптимальніше і економне рішення для виїзної гуртової торгівлі. Оскільки товарні ваги з набором ціни ВН дозволяють зважувати вантажі великогабаритні, це в першу чергу коробки і мішки. Для створення такого типу ваг у розробників була ціль, полегшити і пришвидшит..
  6,900 грн
 • Товарні ваги з набором ціни ВПЕ-Центровес-405-СМ

  Товарні ваги з набором ціни ВПЕ-Центровес-405-СМ різновидность, як бюджетна серія електронних ваг, котрі сертифіковані, мають річну повірку. Електронні ваги товарні ВПЕ-Центровес-405-СМ виготовляються у невеликому модельному ряді, у порівнянні з іншими виробниками. Основна популярність даних ваг при..
  3,600 грн
 • Ваги товарні електронні ТВ1

  Ваги платформні (ваги товарні) цього виконання призначені для статичного зважування готової продукції та сировини в складських приміщеннях та цехах підприємств різних галузей, у сільському господарстві. Товарні ваги (підлогові ваги) серії ТВ1 відрізняються між собою максимальним зважуванням, диск..
  Уточняйте
 • Ваги високоточні товарні електронні ТВ1

  Ваги високоточні товарні електронні ТВ1 цього виконання призначені для статичного зважування готової продукції та сировини в складських приміщеннях та цехах підприємств різних галузей, у сільському господарстві. Ваги повишеної точності ТВ1 відрізняються між собою максимальним зважуванням, дискрет..
  Уточняйте
 • Підлогові ваги CTE

  Товарні ваги CTE хороше бюджетне рішення для зважування невеликих компактних вантажів, з можливістю навантаження до 150 кг і 300 кг. Ваги товарні CTE найчастіше застосовують для визначення маси сільськогосподарських продуктів у мішках, ящиках, також продукції різного технічного спрямування. В зал..
  4,800 грн
 • Товарні електронні ваги ЗЕВС ВПЕ

  Товарні ваги серії ВПЕ ЗЕВС використовуються для зважування готової продукції, сировини в складських приміщеннях, цехах підприємств різних галузей та у сільському господарстві. Ваги платформенні ЗЕВС ВПЕ відрізняються між собою максимальним зважуванням (від 30 до 600кг), розміром платформи (400х5..
  Уточняйте
 • Ваги товарні електронні CAS PB

  Сучасні товарні електронні ваги CAS серії PB зарекомендували себе як ваги невеликого розміру  з сучасним дизайном. Призначені електронні ваги CAS PB для зважування невеликих мішків, коробок, ящиків у магазинах, на ринках і при виїзній торгівлі. Оскільки вони легкі по масі і зручні для транспорт..
  15,000 грн
 • Ваги товарні електронні CAS DB

  Товарні електронні ваги CAS DB-H вважаються найбільш популярними моделями на території України. Вони за весь час продаж зарекомендували себе, як обладнання, котре служить довго без сервісного втручання. Характеризуючи серію CAS DB-H, яка представлена моделями DB-60H, DB-150H, то їх відрізняє двох..
  15,000 грн
 • Підлогові товарні ваги CAS DL

  Товарні ваги CAS DL на ринку України поставляються на 60кг і 150кг, тобто дві моделі CAS DL-60, CAS DL-150.  Вони підходять для виїзної торгівлі, оскільки індикатор рідкокристалічний і живлення від батарейок. Модуль ваг також поворотний, а от двохдіапазонна дискретність відсутня. Функціонально ..
  Уточняйте
 • Товарні ваги CAS DB-II

  Товарні ваги CAS DB-II характеризуються гладкою платформою для зважування, що зручно під час санітарної чистки. Ваги товарні електронні виробництва CAS представлені таким модельним рядом: DB II-60E, DB II-150E, DB II-300, DB II-600. Для ваг CAS DB-II виробник удосконалив моделі функцією сумування. &..
  13,000 грн

Товарні ваги використовують у складах, цехах, ринках, магазинах і мінімаркетах, для прийому товару. Найбільш популярною моделлю вважається вага на 150 кг, з розміром платформи 400х550 мм.

Ваги товарні застосовують для зважування середнього розміру вантажів. Товарні ваги використовують для зручності на підлозі. Вони складаються з вагової платформи і модуля індикації, який може бути на кабелі або кріпитися на стійці.купити товарні ваги

Купити ваги товарні (промислові ваги) можна різного розміру, все залежить від частоти зважування і габаритів вантажів. Виготовляються електронні товарні ваги:

 • у стандартному виконанні (конструкція чорний метал і платформа полірована нержавійка);
 • нержавіюче виконання (вся конструкція виготовлена з нержавіючої сталі).

Застосовують на складах, в цехах, гуртових ринках, для прийому товару в магазинах. Ваги товарні електронні дозволяють зручно зважувати мішки, коробки, дрібні товари.

На що варто звернути уваги перед покупкою:

 • З чого виготовлена платформа ваги. Як правило вона зроблена з нержавіючої сталі, але інколи трапляються моделі з чорного металу покриті наклейкою. Це зроблено для того, щоб задурити покупця хорошою ціною.
 • Рама ваги електронної. Вона повинна виглядати візуально якісно і бути важкою, це ознака того, що на її виготовлення пішло багато металу та вона прослужить довго.
 • Яке покриття рами ваги. Вона може бути пофарбованою звичайною фарбою або порошковим напиленням. Візуально це не помітно, тому перед покупкою ми радимо перепитувати у продавця.
 • Який встановлено тензометричний датчик. Саме цей елемент системи є свідченням довготривалої роботи ваги. Він може бути з чорного металу або нержавійки.
 • Корпус вагового індикатора і тип індикатора. Потрібно переконатися, що корпус має якісний пластик або в ідеалі виготовлений з металу. Що до типу індикатора, то він може бути світлодіодний та рідинно-кристалічний.
 • Чи комплектується вага акумулятором. Це дозволить Вам працювати довгий час без постійного джерела живлення.
 • Термін гарантії на обладнання.

В залежності від способу використання і габаритів вантажів, ваги електронні товарні виготовляються в таких стандартних розмірах:

 • 400*400 мм;
 • 400*550 мм;
 • 600*700 мм;
 • 800*800 мм.

А найбільш популярними максимальними навантаженнями, які користуються серед покупців є:

 • 30 кг;
 • 60 кг;
 • 150 кг;
 • 300 кг.

Отож перед вибором даного вагового обладнання потрібно врахувати усі моменти вище перелічені і вибір буде легко зробити, також у цьому виборі можемо допомогти ми – колектив компанії АТКОМ. Ціна в нас найкраща. Ми робимо доставку по всій території України (Львів, Київ, Одеса, Тернопіль, Ужгород, Івано-Франківськ, Луцьк, Хмельницький …).

Без цього пристрою не обійдеться ні одна сфера торгівлі. Ваги товарні, ваги підлогові дозволяють точно зважувати продукт, так само підраховувати ціну за товар і здачу. В такому агрегаті є ще безліч функцій, які ми розглянемо нижче. Головні особливості приладу, всі прилади мають стандартний набір функцій:

 • Вбудований двосторонній дисплей для зручності відпуску продукції.
 • У більшості моделей присутня стійка з дисплеєм, що спрощує візуальний контакт з ним.
 • Дисплей має вбудовану підсвітку для більш зручного візуального сприйняття.
 • Вся продукція виконана з нержавіючої сталі, що збільшує сферу застосування обладнання.

За фактом товарні ваги покликані спростити і прискорити процес купівлі-продажу продукції різного виду. В цілому збільшується продуктивність праці робітника.

Примітно те, що практично всі моделі оснащені вбудованим живленням, тобто вони можуть функціонувати довгий час без використання електричної мережі 220 В. Таким чином, сфера їх застосування стає практично необмежена, це можуть бути магазини, склади, ларьки і багато інших місць.

У нас є як дорогі і якісні моделі для промислового використання, так і бюджетні моделі. Важливо, що б ваги зберігали свою точність вимірювання при тривалому використанні - це характеризує їх якість. Всі ваги здатні налаштовувати і калібрувати свою точність автоматично.

Якщо у вас виникли питання стосовно продукції нашого магазину, ви можете звертатися до наших менеджерів за телефонами вказаними на сайті. Вони з радістю допоможуть вам з вибором і акцентують увагу на найбільш підходящому варіанті саме для вас. При виборі варто прислухатися думки фахівців, так як у наших співробітників за плечима величезний досвід роботи з таким обладнанням. Ми на ринку вже не один рік і тому напевно знаємо, що саме необхідно клієнту.

Ваги товарні займають проміжне місце у ваговому обладнанні, така аксіома говорить про те, що вони знаходяться між магазинною і промисловою групою. У всіх невеликих складах, підприємствах різних масштабів, магазинах у прийманні товару. Ця група ваг просто не замінима. Варто згадати, також і виїздну торгівлю та торгівлю на стихійних ринках. А наявність у певних комплектація роз’ємну RS232 засвідчує, що їх можна з легкістю інтегрувати у системи різної складності.


Наші переваги

Якісне обладнаннявід світових виробників
Низькі цінизавдяки прямим поставкам
Інноваційні рішенняприносять вигоду бізнесу
Безкоштовна консультаціявід експертів
Багаторічний досвідвпровадження та підбору рішень для автоматизації бізнесу
Сервісне обслуговуваннязапчастини завжди в наявності