Компанія АТКОМ
Адрес: вул. Окружна, 57А м. Львiв,
Телефоны: (067) 66-088-66, (096) 55-816-99,
Электронная почта: at.com@ukr.net

Ваги технічні, ваги фасувальні

Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Ваги технічні електронні ВТА-60/15-7

  Ваги технічні електронні  ВТА-60 виготовляються компанією ПромПрилад. Серія ваг для простого зважування найбільше підходить для складських операцій для зважування невеликих вантажів з покращеною точністю. Ваги фасувальні ПромПрилад виготовляються у таких моделях ВТА-60/3-7, ВТА-60/6-7, ВТА-6..
  3,250 грн
 • Ваги технічні ВТЕ-Центровес-15-Т3-ДВ

  Ваги технічні ВТЕ-Центровес-15-Т3-ДВ вважаються найбільш універсальним рішенням для фасування та переважування товарів. В залежності від цілей зважування виготовляється на 3 кг, 6 кг, 15 кг та 30 кг. Дискретність змінюється в залежності від моделі ваги, чим більше максимальне навантаження, тим більш..
  1,950 грн
 • Фасувальні ваги ВТА-60/6-7-А-2

  Фасувальні ваги ВТА-60/6-7-А-2, ВТА-60/3-7-А-2, ВТА-60/15-7-А-2 – це три нових моделі від відомого українського виробника вагової техніки. Ваги технічні розроблялися з метою для  супер точного фасування невеликих по габаритах товарів. Але основну увагу варто звернути на двохсторонню (дубл..
  3,200 грн
 • Ваги технічні ВТЕ Центровес–3Т3-Б

  Ваги технічні ВТЕ-Центровес-Т3-Б компактні та оптимальне обладнання для закладів де невелика площа, а також потрібно фасувати малі наважки з великою точністю. Виготовляються фасувальні ваги у трьох модифікаціях : ВТЕ Центровес – 0,6Т3-Б, ВТЕ Центровес – 3Т3-Б, ВТЕ Центровес – 6Т3-Б..
  1,650 грн
 • Настільні електронні ваги МК-15.2-А21

  Настільні електронні ваги МК-15.2-А21 виробництва Масса-К мають чудовий дизайн і ультра тонку висоту ваги, яка впишеться у приміщення з незначними площами.  Висота ваги становить 56мм. Ваги фасувальні працюють від вбудованого акумулятора і мають вихід для з’єднання з допоміжним обладнання..
  Уточняйте
 • Ваги технічні електронні CAS SW

  Ваги технічні електронні CAS SW, які виготовлені в Південній Кореї  чудово підійдуть для фасування продуктів і розраховані для простого зважування. Своїм невеликим розміром ваги фасувальні впишуться на кухні бару, ресторану, в магазині для переважування товару. Завдяки своїй невеликій дискре..
  3,500 грн
 • Настільні фасувальні ваги СAS AD

  Ваги фасувальні електронні СAS AD мають досить велику платформу тому чудово підходять як для фасування так і для звичайного зважування. Просте користування ваг (функція тари та обнулення) дозволяє швидко виконувати зважування, а RS-232 – з’єднювати технічну вагу з компютером для передачі..
  4,800 грн
 • Ваги технічні Jadever NWTH-10K (с)

  Ваги технічні Jadever NWTH (с) представлені в нашій компанії чотирьом моделями. Ці моделі повністю задовольняють ринок України, оскільки характеризуються компактними розмірами, зважувальною платформою 250х204 мм виготовленою з нержавіючої сталі та сучасним дизайном. Фасувальні ваги Jadever, а їх ..
  1,850 грн
 • Ваги фасувальні електронні CAS ED

  Ваги для простого зважування СAS ED охарактеризували себе на ринку, як якісні і надійні ваги з великою кількістю функцій. Рідкокристалічний дисплей з під світкою дозволяє довго зважувати без постійного джерела струму. Фасувальні ваги (настільні ваги) СAS ED мають можливість зважувати в штучному р..
  6,000 грн
 • Ваги для простого зважування ВТА-60/15-7-А

  Ваги для простого зважування  ВТА-60/30-7-А виготовляються компанією ПромПрилад. Серія ваг для простого зважування найбільше підходить для складських операцій для зважування невеликих вантажів з покращеною точністю. Вирізняються наявністю акумулятора. Ваги фасувальні ПромПрилад виготовляютьс..
  2,600 грн
 • Ваги портативні Jadever JKH-500 / JKH-1000

  Ваги портативні Jadever JKH-500 / JKH-1000 виготовляються всесвітньо відомою фірмою та використовуються для зважування невеликих вантажів, максимальне навантаження можливе на 500г і 1000г, вибір при цьому залежить, яку дискретність показів Вам потрібна. Портативні ваги JKH виготовляються у двох м..
  Уточняйте
 • Ваги кишенькові портативні Jadever JKD-250 / JKD-500

  Ваги кишенькові портативні Jadever JKD-250 / JKD-500 виготовляються всесвітньо відомою фірмою та використовуються для зважування невеликих вантажів, максимальне навантаження можливе на 250г і 500г, вибір при цьому залежить, яку дискретність показів Вам потрібна. Кишенькові ваги JKD виготовляються..
  Уточняйте

Технічні ваги різновид електронних ваг, які використовуються для простого зважування практично у всіх галузях промисловості: торгівля, виробництво, кухня, бар, ресторан, пошта, склад. Ваги технічні, ваги фасувальні використовуються для фасування і упаковки продовольчих або промислових товарів невеликих розмірів.

Фасувальні ваги дозволяють значно спростити облікові і технологічні операції. Використовувати технічні ваги - це допоможе вам зважити і розфасувати одиничний товар по упаковках. Саме електронні технічні ваги використовуються в якості контрольних ваг в продуктових торгових підприємствах. Електронні фасувальні ваги також використовуються в хімічній промисловості, аптеках, для складання ліків, в магазинах для розфасовки товару, на підприємствах громадського харчування, а також у не продуктових магазинах та виробництві.купити технічні ваги ціна

Вони складаються з корпусу, зважувальної платформи, яка може були виготовлена з пластику або нержавіючої сталі, внутрішнього акумулятора, опціонально може бути роз’єм RS232 та один дисплей на якому висвічуються покази про результати зважування. Зважування відбувається в кілограмах і грамах.

Серед найбільш цікавих моделей варто згадати виробників: CAS, DIGI, Mettler Toledo, Центровес, ВТА-60 (Промприлад), ACS, Certus, Camry, Штрих-М, Jadever, ВТНЕ, Масса-К.

Окремі моделі мають функції рахункового режиму, їх називають рахункові ваги. Синоніми: харчові ваги, порційні ваги, кондитерські ваги, поштові ваги, контрольні ваги.

На що варто звертати уваги при покупці даних ваг?

 • Можливість тарування (функція, яка дозволяє відняти поставлену наважку, тобто обнулити ваги);
 • Зважування в агресивних умовах (тут потрібно звернути увагу на копрус і комплектуючі ,з яких виготовляється дане обладнання);
 • Тип індикатора (рідкокристалічний зручний де потрібно довго працювати без постійного джерела живлення, а світлодіодний для чіткого зображення, яке висвічується на таблі);
 • Можливість підключення до ПК (дозволяє працювати як елемент системи);
 • Розмір платформи (при покупці потрібно врахувати, який габаритний вантаж буде зважуватися);
 • Наявність автономного живлення (дозволяє працювати без простійного джерела струму).

Звертайтеся до нас і ми допоможемо підібрати і купити ваги технічні, які підійдуть Вам за технічними характеристиками і ціною. Компанія АТКОМ робить доставку по всій території України (Львів, Київ, Харків, Одеса, Тернопіль …). Ціна у нас найнижча у всьому регіоні, а також якісний сервіс.

Ваги фасувальні є найбільш поширеним варіантом, який використовують для фасування і упаковки товарів в залежності від двох критеріїв: або по масі, або за кількістю. Дане обладнання дає можливість значно полегшити процес розподілу. Саме цей варіант застосовують найчастіше в магазинах.

Ваги технічні не відрізняються наявністю великої кількості функцій. Вони також відомі, як ваги для простого зважування. Вони оснащені одним індикатором. Торгові ваги мають більшу різноманітність опцій. Важливим є те, що при покупці ваг технічних і ваг фасувальних варто врахувати, що для здійснення своєї діяльності ваги повинні бути з повіркою, а також внесені до державного реєстру України, в який вписують всі засоби вимірювальної техніки. Є й дорожчі варіанти, які відрізняються використанням не на прилавку магазинів, а в складських приміщеннях для вимірювання більш важкого вантажу. Завдяки сучасним варіантам, більшість моделей захищені від попадання пилу і вологи, це їх робить пристосованими для роботи в приміщеннях з різними умовами.

Також розрізняють моделі в залежності від їх граничної ваги. Наприклад, фасувальні ваги 15 кг можуть використовуватися в кухонному приміщенні, барах, в ресторанах і на підприємствах, які займаються фасуванням різної продукції невеликої маси. Їх можна застосовувати для вимірювання маси чаю, кондитерських виробів, кави та іншого. Такі варіанти зручні у використанні за рахунок того, що їх можна протирати при необхідності і не боятися, що клавіатура або дисплей будуть пошкоджені.

Ваги фасувальні купити можна у нас. Ви отримаєте грамотну консультацію і сервісний супровід. Це допоможе Вам заощадити час і гроші і отримати доставкою бажане вагове обладнання хорошої якості. Краще сполучення якості та ціни ви можете знайти в нашому каталозі.

Технічні ваги прийнято вважати обладнання складським, кухонним або елементом для зважування, де потрібно отримати кінцевим результатом лише інформацію про зважування, тобто маса. По бажанню клієнта їх можна «підв’язати» до програмного забезпечення.


Наші переваги

Якісне обладнаннявід світових виробників
Низькі цінизавдяки прямим поставкам
Інноваційні рішенняприносять вигоду бізнесу
Безкоштовна консультаціявід експертів
Багаторічний досвідвпровадження та підбору рішень для автоматизації бізнесу
Сервісне обслуговуваннязапчастини завжди в наявності