Компанія АТКОМ
Адрес: вул. Окружна, 57А м. Львiв,
Телефоны: (067) 66-088-66, (096) 55-816-99,
Электронная почта: at.com@ukr.net

Ваги для зважування тварин, свиней, ВРХ

Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Ваги для зважування поросят і телят ВН

  Ваги для зважування поросят і телят характеризуються невеликими розмірами і доступною ціною. Ваги для поросят виготовляються з чорного металу і кришки полірованої нержавійки та огорожі, щоб тварина не утікла. Також по замовленню клієнта можливий вхід у клітку і встановлені колеса, для зручності тран..
  Уточняйте
 • Ваги для індивідуального зважування свиней ВН

  Ваги для індивідуального зважування свиней ВН4 використовуються для зважування свиней і телят на свинофермах і фермах ВРХ. У комплект ваг входить облегшений рифлена платформа, огорожа, 2 двері для входу і виходу тварин, 2 ручок для зручного транспортування та 2 коліс для пересування. Завдяки с..
  Уточняйте
 • Ваги для зважування свиней, худоби ВН

  Ваги для зважування тварин ВН виготовляються для ферм по відгодівлі свиней і корів. В залежності від потреб клієнта ваги для свиней і ваги для ВРХ складають різних розмірів і комплектуючих. Ваги для зважування свиней виготовляються висотою огорожі 1000мм, а ваги для зважування ВРХ 1500мм. По замо..
  Уточняйте
 • Ваги для зважування свиней, ВРХ ТВ4

  Ваги для зважування тварин ТВ4 найбільш використовуються для індивідуального або групового зважування великої рогатої худоби та свиней у сільськогосподарських і м'ясопереробних підприємствах. Ваги для зважування свиней і ваги для зважування ВРХ характеризуються міцною конструкцією і рифленою ..
  Уточняйте

Асортимент ваг для зважування тварин надзвичайно великий, їх умовно поділяють на ваги для свиней, поросят, ВРХ, корів, телят, биків, коней, скота, овець. Відрізняються вони конструкцією (розмір платформи, висота огорожі) та електронна частина.Ваги для зважування тварин, свиней, ВРХ

Компанія АТКОМ пропонує великий різновид вагового обладнання для зважування тварин. Ваги для зважування тварин використовуються на свинофермах, фермах з великою рогатою худобою і вівцефермах.

В залежності від використання для зважування тварин ваги бувають пересувні та стаціонарні. Стаціонарні ваги виготовляються для різного поголів’я тварин: від одної до декількох тварин.

Конструкція ваги складається:

 • з рифленої платформи покритої антикорозійним порошковим напиленням, її висота сягає декількох сантиметрів, для зручного заходження худоби;
 • огорожі, яка має висоту в залежності від тварин, які будуть зважуватися (від 500 мм до 1600 мм);
 • двох дверей  (входу і виходу), це зручно для заганяння тварини у клітку;
 • вагового індикатора з функцією ANIMAL, яка дозволяє чітко визначити рухомих тварин;
 • 4-х тензометричних датчиків, які витримують агресивне середовище у фермах.

Ваги для зважування тварин, свиней, ВРХВаги для зважування свиней і для зважування овець конструктивно виготовляються з незначною висотою огорожі до 1000 мм, а ваги для зважування ВРХ – 1500 мм, 1600 мм.

Також якщо це невелике фермерське господарство, то підійдуть пересувні ваги для тварин. Для поросят і телят виготовляються ваги для зважування поросят, телят.

Оскільки ціни на дане обладнання різні, тому перед вибором ваг для зважування тварин потрібно звернути увагу:

 • Товщина металу платформи і наявність рифленості. Це впливає на довговічність ваги, оскільки тварини перед заходом у клітку «нервуються» і як правило навантаження на конструкцію великі, а рифленість дозволяє не пошкодитьсь тварині, оскільки зменшується ковзання.
 • Наявність тензометричних датчиків класу захисту IP68 з нержавіючої сталі. Як правило, тварина на вазі «викидає фекалії», які негативно впливають як на метал так і електроніку, тому нержавійка піддається меншому впливу дії агресивного середовища.
 • Огорожа повинна бути з якісної та товстої труби, щоб тварина не змогла її «розвалити».
 • Наявність входу і виходу на вазі. Для зручності для тварини. Оскільки тварина буде агресивна і змусити вийти через вхід складно.

Купити ваги для тварин, свиней, поросят, ВРХ (скота, корів, биків) з гарантією, доставкою по території України та найкращою ціною Ви зможете у нас. Ми здійснюємо доставку в такі великі міста як Львів, Київ, Тернопіль, Івано-Франківськ, Ужгород, Луцьк, Житомир, Вінниця, Одеса, Харків …

На кожному підприємстві з вирощування тварин потрібно буде обладнання для зважування. Воно може стати в нагоді для маленьких володінь і для величезної ферми тварин. Не так давно вимірювали вагу тварини за допомогою співвідношення розміру і довжини кінцівок, що було незручно і неточно. З приходом ваги для зважування тварин ці труднощі зникли, а рентабельність підприємств зросла в рази.

Прилади для вимірювання існують в декількох конфігураціях. Відмінність їх полягає в конструктивних особливостях. Є види ваг для одиночного зважування тваринного, так само і для парного, з обмеженням до 3 тонн. Платформа для становлення худоби може бути від 1 до 1,2 метрів, так само від 1,5 до 2 метрів. Що стосується огорож, то вони можуть бути абсолютно різні та виготовляються під замовлення.

Переваги та недоліки ваг для тварин: устаткування подібного класу вирішує безліч проблем і дрібних клопотів і оптимізує робочий процес. Так само виробництво підніме свою рентабельність і стане більш точним.

Зважування худоби на спеціальному обладнанні має такі переваги:

 • матеріал виготовлення платформ зроблений рифленим і має товщину не менше 4 мм. Нерівність платформи зроблена для кращої стійкості тварини;
 • устаткування якісно покрите антикорозійними засобами, що продовжує термін служби виробу;
 • ваги мають здатність функціонувати тривалий час від вбудованих батарей, без використання електромережі;
 • агрегат оснащений вузлами, які не схильні до впливу зовнішніх факторів - вологи, пилу, калу і.т.д.;
 • апарат здатний функціонувати в діапазоні температур від -20 до +40 градусів. Що дає можливість використання в зимову пору року.

Ваги для зважування тварин фіксує вагу, тим самим полегшуючи роботу зважувальника. Звернувшись до наших менеджерів, ви отримаєте вичерпну інформацію по кожному товару. Фахівці допоможуть вибрати вам модель, яка найбільш підійде в даній ситуації. Серед пошукових запитів часто клієнти згадують ваги для свиней, ваги для зважування ВРХ і корів.


Наші переваги

Якісне обладнаннявід світових виробників
Низькі цінизавдяки прямим поставкам
Інноваційні рішенняприносять вигоду бізнесу
Безкоштовна консультаціявід експертів
Багаторічний досвідвпровадження та підбору рішень для автоматизації бізнесу
Сервісне обслуговуваннязапчастини завжди в наявності