Компанія АТКОМ
Адрес: вул. Окружна, 57А м. Львiв,
Телефоны: (067) 66-088-66, (096) 55-816-99,
Электронная почта: at.com@ukr.net

Ваги наїзні, ваги пандусні

Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Наїзні ваги, пандусні ваги ВН

  Наїзні ваги, пандусні ваги ВН виготовляються на наше замовлення в української компанії Промприлад. Ваги наїзні це категорія електронних ваг, у свою чергу котрі служать для зважування вантажів з допомогою транспортування їх на зважувальну платформу роклою, візком, електрокаром. Для зручного заїзду..
  11,000 грн
 • Наїзні ваги нержавіючі електронні ВН

  Наїзні ваги нержавіючі електронні ВН виготовляються на наше замовлення в української компанії Промприлад. Ваги наїзні це категорія електронних ваг, у свою чергу котрі служать для зважування вантажів з допомогою транспортування їх на зважувальну платформу роклою, візком, електрокаром. Комплектація..
  25,100 грн
 • Ваги наїзні, ваги пандусні електронні ТВ4

  Ваги наїзні електронні ТВ4 з наїзними пандусами призначені для статичного зважування вантажів на візках чи роклі, на складах та цехах промислових підприємств. Платформа ваги є конструктивно нижчою по висоті, в межах 5см, а комплект пандусів, дозволяють без особливих зусиль виїхати візком на пла..
  12,300 грн
 • Ваги наїзні нержавіючі електронні ТВ4

  Ваги наїзні нержавіючі електронні ТВ4 з наїзними пандусами призначені для статичного зважування вантажів на візках чи роклі, на складах та цехах промислових підприємств. Платформа ваги є конструктивно нижчою по висоті , в межах 5см, а комплект пандусів, дозволяють без особливих зусиль виїхати в..
  34,500 грн

Наїзні ваги належать до різновиду платформних ваг. Для них характерна наявність двох пандусів (для заїзду і з’їзду). Підсиленої рами за допомогою двох бокових швелерів і низької висоти для заїзду роклою або візком.Ваги наїзні

На сьогоднішній день, різноманітність модифікацій платформних ваг є досить розвиненою. Так, одним із різновидів ваг даного напрямку є ваги наїзні  або як їх ще часто називають пандусні ваги. Головною особливістю наїзних ваг є те, що вони мають спеціально схилені поверхні для зручного заїзду на платформу ваги – пандуса, які являють собою додаткову комплектацію до даного виду ваг. Сфера застосування пандусних ваг є надзвичайно поширеною у різних сферах торгівельної діяльності, оскільки вони є просто незамінними на великих складах, базарах та інших торгівельних точках, де великогабаритні вантажі перевозяться на роклах, візках та іншому схожому обладнанні. Якість та надійність даних ваг є вже перевірена давно, а отже це і є поясненням, чому такий великий попит на дане вагове обладнання.

Наїзні ваги (наїздні ваги) призначені для ститичного зважування товарів різної маси. Характеризуються ваги наїзні підсиленої платформою і двох наїзних пандусів. Створення такого типу ваг слугувала потреба зважування продукції на візках і роклах. Це в свою чергу пришвидшило процес товарообігу в промислових складах. Виготовляються наїзні ваги від 300 кг до 3000 кг, цим більше максимальне навантаження на ваги, тим більша похибка при зважуванні. Ваги наїзні потрібно вибирати з розрахунку +30% до максимального навантаження, яке планується зважуватися.

Пандусні ваги виготовляються в різних розмірах, але найбільшої популярності у продажах є 1000*1250мм. Цей розмір популярний тим, бо ідеально підходить для зважування на візках і роклах, бо їхня довжина не перевищує 1250мм.

Ваги пандусні виготовляються з чорного металу і нержавіючої сталі, в залежності від специфіки використання. В комплект електронних пандусних ваг входить табло (модуль індикації), вагова платформа і два пандуси.

Компанія АТКОМ пропонує ваги пандусні різних розмірів, навантаження та комплектації, від цього залежить і ціна. Купити наїзні ваги Ви зможете зателефонувавши нам і ми обов’язково допоможемо Вам у цьому виборі.

Сучасний склад або транспортна компанія виконують безліч маніпуляцій, які пов’язані з переміщенням, розвантажуванням та навантажуванням, а також визначенням ваги вантажу. Щоб скоротити кількість процесів, також пришвидшити виконання робіт багато підприємців використовують ваги наїздні, ваги пандусні. Це спеціальні техніка, використання якої дозволяє зважувати товар безпосередньо у візку, попередньо його для цього не розвантажуючи.

Якщо говорити про конструкцію, то вона являє собою низьку платформу, яка обладнана спеціальним пандусом – зручним для заїзду машин. Вага, яку можуть визначити такі прилад може бути різною, а також вони відрізняються підвищеною міцністю вузлів (посилена конструкція платформи, що дозволяє заїжджати навіть машині з великим вантажем). Крім того конструкція пандуса дозволяє транспорту легко заїжджати та з’їжджати з платформи.

Наїздні пандусні ваги, які пропонує наша компанія активно використовуються в складських приміщення, оптових або торгових складах, а також у великих торгових магазинах, м’ясокомбінатах і транспортних компаніях. Така техніка прекрасне рішення для компаній, які мають справу з постійним зважуванням у великих обсягах та цінують свій час.

Всі наїздні ваги для складу мають наступні функціональні характеристики:

 • висота заїзду складає не більше 55-65 міліметрів, і все залежить від максимальної межі зважування;
 • розміщено два наїздні пандуси;
 • простота установки техніки і її обслуговування. Особливо в порівняні з платформними моделями, які потребують більше часу та зусиль;
 • висока точність зважування товару.

Якщо ви хочете придбати якісне обладнання за доступною ціною, вам варто звернутися у наш Інтернет-магазин. Ми впевнені, ви залишитеся задоволені співробітництвом з нами.


 


Наші переваги

Якісне обладнаннявід світових виробників
Низькі цінизавдяки прямим поставкам
Інноваційні рішенняприносять вигоду бізнесу
Безкоштовна консультаціявід експертів
Багаторічний досвідвпровадження та підбору рішень для автоматизації бізнесу
Сервісне обслуговуваннязапчастини завжди в наявності