Компанія АТКОМ
Адрес: вул. Окружна, 57А м. Львiв,
Телефоны: (067) 66-088-66, (096) 55-816-99,
Электронная почта: at.com@ukr.net

Ваги кранові, динамометри

Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Ваги кранові електронні OCS

  Ваги кранові електронні OSC належать до професійного обладнання для зважування вантажів як правило на кранбалці. Дані ваги українського виробництва використовуються у промислових складах, цехах для зважування нестандартних вантажів, таких як бігбеги, ковші з рудою, металом тощо. В залежності від ..
  9,500 грн
 • Ваги кранові безмен ВК ЗЕВС I

  Ваги кранові ВК ЗЕВС I належать до категорії компактних ваг, які завдяки своїм невеликим розмірам знайдуть своє застосування в будь-якому господарстві. ВК ЗЕВС I представлені двома моделями, на 120 кг і 300 кг. Перед вибором кранових ваг потрібно знати, з якою похибкою буде допускатися зважування та..
  3,780 грн
 • Ваги кранові OCS-500-XZС / OCS-1t-XZС

  Кранові ваги OCS-500-XZС / OCS-1t-XZС належать до категорії вагового обладнання для зважування невеликих по масі вантажів на гаку. Найчастіше дана модель користується популярністю як у сільському господарстві, так і для зважування після вилову риби. В залежності від максимального навантаження ваг..
  6,600 грн
 • Ваги кранові індикаторні ВК ЗЕВС II

  Кранові ваги індикаторні ВК ЗЕВС III використовуються для зважування невеликої маси при розвантаженні і навантаженні вантажів на промислових складах. Ваги кранові ВК ЗЕВС II виготовляються на 1000 кг, отже модель ЗЕВС II-1000. Ці ваги показали, як бюджетна серія з невеликою ціною і хорошими техні..
  6,500 грн
 • Ваги електронні кранові індикаторні ВК ЗЕВС III

  Ваги електронні кранові індикаторні ВК ЗЕВС III користуються популярністю на складах де розвантажування відбувається краном. В такому випадку вага кранова кріпиться до крюка крана і відбувається зважування. Ваги кранові ВК ЗЕВС III в залежності від максимального навантаження виготовляються на 300..
  Уточняйте
 • Кранові ваги з радіоканалом ВК ЗЕВС III РК

  Кранові ваги з радіоканалом ВК ЗЕВС III РК користуються популярністю на складах, або будівельних майданчиках. Радіоканал з виносним дублюючим таблом використовується на площадках з поганою видимістю. Можливість підключення до ПК та безкоштовне програмне забезпечення Easy Scale (для обліку та контрол..
  Уточняйте
 • Кранові ваги з радіоканалом ВК ЗЕВС III РПУ

  Кранові ваги з радіоканалом ВК ЗЕВС III  РПУ комплектуються безпровідним радіоканальним зв’язком. Використовуються на промислових об’єктах де розгрузочно-погрузочні роботи відбуваються краном. Завдяки радіоканалу інформацію можна зчитувати на відстані до 250 м. Це полегшує роботу на..
  Уточняйте
 • Ваги кранові електронні з радіоканалом ВК ЗЕВС IV

  Ваги кранові електронні з радіоканалом ВК ЗЕВС IV спеціально виготовлені для складних промислових умов, клас захисту ваги кранової становить IP 66. Це дозволяє працювати в запиленому і вологому середовищі. Виготовляються кранові ваги на великі навантаження: 20т, 30т, 50т. Оскільки ваги не мають і..
  Уточняйте

Ваги кранові обладнання для зважування, яке переважно кріпиться до кранбалок. Виготовляються як на невеликі маси, так і до 50 тон. На корпусі ваги знаходиться індикатор, який висвічує результати зважування. Для закріплення вантажу використовується гак з шарніром.Ваги кранові

З розвитком промисловості стала необхідність зважування на кранбалках. Тому спочатку були розроблені механічні кранові ваги, які ще називаються динамометри. Даний тип – це прогрес розробок високоякісного обладнання, яке на сьогоднішній день посідає одне з провідних місць серед зважування великих габаритних вантажів.

Електронні динамометри мають надзвичайно великі переваги у порівнянні з іншим ваговим обладнанням, яке полягає у наступному: вони оснащені спеціальним зручним кільцем та вантажопідйомним крюком, джерелом живлення є змінний акумулятор, наявність дистанційного пульта, що дозволяє легко та зручно керувати даним процесом зважування. Дане обладнання та їх різнофункціональність, надає унікальну можливість швидкої  передачі інформації щодо даних по радіоканалу на безпровідне табло або ПК.

Їх використовують для зважування металу в промислових цехах, в таких випадках, їх виготовляють з високотемпературним захистом. Для зважування готової продукції складських умовах, тут корпус ваг виготовляють з класом захисту IP65.

В залежності від максимального навантаження електронні динамометри і кранові ваги бувають на малі маси (до 300 кг), середні (до 10 т) і великі (до 50 т).

Такого типу ваги комплектуються пультом дистанційного управління, що зручно для аналізу інформації на відстані. Ваги кранові посідають першість у зв’язку з тим, що вони дозволяють істотно прискорити процес відпуску та приймання готової продукції, але разом з тим показують надзвичайно точні результати зважування. Крім пульта дистанційного керування для більш зручного зчитування інформації такого типу ваги можуть комплектуватися радіо канальним пульт, у таких випадках відстань передачі інформації може сягати більше 100 метрів. Окрім, отримання інформації по масі радіо канальний пульт дозволяє роздруковувати інформацію у вигляді чеку, на якому вказується дата, час, маса тощо.

Конструктивно вони складаються з тензометричного датчика «S» подібної форми двох крюків і корпусу з таблом, на якому показує масу про зважування. Що до корпусу, то він може бути виготовлений з пластику, пофарбованого чорного металу або нержавіючої сталі.

Купити кранові ваги та отримати  найбільш професійні рекомендації по їх використанню і ціні Ви зможете в компанії АТКОМ, адже умови їх використання, максимальна границя   зважування та правильне кріплення вантажу має суттєве значення для отримання достовірних даних, які Вам необхідні.

Далеко не завжди зручно, а часом, в силу громіздкості конструкції, просто не вдається визначити вагу товару за допомогою традиційного вагового обладнання. У тих випадках, коли розвантаження товару або матеріалів проводиться за допомогою крана або тельфера, доцільними будуть ваги кранові, динамометри, які не затримають процес навантаження-розвантаження, визначивши при цьому масу матеріалів.

Фізично процес визначення маси виглядає при цьому наступним чином: вантаж приєднується до ваг за допомогою гака, інформація про масу видається на табло виробу. Пристрій обладнаний тензометричними датчиками, які відповідають за визначення ваги виробу.

Залежно від допустимого навантаження при зважуванні, ваги можуть бути наступних виконань:

 • для легких вантажів - обмеження ваги матеріалу до 500 кг;
 • для середніх вантажів - діапазон маси від 500 кг до 3 т;
 • для важких вантажопотоків - можливість зважування до 50 т.

Використання на виробництві кранових ваг має ряд переваг:

 • можливість зважування обладнання у відкритих і закритих приміщеннях, діапазон температур при цьому коливається від -10С до + 40С;
 • можливість перебувати на деякій відстані від небезпечної зони навантаження-розвантаження товарів;
 • наявність акумулятора великої ємності, що сприяє роботі апарату до 100 годин між заряджаннями;
 • простота у використанні і обслуговуванні обладнання;
 • легкість в транспортуванні - ваги можна перевезти навіть в багажнику автомобіля.

Встановлені в цеху кранові ваги істотно прискорять процес розвантаження-навантаження і підрахунку ваги товарів, спростять роботу зважувальників, піднімуть продуктивність праці робітників і загальний прибуток підприємства.


Наші переваги

Якісне обладнаннявід світових виробників
Низькі цінизавдяки прямим поставкам
Інноваційні рішенняприносять вигоду бізнесу
Безкоштовна консультаціявід експертів
Багаторічний досвідвпровадження та підбору рішень для автоматизації бізнесу
Сервісне обслуговуваннязапчастини завжди в наявності