Компанія АТКОМ
Адрес: вул. Окружна, 57А м. Львiв,
Телефоны: (067) 66-088-66, (096) 55-816-99,
Электронная почта: at.com@ukr.net

Ваги лабораторні, ваги аптечні

Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Електронні лабораторні ваги ТВЕ

  Електронні лабораторні ваги ТВЕ комплектуються якісними і надійними комплектуючими, а найголовніше виготовляються в Україні. Для них характерний сучасний ергономічний дизайн. Лабораторні ваги серії ТВЕ виготовляються модельним рядом від 150 г до 6000 г. Клас точності може бути третій або четверти..
  5,100 грн
 • Лабораторні ваги ювелірні FEH-300-B

  Ваги лабораторні FEH-300-B використовуються для вимірювання точної маси. Дана модель була представлена ​​компанією «Центровес плюс» (Україна), яка відома своєю бездоганною репутацією і високою якістю продукції, що виготовляється. Найбільша границя зважування - 300г. Саме компактність і л..
  1,725 грн
 • Лабораторні ваги ювелірні FEH-300/FEH-600

  Лабораторні ваги зараз користуються величезною популярністю і застосовуються в багатьох сферах діяльності. Однією з кращих моделей вважаються ваги лабораторні FEH-300 / FEH-600, адже ця модель відрізняється відмінною якістю, високою міцністю і при цьому доступною ціною. Цей пристрій знайшов своє зас..
  3,000 грн
 • Лабораторні ваги ювелірні Certus СВА

  Компанія Certus завжди користувалася повагою і популярністю у багатьох покупців протягом багатьох років завдяки високій якості продукції, яку вони виготовляють. Працювати з лабораторними вагами Certus Balance легко і просто, це не складе великих труднощів. Вони використовуються для вимірювання маси...
  4,700 грн
 • Ваги лабораторні ТВЕ (на велику масу)

  Ваги лабораторні ТВЕ даної серії розраховані на великогабаритні зразки і зважування на великі маси від 12 до 150 кг. Свою технологічну розробку завод удосконалив для зважування маси сировини у промисловості, медицині, дослідних установах і аграрному секторі. Електронні лабораторні ваги ТВЕ в зале..
  6,500 грн
 • Лабораторні ваги Radwag PS...R1

  Лабораторні ваги Radwag з зовнішньою калібровкою серії PS...R1 це класична модель ваг для зважування наважок продукції в рідкому і твердому стані. Завдяки великому модельному ряду дозволяється вибрати підходящу модель для зважування зразків. Ваги лабораторні серії PS Radwag в залежності від модел..
  14,750 грн
 • Лабораторні ваги Radwag PS...R2

  Лабораторні ваги Radwag з внутрішнім калібруванням серії PS...R2 це класична модель ваг для зважування наважок продукції в рідкому і твердому стані. Завдяки великому модельному ряду дозволяється вибрати підходящу модель для зважування зразків. Ваги лабораторні серії PS Radwag в залежності від мод..
  19,200 грн
 • Лабораторні прецизійні ваги Radwag PS...3Y

  Лабораторні прецизійні ваги Radwag PS...3Y характеризуються суперсучасним дизайном і наявністю внутрішньої калібровки, яка дозволяє налаштовувати ваги відповідно до умов навколишнього середовища (температура повітря, атмосферний тиск…). Використовуються лабораторні ваги Radwag PS...3Y у фарма..
  49,000 грн
 • Лабораторні прецизійні ваги Radwag WLC.../Y/1

  Лабораторні прецизійні ваги Radwag WLC.../Y/1 характеризуються суперсучасним дизайном і наявністю зовнішньої калібровки. Використовуються лабораторні ваги Radwag WLC.../Y/1 у фармацевтичній індустрії, аграрному секторі, ювелірній галузі, наукових дослідженнях для зважування сипучих, рідких і твердих..
  38,000 грн
 • Лабораторні аптечні ваги WLC…/C/1 Radwag

  Лабораторні аптечні ваги WLC…/C/1 Radwag просте бюджетне рішення для невеликих лабораторій, наукових установ, аграрних секторів, аптек. Комплектуються лабораторні ваги Radwag WLC…/C/1 рідкокристалічним дисплеєм, а калібрування відбувається з допомогою спеціальної сертифікованої гирі..
  6,700 грн
 • Ваги портативні Jadever JKH-500 / JKH-1000

  Ваги портативні Jadever JKH-500 / JKH-1000 виготовляються всесвітньо відомою фірмою та використовуються для зважування невеликих вантажів, максимальне навантаження можливе на 500г і 1000г, вибір при цьому залежить, яку дискретність показів Вам потрібна. Портативні ваги JKH виготовляються у двох м..
  Уточняйте
 • Лабораторні фармацевтичні ваги CAS CUX

  Лабораторні фармацевтичні ваги CAS CUX хороше рішення для зважування лабораторних зразків, а також для наукових установ, аптек, медичних закладів, сільському господарстві. Ваги лабораторні CAS CUX на території нашої держави представлені модельним рядом, який повністю дозволяє вибрати оптимальне р..
  38,200 грн

Ваги для лабораторій не замінимий атрибут для правильного дозування рецептур. Вони поділяються на ваги третього і четвертого класу точності. Лабораторний тип ваг для більш якісних показів може комплектуватися повітряно-захисним корпусом, також вони сертифіковані на території України.

Компанія АТКОМ  займається продажою і поставками лабораторних ваг таких відомих виробників: Radwag, Sartorius, Ohaus, AXIS, Техноваги, CAS, Масса-К, Mettler Toledo, Kern, AND, Дозавтоматы.

Лабораторні ваги (аптечні ваги) поділяються на ваги за класом точності згідно ГОСТ 24104-88:

 • 1 клас точності (ультра мікроваги, мікроваги);
 • 2 клас точності (аналітичні ваги);
 • 3 клас точності (лабораторні ваги);
 • 4 клас точності (лабораторні ваги).

Ваги лабораторні (ваги аптечні) 3 і 4 класу точності використовуються в лабораторіях, сільському господарстві, промисловості і медицині для визначення точність показів як лабораторних зразків, так і продовольчих товарів.

Дискретність показів лабораторних ваг змінюється в залежності від максимального навантаження. Так переважно дискретність 0,001г виробники виготовляють у вагах до 500 г і 600г, а дискретність 0,01г до 6000г.

В наш час дане обладнання удосконалилися і виготовляються у таких комплектаціях індикаторів:

 • Рідкокристалічна індикація, також можлива підсвітка;
 • Графічна індикація, також можлива підсвітка;
 • Сучасні сенсорні екрани.

На професійну лінійку лабораторних ваг (аптечних ваг) виробники встановлюють датчик електромагнітної компенсації, ця електроніка довговічна і дає якісні покази і повторюваність. Бюджетна серія вагового лабораторного обладнання виготовлена на балочних тензодатчиках, що в свою чергу зменшує ціну і якість ваг.

По функціональності фармацевтичні ваги (прецизійні ваги) можуть зважувати в грамах, каратах, унціях тощо. Для своєрідних лабораторних процесів  - процентне зважування, сумування компонентів рецептур, розрахунок питомої  ваги, установка порогів зважування.

Отож, якщо у вас виникли запитання дзвоніть за телефонами вказаними нижче. Ми надамо Вам вичерпну і якісну інформацію по продукції.

Купити ваги лабораторні електронні недорого по найнижчій ціна просто, зробивши замовлення в нас на сайті або завітавши у виставковий зал. Доставка відбувається по всій території України (Львів, Київ, Одеса, Дніпропетровськ, Черкаси …).

Лабораторні ваги - це точнее обладнання, яке дає можливість здійснювати зважування речовин з мізерним вагою та похибкою. На даний момент активно використовуються ваги лабораторні з похибкою не вище 0,1 грам. Такі прилади винайшли в кінці двадцятого століття і з того часу вони почали активно розвиватися. Згодом ваги стали використовуватися у всіх лабораторіях і приватних підприємствах. Широке застосування вони отримали завдяки простоті у використанні і практичності. Їх активно застосовують в наступних промисловостях - фармакологія, хімія та інші лабораторії. У нашому магазині купити лабораторні ваги ви зможете за вигідними цінами.

Всі прилади в асортименті компанії володіють наступними перевагами:

 • Агрегати здатні міряти вагу у відсотковому співвідношенні. Така функція дає можливість побачити окрему частку кожної речовини і її питому вагу;
 • Зважувати предмети однакової маси та робити підрахунок автоматично. На практиці це виглядає наступним чином: перед повним завантаженням компонентів, кладуть кілька одиниць товару, ваги їх зважують і аналізують, потім можна вантажити повну партію. У підсумку на дисплеї агрегату буде два значення: маса речовини і кількість інгредієнтів. За допомогою такої функції можна порахувати точну кількість таблеток, щоб в подальшому їх розфасувати.
 • Здатні усереднювати речовини при зважуванні, якщо вони нестабільні або нестатичні.

На сьогоднішній день придбати ваги лабораторні не проблема, а допоможуть вам у цьому наші менеджери. При зверненні до нас клієнт буде отримувати вичерпну інформацію по кожному товару представленому в каталозі. Так само наші фахівці підкажуть вам найбільш кращу модель, яка вам підходить. Продукція компанії виключно високої якості. Ми прекрасно витримуємо параметр товару ціна-якість. Для отримання більш детальної інформації про товар залишайте заявку на сайті компанії.

Ваги для аптек це висококласні пристрої, які допускають погрішність не більше 1 мг. В якості додаткового апгрейда на вагах може бути встановлений датчик визначення щільності речовини. Завдяки сучасним технологіям ваги аптечні самі здатні проводити калібрування і усереднення своїх замирення. Це добре тим, що прилад в цьому плані повністю автономний і не вимагає додаткових витрат.


Наші переваги

Якісне обладнаннявід світових виробників
Низькі цінизавдяки прямим поставкам
Інноваційні рішенняприносять вигоду бізнесу
Безкоштовна консультаціявід експертів
Багаторічний досвідвпровадження та підбору рішень для автоматизації бізнесу
Сервісне обслуговуваннязапчастини завжди в наявності