Компанія АТКОМ
Адрес: вул. Окружна, 57А м. Львiв,
Телефоны: (067) 66-088-66, (096) 55-816-99,
Электронная почта: at.com@ukr.net

Ваги рахункові, ваги лічильні

Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Ваги лічильні BTA-60/...-6-A-C

  Ваги лічильні BTA-60/…-6-A-C українського виробництва, надійні, функціональні, компактні, прості в застосуванні, які  добре себе зарекомендували за невелику ціну. Лічильні ваги BTA-60/…-6-A-C сміливо можна віднести до категорії технічних ваг, оскільки їхнє застосування припадає на..
  4,900 грн
 • Ваги лічильні CAS CS

  Ваги лічильні CAS CS виробництва Корея зарекомендували себе як надійний і якісний  продукт. Вони належать до найпопулярніших лічильних ваг. Темно-зелену світлодіодну індикацію чітко видно при різних умовах освітлення, а роз’єм RS-232 дозволяє  передавати інформацію про масу на комп&r..
  Уточняйте
 • Ваги рахункові CAS ЕС

  Сортувальні ваги CAS ЕС виробництва Корея призначені для визначення кількості однотипних виробів промислової продукції методом зважування. Лічильні ваги ЕС CAS мають вбудований акумулятор (80 годин роботи), що дозволяє робити зважування і підрахунок кількості зразків, в умовах де немає електроенергі..
  14,900 грн
 • Ваги лічильні ВТЕ-Центровес-15-Т3С2

  Ваги лічильні ВТЕ-Центровес-15-Т3С2 від українського виробника  вважають оптимальним рішенням для зважування товарів, з можливістю подальшого їх підрахунку, а також хорошою точністю зважування. Ваги рахункові виготовлені з трьома індикаторами, на яких висвітлюється: вага зважування, кількість т..
  4,590 грн
 • Ваги рахункові МК-С Масса-К

  Ваги для підрахунку МК-С Масса-К це перш за все сучасний ультра тонкий дизайн, який дозволяє в невеликих магазинах займати мінімум місця. Також ваги лічильні МК-С Масса-К комплектуються акумулятором, що дозволяє довгий час працювати без постійного джерела живлення. Комплектуються лічильні ваги МК..
  Уточняйте
 • Ваги лічильні Jadever JCL

  Ваги лічильні Jadever JCL навинка, яка дозволяє окрім зважування роботи підрахунок одиниць товарів, котрі в даний момент знаходяться на вагах електронних. Рахункові ваги Jadever JCL характеризуються сучасним дизайном, також рідиннокристалічним дисплеєм із зеленою підсвіткою. Лічильні ваги даної м..
  Уточняйте

Ваги рахункові використовуються для зважування і лічення однотипних деталей, метизів, шурупів, болтів. Особливість їх – пришвидшують обслуговування клієнтів і полегшують роботу продавців.

На даний час, серед різновидності електронних ваг одне з перших місць посідають саме ваги лічильні. Їх вагома значущість полягає насамперед у тому, що вони дозволяють надзвичайно швидко та зручно порахувати кількість малих деталей того чи іншого товару, адже вручну це займає велику кількість часу.

Електронні рахункові ваги користуються широким попитом також і через простоту у користуванні. Так, сортувальні ваги мають наступний принцип дії: заздалегідь порахована кількість штук кладеться на ваги (5-10 штук) і фіксується в пам’яті, а ваги автоматично рахують масу однієї штуки для подальшого зважування інших деталей або визначається маса однієї штуки певного товару під код, який фіксує пам’ять і в подальшому зважуванні вибирається необхідний код товару, що дозволяє надзвичайно точно встановити наявну кількість товару, який потрібно вирахувати. Ваги лічильні електронні є просто незамінними в магазинах канцтоварів, магазинах продажу будівельних матеріалів, магазинах кондитерського виробництва, тощо.

Лічильні ваги  – різновид електронних ваг.

По технічних характеристиках ваги лічильні виконують функцію фасувальних і технічних ваг, оскільки робота з цими електронними вагами побудована на принципі зважування і визначення кількості (штук) зважуваного товару.

Ваги лічильні електронні здатні порахувати і вивести на табло кількість однотипних деталей в загальній їх масі. Ваги сортувальні купують в основному магазини з продажу будівельних матеріалів – для підрахунку цвяхів, гайок, шурупів. Оскільки, зазвичай, даний товар продається поштучно.

Купити лічильні ваги Ви зможете у компанії АТКОМ за найбільш оптимальними цінами та хорошими технічними характеристиками.

Для визначення маси однотипних деталей або одного виробу використовують ваги рахункові і ваги сортувальні. Вони зручні в роботі на складах, так як з їх допомогою можна обчислити не тільки масу, але і кількість виробів. Ваги рахункові поділяють на такі типи:

 • настільні;
 • підлогові.

Слід знати, що існує поділ моделей в залежності від точності вимірювань, що виконуються. Якщо купити рахункові ваги, то можна з легкістю зробити розрахунок дрібних деталей, наприклад, гайок і болтів за лічені хвилини. З допомогою таких приладів легко можна визначити не тільки кількість, але і вагу.

При необхідності вимірювання великих партій дрібної продукції варто придбати моделі більш витривалі. Якщо ж мало місця для їх установки, а потрібно визначати масу дрібних деталей, то слід розглядати більш компактні моделі. Вони відрізняються малими габаритами, наявністю покажчика малої ваги, до того ж, здатні обчислити вагу тари, що дуже зручно.

Щоб купити рахункові електронні ваги, рекомендується спочатку вивчити всі моделі і підібрати саме ту, яка підійде під ваші вимоги. Таким чином, можна підібрати як настільні, так і рахункові підлогові ваги, які мають межу зважування до 100 кг. До того ж, можна отримати безкоштовну інформацію по продукцію, яка Вас зацікавила, від менеджерів нашої компанії і дізнатися про додаткові опції і аксесуари.

Переглянувши асортимент продукції в нашому магазині, можна знайти рахункові ваги, ціна на які буде не занадто високою. Не варто думати, що товар неякісний. Це всього лише означає, що ми співпрацюємо з виробником безпосередньо. Перш ніж придбати, дуже важливо знати, що всі моделі, представлені на ринку, мають межу зважування. Тому перед покупкою, слід точно знати максимальну межу, яка може бути під час процедури вимірювання маси.

Лічильні ваги своєрідні видозмінені по функціоналу технічні ваги, котрі пришвидшують окрім зважування, ще і лічення товарів у різних галузях промисловості.  


Наші переваги

Якісне обладнаннявід світових виробників
Низькі цінизавдяки прямим поставкам
Інноваційні рішенняприносять вигоду бізнесу
Безкоштовна консультаціявід експертів
Багаторічний досвідвпровадження та підбору рішень для автоматизації бізнесу
Сервісне обслуговуваннязапчастини завжди в наявності