Компанія АТКОМ
Адрес: вул. Окружна, 57А м. Львiв,
Телефоны: (067) 66-088-66, (096) 55-816-99,
Электронная почта: at.com@ukr.net

Ваги ювелірні, ваги каратні

Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Портативні ваги кишенькові OHAUS YA

  Портативні ваги кишенькові OHAUS YA це чудове рішення для повсякденного зважування за будь-яких умов. Кишенькові ваги YA OHAUS невеликі за своїми розмірами, тому помістяться у кишені одягу. Найбільше використання вони мають у ювелірній галузі, для переважування, тому їх відносять до категорії ювелір..
  Уточняйте
  Базовано на 1 відгуках.
 • Лабораторні ваги ювелірні FEH-300-B

  Ваги лабораторні FEH-300-B використовуються для вимірювання точної маси. Дана модель була представлена ​​компанією «Центровес плюс» (Україна), яка відома своєю бездоганною репутацією і високою якістю продукції, що виготовляється. Найбільша границя зважування - 300г. Саме компактність і л..
  Уточняйте
 • Лабораторні ваги ювелірні FEH-300/FEH-600

  Лабораторні ваги зараз користуються величезною популярністю і застосовуються в багатьох сферах діяльності. Однією з кращих моделей вважаються ваги лабораторні FEH-300 / FEH-600, адже ця модель відрізняється відмінною якістю, високою міцністю і при цьому доступною ціною. Цей пристрій знайшов своє зас..
  4,400 грн
 • Лабораторні ваги ювелірні Certus СВА

  Компанія Certus завжди користувалася повагою і популярністю у багатьох покупців протягом багатьох років завдяки високій якості продукції, яку вони виготовляють. Працювати з лабораторними вагами Certus Balance легко і просто, це не складе великих труднощів. Вони використовуються для вимірювання маси...
  Уточняйте
 • Електронні ювелірні ваги ТВЕ

  Електронні ювелірні ваги ТВЕ комплектуються якісними і надійними комплектуючими, а найголовніше виготовляються в Україні. Для них характерний сучасний ергономічний дизайн. Ваги ювелірні ТВЕ виготовляються модельним рядом від 150 г до 6000 г. Клас точності може бути третій або четвертий згідно ГОС..
  6,500 грн
 • Ваги для зважування золота WLC Radwag

  Ваги для зважування золота WLC Radwag просте бюджетне рішення для ломбардів, невеликих торгових ювелірних павільйонів. Комплектуються ваги для золота WLC рідкокристалічним дисплеєм, а калібрування відбувається з допомогою спеціальної сертифікованої гирі, тобто зовнішня калібровка. Модельний ..
  11,400 грн
 • Портативні каратні ваги CAS MW

  Портативні каратні ваги CAS MW хороше бюджетне рішення для ломбардів, аптек, невеликих лабораторій, ювелірних магазинів. Виготовляються в двох моделях на 120г і 1200г (MW-120, MW-1200). Ваги каратні CAS MW-120 характеризується невеликою платформою для зважування діаметром 100мм, а модель CAS MW-1..
  19,000 грн
 • Ювелірні ваги для золота OHAUS Scout PRO (SPS)

  Ювелірні ваги для золота OHAUS Scout PRO (SPS) хороше бюджетне рішення якості та ціни на ринку України. Вони увібрали в собі базовий набір функції та можливість працювати не від постійного джерела живлення, це дозволяє вагам бути мобільними у своєму класі. Ваги  ювелірні OHAUS Scout PRO на д..
  Уточняйте

Каратні та ювелірні ваги використовуються в ювелірній промисловості (майстерні, ломбарди, торгові мережі) для зважування дорогоцінних металів з невеликою похибкою. Вони сертифіковані та внесені в держреєстр України.

Ювелірні ваги не заміниме обладнання у ювелірній галузі. Оскільки дорогоцінні камені (діаманти, топази, бурштин…) та метали (золото, срібло, платина) вважаються дуже дорогими, тому їх зважування відбувається в грамах і каратах. Для правильного визначення ціни потрібно високоточне зважування як на виробництві при виготовленні прикрас, так і ювелірних бутіках для реалізації клієнту.

Ваги ювелірні електронні у ювелірній галузі можуть поділятися на чотири типи:

 • Ваги для виробничого процесу для зважування цінних металів. Для вибору ваг для даного напрямку потрібно враховувати масу, яка буде зважуватися часто і точність. Тому тут найкращими параметрами підійдуть ваги на 300г – 500г, а для зважування злитків золота і срібла 2000г. Дискретність показів найкраще підійде 0,001г, рідше 0,01г. Оскільки виробничий процес потребує точних результатів зважування, сюди підійдуть ваги категорії на електроніці, де зважування відбувається за рахунок електромагнітної компенсації.
 • Ваги для зважування дорогоцінних каменів (ваги каратні) використовуються в даній галузі для зважування у каратах (0,2г), тому точність відіграє велику роль. Максимальна маса підійде 50г, 100г, а дискретність 0,0005г і 0,0001г. Що до якості вагового обладнання, тому безумовно на електромагнітній компенсації з вітриною, яка захищає від попадання повітряних потоків.
 • Ваги для реалізації ювелірних виробів (ваги для зважування золота). Оскільки за українськими законами кожне торгове місце з ювелірними виробами повинне мати ваги, то найкращими і бюджетними характеристиками підійдуть ваги на балковому датчику і максимальна маса 200г, а дискретність 0,01г.
 • Портативні ваги (кишенькові ваги) використовуються ювелірами при закупках і переважуванні золота та срібла, як річ котра повинна бути завжди під рукою.

По функціональності ваги ювелірні, ваги для золота, каратні ваги комплектуються рідкокристалічним або світлодіодним екраном, для більш точнішого зважування від повітряних потоків можна доукомплектувати ваги ковпаком. Ваги мають можливість тарувати, зважувати у воді (гідростатичне зважування) тощо.

Ваги ювелірні купити недорого завжди можна у компанії АТКОМ – це якісний сервіс, найкраща ціна, оперативне відвантаження по Україні (Львів, Київ, Тернопіль, Івано-Франківськ …).

Важко представити сучасну ювелірну крамницю або майстерню без відповідного обладнання. Ваги ювелірні, ваги каратні дають можливість вимірювати не лише вагу того чи іншого виробу, а й частки дорогоцінного матеріалу в ньому. Придбати такий пристрій можна в нашому Інтернет-магазині. У нас представлений доволі широкий асортимент вибору, завдяки чому кожен клієнт підбере щось для себе.

Ювелірні ваги це доволі точні пристрої, які відрізняються високою точністю вимірювання, зокрема до десятої грама. Кожна модель, представлена в нашому каталозі, проходить ретельні перевірки, тому і впевнені – що наші товари найвищої якості іта відрізняються мінімальним діапазоном похибок.

Обираючи таку техніку, варто віддавати перевагу тільки якісним виробам. Якщо для зважування золота обрати пристрій з великою похибкою, визначити вартість виробу буде вкрай важко, більше того, ціна може не відповідати дійсності. А це, в свою чергу, може негативно позначитися на довірі клієнтів та вашій репутації. Щоб цього уникнути варто купити ювелірні ваги високої точності, які дозволять зважувати ювелірні вироби та дорогоцінні каміння з максимальною точністю.

Якщо у вас виникнуть запитання або ви не зможете самостійно підібрати необхідну вам модель, варто звернуться за допомогою до наших професійних консультантів. Вони обов’язково допоможуть вам.

Одразу зазначимо, що техніка з нашого каталогу має ряд суттєвих переваг:

 • доступна вартість всі товарів;
 • гарантія на будь-які вироби упродовж тривалого періоду;
 • якісне обслуговування кожного клієнта;
 • висока якість усіх представлених товарів;
 • зручна доставка та спосіб оплати;
 • знижки та бонуси для наших постійних клієнтів;
 • якісні та надійні ювелірні ваги – запорука вашого успішного бізнесу.

Наші переваги

Якісне обладнаннявід світових виробників
Низькі цінизавдяки прямим поставкам
Інноваційні рішенняприносять вигоду бізнесу
Безкоштовна консультаціявід експертів
Багаторічний досвідвпровадження та підбору рішень для автоматизації бізнесу
Сервісне обслуговуваннязапчастини завжди в наявності