Компанія АТКОМ
Адрес: вул. Окружна, 57А м. Львiв,
Телефоны: (067) 66-088-66, (096) 55-816-99,
Электронная почта: at.com@ukr.net

Ваги торгові, ваги магазинні

Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Ваги торгові ВТА-60/15-5 (НГЗ=15кг, d=2/5г, без акум.)

  Дані моделі ваг (ВТА-60/15-5) занесені в держреєстр України і зарекомендували себе як якісні і доступні по ціні ваги. Фірма виробник Промприлад (м. Вінниця) гарантує швидкий сервіс по всій території України. Характеризуються ваги для торгівлі ВТА-60/15-5, ВТА-60/30-5 якісними комплектуючими, зруч..
  4,500 грн
 • Ваги торгові ВТЕ-Центровес-15Т1-ДВ

  Ваги торгові ВТЕ-Центровес-15Т1-ДВ якісне обладнання від українського виробника. Дана модель зарекомендувала, як бюджетне рішення для торгівлі, котра користується популярністю на ринках та у невеликих магазинах, там де не потрібно під’єднання ваги торгової до ПК. Торгові ваги електронні виг..
  2,100 грн
 • Ваги торгові - ВТД-15ЕЛ1

  Ваги торгові ВТД-15ЕЛ1 від українського виробника ваг "Днепровес". Електронні ваги ВТД-ЕЛ1 користуються популярністю на ринках та у невеликих магазинах, там де не потрібно під’єднання ваги до ПК. Ваги для торгівлі виготовляються у трьох модифікаціях різної маси: на 6 кг, 15 к..
  1,990 грн
 • Ваги торгові електронні ВТЕ-Центровес-15Т2-ДВ

  Ваги торгові електронні ВТЕ-Центровес-15Т2-ДВ найбільш оптимальне і практичне рішення для торгівлі на ринках, у невеликих магазинах, павільйонах. Їхня основна перевага на ринку України характеризується тим, що вони мають невелику ціну. Якість також дозволяє працювати довго без втручання сервісного ц..
  2,700 грн
 • Ваги для торгівлі ВТА-60/15-5-А

  Дані моделі ваг занесені в держреєстр України і зарекомендували себе як якісні і доступні по ціні ваги. Фірма виробник Промприлад (м. Вінниця) гарантує швидкий сервіс по всій території України. Характеризуються ваги для торгівлі ВТА-60/15-5-А, ВТА-60/30-5-А якісними комплектуючими, зручною клавіа..
  5,050 грн
 • Електронні торгові ваги ВТА-60/15-6-А

  Дані моделі ваг занесені в держреєстр України і зарекомендували себе як якісні і доступні по ціні ваги. Фірма виробник Промприлад (м. Вінниця) гарантує швидкий сервіс по всій території України. Характеризуються ваги для торгівлі ВТА-60/15-6-А, ВТА-60/30-6-А якісними комплектуючими, зручною клавіа..
  5,250 грн
 • Ваги торгові Jadever JPL 15K / JPL 30K

  Ваги торгові Jadever JPL – електронне обладнання, яке полегшить роботу в торгівлі. Ваги для торгівлі виготовляються у Тайвані всесвітньовідомою фірмою Jadever, котра себе зарекомендувала, як обладнання для зважування за помірну ціну. На території України дана модель поставляється у двох найбіл..
  Уточняйте
 • Ваги торгові Jadever JPL-N 15K / JPL-N 30K

  Ваги торгові Jadever JPL-N – це різновид моделі JPL, але основна відмінність в тому, що відсутня стійка. Завдяки відсутності стійки ваги зручні для зважування у виносній торгівлі та в магазинах з невеликою площею. На території України дана модель завозиться у двох найбільш популярних масах 15к..
  Уточняйте
 • Торгові електронні ваги ВТА-60/15-5-Т-А

  Дані моделі ваг занесені в держреєстр України і зарекомендували себе як якісні і доступні по ціні ваги. Фірма виробник Промприлад (м. Вінниця) гарантує швидкий сервіс по всій території України. Характеризуються торгові електронні ваги ВТА-60/15-5-Т-А, ВТА-60/30-5-Т-А якісними комплектуючими, зруч..
  5,050 грн
 • Електронні торгові ваги Camry CTE

  Електронні торгові ваги CTE на ринку України появилися декілька років тому, але вже зарекомендували себе як магазинні ваги з елегантним і ергономічним дизайном, а також простотою у користуванні. Ваги торгові СТЕ виготовляються зі стійкою CTE-JE11В і без стійки CTE-JE11. Також по замовчуванню вони..
  2,950 грн
  Базовано на 1 відгуках.
 • Ваги торгові електронні CAS AP-M (LT)

  Торгові ваги серії CAS AP-M (LT) виробництва Корея зарекомендували себе як надійний і якісний  продукт. Темно-зелену світлодіодну індикацію чітко видно при різних умовах освітлення, а роз’єм RS-232 дозволяє  передавати інформацію про масу на компютер. Найбільшу популярність мають ..
  11,800 грн
 • Ваги продуктові електронні CAS ER JR

  Ваги торгові CAS ER JR – спрощена модель ваги ER-Plus. Спрощеність полягає в платформі, яка виготовлена частково з пластику і металу та електронних комплектуючих. Зовнішній вигляд електронних ваг чудово впишеться в інтер’єр магазину чи супермаркету. Виготовляються моделі торгових ваг зі ..
  9,500 грн

Торгові ваги використовуються у сфері послуг переважно для роздрібної торгівлі. Оптимальним максимальним навантаженням вважається 15кг. Виготовляються зі стійкою або без стійки. Як правило, усі моделі мають внутрішній акумулятор.

Магазинні ваги (продуктові ваги) використовуються у магазинах, на ринках, у виїзній торгівлі. Призначені для визначення маси товару і обрахунку його вартості. Моделі торгових ваг можуть бути зі стійкою або для зручності без неї. Практично всі моделі виготовляються з акумулятором.купить торгові ваги ціна

Електронні торгові ваги у наш час широко використовуються у торгівлі, без них важко уявити продаж товарів. Ваги торгові електронні пришвидшують товарообіг між продавцем і клієнтом. За своєю конструкцією ці ваги компактні і як правило бувають на 6 кг, 15кг і 30 кг.

 • 6 кг - користуються популярність в торгівлі де потрібно зважувати невеликі наважки продукції і при тому з невеликою похибкою (до 1г), сюди відносяться чай, кава, ікра тощо;
 • 15 кг – класична модель ваги, яку використовують близько 95% підприємців у торгівлі. Ця модуль має похибку від 2г  до 5г, що повністю підходить для повсякденної продукції (ковбаса, масло, крупи тощо);
 • 30 кг – на таку масу електронні ваги продаються рідко, найчастіше їх купляють для торгівлі і паралельного приймання товару, який по масі перевищує 20кг. Похибка в таких моделях більше 5г.

Електронні ваги для торгівлі завдяки широкому модельному ряду дозволяють вибрати найбільш хороше рішення. Серед виробників, які поширені на території України відносяться CAS, DIGI, Mettler Toledo, Центровес, ВТА-60 (ПромПрилад), ACS, Certus, Camry, Штрих-М, Jadever, ВТНЕ, Масса-К.

Ще однією цікавою особливість торгівельних ваг є їх функціональність, яка полегшує роботу під час користування. Серед таких функцій варто згадати:

 • Наявність інтерфейсу RS-232C, його використовують для з’єднання з ПК, тобто коли автоматизовується магазин під програмне забезпечення і периферійне обладнання.
 • Тарування відноситься до найбільш використовуючих функцій. Суть її полягає в тому, що є можливість обнулити результати зважування, з подальшим зважуванням вже іншого вантажу, як приклад попередньо зважується і тарується ящик, а вже у нього ставиться товар і ми отримуємо лише масу товару.
 • Розрахунок вартості товару. Суть цієї функції полягає з допомогою ціни і маси розрахувати автоматично вартість.
 • Сумування зважуваних товарів, тобто використання ваги замість калькулятора.

Купити торгові ваги можна у Львові, Києві, Дніпропетровську, Харкові, та інших областях України. Також вони внесені в Держреєстр України і в компанії АТКОМ можна придбати недорого і ціна хороша.

У сучасному суспільстві процес торгівлі, що передбачає покупку або продаж товарів не обходиться без торгових ваг. Таке високотехнологічне торгове обладнання стало необхідним атрибутом робочого процесу в магазинах, в оптових і роздрібних торгових точках при реалізації різної продукції серед яких найбільш затребуваними є крупи, борошно, цукор, риба, кондитерські вироби, овочі і фрукти, і багатьох інших видів вагового товару.

Торговельні ваги дозволяють точно зважувати, виробляти правильний розрахунок вартості товару, дають можливість організувати максимально зручно і швидко процес обслуговування клієнтів. Таке обладнання дозволяє налагодити процес торгівлі на досить комфортних рівні, як для продавця, так і для покупця. Купити ваги торгові і ваги магазинні - це означає придбати відмінний вимірювальний пристрій, який дозволить покупцеві контролювати процес покупки, а продавцеві - проводити оперативні торгові операції.

Модель таких ваг передбачає наявність двостороннього дисплея, на якому надається інформація для продавця і для клієнта. Крім того, таке обладнання має електронне управлінням, чим значно спрощує процес підрахунку ваги і ціни товару. Такий вид ваг має наступні переваги:

 • практичність;
 • універсальність;
 • доступність;
 • точність;
 • компактність.

До важливих особливостей таких ваг можна віднести наступні:

 • деякі моделі дозволяють обчислити сумарну вартість, це дає можливість при обслуговуванні на одній касі зробити підрахунок загальної суми кількох покупок;
 • функція правильного підрахунку здачі дозволяє продавцеві точно зробити процес продажу;
 • за допомогою такого пристрою можна вимірювати вагу до 30 кілограм;
 • наявність стійки, яка дозволить зручніше слідкувати за вагою продукції.

Сучасним  та водночас важливим елементов електронних торгових ваг, вважається їх можливість під’єднання до системи, тобто можливість інтеграції в програмне забезпечення. В нашому випадку, наша компанія пропонує оптимальне по ціні рішення – програмне забезпечення Atcom_soft.  


Наші переваги

Якісне обладнаннявід світових виробників
Низькі цінизавдяки прямим поставкам
Інноваційні рішенняприносять вигоду бізнесу
Безкоштовна консультаціявід експертів
Багаторічний досвідвпровадження та підбору рішень для автоматизації бізнесу
Сервісне обслуговуваннязапчастини завжди в наявності