Компанія АТКОМ
Адрес: вул. Окружна, 57А м. Львiв,
Телефоны: (067) 66-088-66, (096) 55-816-99,
Электронная почта: at.com@ukr.net

Ваги монорейкові, ваги для зважування туш

Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Ваги монорейкові ПРОМПРИЛАД ВН-300-2-М

  Ваги монорейкові ПРОМПРИЛАД ВН-300-2-М застосовуються для визначення маси м'ясних туш на виробничих лініях м'ясопереробних заводів. Виготовляються ваги залежно від специфіки заводу на 600мм, 800мм, 1000мм. Характеризуються монорейкові ваги надійною роботою і точністю показів зважування і ..
  10,000 грн
 • Ваги монорейкові ТЕХНОВАГИ ТВ2-300-0,1-М (800)-12h вологозахищені

  Вологозахищені ваги монорейкові ТЕХНОВАГИ ТВ2-300-0,1-М (800)-12h використовуються для зважування туш і пів туш, які в свою чергу транспортуються по монорейсі. В наш час, в період автоматизації ваги для зважування туш практично незамінні у м’ясопереробних комбінатах і цехах. Вони полегшують..
  17,300 грн
 • Ваги монорейкові ПРОМПРИЛАД ВН-600-2-М

  Ваги монорейкові ПРОМПРИЛАД ВН-600-2-М застосовуються для визначення маси м'ясних туш на виробничих лініях м'ясопереробних заводів. Виготовляються ваги залежно від специфіки заводу на 600мм, 800мм, 1000мм. Характеризуються монорейкові ваги надійною роботою і точністю показів зважування і ..
  10,150 грн
 • Ваги монорейкові ТЕХНОВАГИ ТВ2-600-0,2-М (800)-12h вологозахищені

  Вологозахищені ваги монорейкові ТЕХНОВАГИ ТВ2-600-0,2-М (800)-12h використовуються для зважування туш і пів туш, які в свою чергу транспортуються по монорейсі. В наш час, в період автоматизації ваги для зважування туш практично незамінні у м’ясопереробних комбінатах і цехах. Вони полегшують..
  17,800 грн
 • Ваги монорейкові ПРОМПРИЛАД ВН-1000-2-М

  Ваги монорейкові ПРОМПРИЛАД ВН-1000-2-М застосовуються для визначення маси м'ясних туш на виробничих лініях м'ясопереробних заводів. Виготовляються ваги залежно від специфіки заводу на 600мм, 800мм, 1000мм. Характеризуються монорейкові ваги надійною роботою і точністю показів зважування і..
  10,300 грн
 • Ваги монорейкові ТЕХНОВАГИ ТВ2-1000-0,5-М (800)-12h вологозахищені

  Вологозахищені ваги монорейкові ТЕХНОВАГИ ТВ2-1000-0,5-М (800)-12h використовуються для зважування туш і пів туш, які в свою чергу транспортуються по монорейсі. В наш час, в період автоматизації ваги для зважування туш практично незамінні у м’ясопереробних комбінатах і цехах. Вони полегшуют..
  18,200 грн
 • Ваги монорейкові ПРОМПРИЛАД ВН-300-2-М нерж.

  Ваги монорейкові для туш ПРОМПРИЛАД ВН-300-2-М нержавіючі застосовуються для визначення маси м'ясних туш на виробничих лініях м'ясопереробних заводів. Виготовляються ваги залежно від специфіки заводу на 600мм, 800мм, 1000мм. Характеризуються монорейкові ваги надійною роботою і точністю по..
  Уточняйте
 • Ваги монорейкові ТЕХНОВАГИ ТВ2-300-0,1-М (800)-N-12h нержавіючі

  Ваги монорейкові ТЕХНОВАГИ ТВ2-300-0,1-М (800)-N-12h нержавіючі застосовують для транспортування туш і півтуш у м’ясокомбінатах, холодокомбінатах, тваринницьких комплексах з підвищеною вологістю.   Завдяки нержавіючому виконанню і високоякісних комплектуючих, ваги монорейкові нержавіюч..
  23,900 грн
 • Ваги монорейкові ПРОМПРИЛАД ВН-600-2-М нерж.

  Ваги монорейкові для туш ПРОМПРИЛАД ВН-600-2-М нержавіючі застосовуються для визначення маси м'ясних туш на виробничих лініях м'ясопереробних заводів. Виготовляються ваги залежно від специфіки заводу на 600мм, 800мм, 1000мм. Характеризуються монорейкові ваги надійною роботою і точністю по..
  Уточняйте
 • Ваги монорейкові ТЕХНОВАГИ ТВ2-600-0,2-М (800)-N-12h нержавіючі

  Ваги монорейкові ТЕХНОВАГИ ТВ2-600-0,2-М (800)-N-12h нержавіючі застосовують для транспортування туш і півтуш у м’ясокомбінатах, холодокомбінатах, тваринницьких комплексах з підвищеною вологістю.   Завдяки нержавіючому виконанню і високоякісних комплектуючих, ваги монорейкові нержавіюч..
  24,900 грн
 • Ваги монорейкові ПРОМПРИЛАД ВН-1000-2-М нерж.

  Ваги монорейкові для туш ПРОМПРИЛАД ВН-1000-2-М нержавіючі застосовуються для визначення маси м'ясних туш на виробничих лініях м'ясопереробних заводів. Виготовляються ваги залежно від специфіки заводу на 600мм, 800мм, 1000мм. Характеризуються монорейкові ваги надійною роботою і точністю п..
  Уточняйте
 • Ваги монорейкові ТЕХНОВАГИ ТВ2-1000-0,5-М (800)-N-12h нержавіючі

  Ваги монорейкові ТЕХНОВАГИ ТВ2-1000-0,5-М (800)-N-12h нержавіючі застосовують для транспортування туш і півтуш у м’ясокомбінатах, холодокомбінатах, тваринницьких комплексах з підвищеною вологістю.   Завдяки нержавіючому виконанню і високоякісних комплектуючих, ваги монорейкові нержавію..
  25,200 грн

Монорейкові ваги дозволяють зважувати транспортовані туші тварин. Це зважування відбувається на ділянці лінії де розміщена вагова система. Електронні комплектуючі використовуються переважно з захистом від корозії.Ваги монорейкові, ваги для зважування туш

Для зважування туш і пів-туш на промислових підприємствах, використовують монорейкові ваги. Найбільш цікавим моментом при розгляді цього типу ваг є те, що вони кріпляться до полоси, по якій транспортуються пів-туші, тому отримується безперервний процес транспортування і зважування в м’ясних комбінатах.

Виготовляються ваги для зважування туш з високоякісних комплектуючих, щоби бути стійкими до підвищеної вологості. Ваги для туш (підвісні ваги) незамінними рішення для м’ясних цехів.

Монорейкові ваги кріпляться без зварювальних робіт, що дозволяє провести монтаж самому без допомоги спеціаліста.

В стандартному виконанні вони виготовляються на 300 кг або 600 кг, а довжина монорейки, по якій транспортуються туші 600 мм, 800 мм або 1000мм.

Як вибрати  підвісну монорейкову ваги для зважування туш, одне з актуальних питань, оскільки про цей тип дуже мало написано інформації:

 • Перед вибором потрібно врахувати умови приміщення і повинна вже бути змонтована лінії подачі пів туш, яка може бути виготовлена з труби або полоси (цей показник найперше обговорюється під час замовлення обладнання);
 • Довжина монорейки виготовляється від 500мм до 1000мм, як практика показала найкраща і оптимальна для електроніки довжина 800 мм.
 • Класичною і оптимальною максимальною границею зважування є 300 кг і 600 кг, це на вибір клієнта.
 • Конструкція виготовляється з фарбованого чорного металу, оцинкованого металу або нержавіючої сталі. В цьому випадку не потрібно економити і вибирати лише нержавіючу сталь або оцинкований метал, вибір робиться переважно від того, який метал використаний  для лінії транспортування.
 • Електронна частина повинна бути лише з нержавіючих комплектуючих класом захисту IP68, це пов’язано з агресивними умови м’ясного цеху.
 • Наявність протоколу для обміну даних RS232, він дозволяє під'єднати ваги для пів туш до ПК для передачі інформації в базу даних.
 • Замовлення відбувається лише після заповнення опитувального листа, що до  параметрів ваги.

Отримати консультацію по монорейковим вагам Ви завжди зможете у компанії АТКОМ, а також купити і отримати технічну інформацію, що до ціни, то вона у нас найкраща, а доставка відбувається по всій території України (Львів, Київ, Тернопіль …).

Будь-який м’ясокомбінат або інше підприємство, яке працює з тушами тварин постійно зустрічається з необхідністю зважити туші. Здійснення цього процесу, особливо, якщо м'ясо варто перевезти на іншу ділянку вимагає багато сил та часу. Та цей процес можна значно пришвидшити – придбати ваги для зважування туш.

Їх оригінальна конструкція дає можливість вбудовувати ваги безпосередньо в підвісні шляхи, які відповідають за транспортування м’яса, що само собою виключає необхідність окремого зважування. Наша компанія готова поставити таке ваги для туш у будь-яке місто країни та в будь-якій кількості. Придбання ваг для зважування туш – це можливість суттєво прискорити процес виробництва та покращити ефективність праці.

Переваги подібних моделей ваг заключаються в наступному:

 • техніка зручно встановлюється на будь-яке зручне для вас місце, а завдяки простому кріпленню її легко перенести на будь-яку іншу ділянку і встановити там протягом короткого часу;
 • рейки такої техніки можуть бути як круглими, так і плоскими;
 • всі елементи і механізми обладнанні ефективним захистом, який захищає пристрій від вологи та бруду;
 • очищати ваги можна простою водою, поданою під сильним напором;
 • легкість підключення та простота майбутнього використання;
 • можливість підключення ваг безпосередньо до комп’ютера;
 • можуть працювати в температурному діапазоні від -10 до +40 градусів Цельсія.  
 • усі ваги можуть виконувати функцію підсумовування, завдяки ви знатимете точну вагу зважених, наприклад, 100 тушок.

Якщо вас зацікавило подібне устаткування ви можете придбати його у будь-який зручний момент в нашому Інтернет-магазині. У нас присутній широкий вибір, висока якість та доступна вартість. Якщо вам буде важко визначитися з вибором, наші співробітники вам допоможуть.м


Наші переваги

Якісне обладнаннявід світових виробників
Низькі цінизавдяки прямим поставкам
Інноваційні рішенняприносять вигоду бізнесу
Безкоштовна консультаціявід експертів
Багаторічний досвідвпровадження та підбору рішень для автоматизації бізнесу
Сервісне обслуговуваннязапчастини завжди в наявності