Компанія АТКОМ
Адрес: вул. Окружна, 57А м. Львiв,
Телефоны: (067) 66-088-66, (096) 55-816-99,
Электронная почта: at.com@ukr.net

Ваги-рокла, рокла з вагами

Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Ваги рокла, рокла з вагою ВПЕ

  Рокла з вагою ВПЕ належить до категорії обладнання без якого важко обійтися складам, промисловим комплексам, логістиці тощо. Окрім звичайного транспортування продукції на палетах по складу, ваги рокла ВПЕ виконують функцію зважування. Дана процедура зважування може відбуватися як на етапі погрузки, ..
  24,000 грн
 • Ваги-рокла ЗЕВС ВПЕ

  Гідравлічний візок-ваги ЗЕВС ВПЕ – транспортний засіб, який чудово зарекомендував себе при промислово-складських операціях для зважування палет і європіддонів. Перевагами рокли ЗЕВС є простота у користуванні та транспортуванні вантажів. Рокли з вагами ВПЕ ЗЕВС – це ідеальне рішення, з..
  26,800 грн
 • Вага візок гідравлічний ТВ4

  Ваги рокла ТВ4 українського виробництва характеризуються високоякісними комплектуючими і рифленими вилами. Вага візок гідравлічний ТВ4 використовуються на складах для транспортування і переважування продукції і напівфабрикатів. Виготовляється рокла з вагами у 2-х моделях ТВ4-1500-0.5-R і ТВ4-2000..
  30,200 грн
 • Рокла з вагами CPS CAS

  Гідравлічний візок з вбудованими вагами СPS CAS - призначена для статичного зважування вантажів на палетах або европіддонах на складах. Ваги-рокла CPS CAS виготовляються на 1000кг і 2000кг (CPS-1 CAS, CPS-2 CAS). Підключення принтера етикеток дозволяє здійснити маркування вантажу, який розташо..
  Уточняйте
 • Гідравлічний візок з вбудованими вагами ВН

  Гідравлічний візок з вбудованими вагами ВН застосовується для статичного зважування палет, європіддонів, різного роду вантажів, які зручно транспортувати. Ваги-рокла ВН в залежності від максимального навантаження виготовляються у декількох модифікаціях, найбільш популярними є  ВН-1500-4-А-Р ..
  Уточняйте

Рокла з вагами просте рішення для швидкого транспортування палет по складу і оперативно зважування, в будь-якому місці промислового об’єкту.  Зважування відбувається на європалетах.

Зважування процес, який відбувається при при закупівлі матеріалу для виготовлення товарів, під час самого виготовлення продукції і при відвантаженні (продажі). Дана продукція зазвичай  упаковується на палети, масу яких потрібно визначити. Оскільки транспортування на палетах відбувається на складах на роклі або вилочному навантажувачі, тому створено вагу на базі рокли.Ваги-рокла, рокла з вагами

Використання ваги-рокли зекономить час і зусилля при зважуванні і перевезенні вантажу по складу. Використовується вага рокла-візок гідравлічний на складах при прийманні і відвантажуванні товарів та продукції  на європалетах і перевізниками Нова Пошта, Автолюкс, Делівері, САТ тощо.

Виготовлення вагової рокли це своєрідний процес, який розуміє на меті модернізацію гідравлічного візка. Під час модернізації дане обладнання повністю розкомплектовують і в подальшому наварюють спеціальні з’єднання, на котрі будуть кріпитися вагові комплектуючі. Важливо зазначити, що під час вибору такого обладнання потрібно врахувати важливий момент, саме рокла без ваги повинна бути хорошої якості, оскільки вагова електроніка може бути високоякісна, а візок поганої якості, тому як сервіс, так і не довгий час експлуатації буде.

Якість рокли з вагою вирізняє:

 • Вила з рифленим покриттям (заводська комплектація, яка дозволяє працювати без можливості ковзання палети);
 • Гідравліка (часті підйоми і опускання інколи призводять до виходу з ладу гідравлічної системи);
 • Поліоританові колеса (даний елемент впливає на пересування по різних покриттях, а також пом'якшує вібрацію);
 • Захист модуля індикації (дозволяє захистити від непередбачуваних ударів і пошкодженню індикатора);
 • Тензометричні датчики (від них залежить правильність показів і довговічність роботи вагової системи).

Ваги-рокла (рокла-візок з вагами) комплектуються чотирма тензометричними датчиками, ваговим модулем та вбудованим акумулятором.

Дізнатися ціну на гідравлічний візок рокла з вагами можна зателефонувавши до нас в офіс, а також отримати консультацію і купити у Львові, Києві, Тернополі, Закарпатті та інших містах України.

Розвантажувально-навантажувальні роботи в різних сферах діяльності людини, наприклад, на промислових, торговельних, транспортних складах, в сільському господарстві, як правило, здійснюються за допомогою спеціальних технічних пристосувань, одним з яких є рокла-ваги.

Рокла з вагами є спеціальним видом обладнання для зважування, яке активно використовується в різних сферах діяльності людини, особливо в торговельній сфері. Таке обладнання призначене для одночасного транспортування і статичного зважування вантажу (товарів, матеріалів або сировини). Рокла-ваги складається з вагової платформи, за допомогою якої здійснюється зважування, і гідравлічної візки для перемещень.

Щоб прискорити і з'єднати процес розвантаження-навантаження, зважування піддонів, бочок, палет, групи товарів, матеріалів і сировини, досить придбати роклу-ваги. Таке обладнання розширить можливості складу, об'єднує кілька етапів в один, значно заощадить час, зробить процес продуктивним і ефективним, що важливо для будь-якого виду бізнесу.

Особливостями такого обладнання є:

 • усилена конструкція, яка забезпечує підвищений захист від перевантажень до 150-200%;
 • наявність посиленого протиударного корпусу, який стійкий до різних механічних пошкоджень;
 • простота в експлуатації і обслуговуванні;
 • більшість моделей можна підключити до персонального комп'ютера для оперативної передачі даних;
 • максимальна вага, який витримує пристрій становить до 2 тонн, в залежності від моделі, мінімальний - від 10 кг;
 • деякі моделі оснащені принтером для друку етикеток, що робить процес транспортування, зважування більш ефективним.
 • рокла з вагами може бути як з основним акумулятором, так і з додатковим, що надає пристрою більшу мобільність. Наявність акумуляторної батареї забезпечує автономність обладнання до 80 годин.

Наші переваги

Якісне обладнаннявід світових виробників
Низькі цінизавдяки прямим поставкам
Інноваційні рішенняприносять вигоду бізнесу
Безкоштовна консультаціявід експертів
Багаторічний досвідвпровадження та підбору рішень для автоматизації бізнесу
Сервісне обслуговуваннязапчастини завжди в наявності