Компанія АТКОМ
Адрес: вул. Окружна, 57А м. Львiв,
Телефоны: (067) 66-088-66, (096) 55-816-99,
Электронная почта: at.com@ukr.net

Ваги аналітичні

Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Ваги аналітичні Radwag AS_R

  Ваги аналітичні Radwag AS_R виготовляються у всесвітньо відомій фірмі у Польщі. Ваги серії AS_R комплектуються рідкокристалічним дисплеєм. Аналітичні електронні ваги AS_R Radwag використовуються для зважування сипучих, рідких і твердих зразків матеріалів у лабораторних умовах, а використовуються пра..
  Уточняйте
 • Ваги аналітичні Radwag AS_Y

  Ваги аналітичні електронні Radwag AS_Y – це надсучасне обладнання для професійних лабораторій і відносяться до ваг преміум класу. Ультрасучасний дизайн і сенсорний екран роблять роботу з цим обладнанням простим і зручним. Використовуються в лабораторіях наукових закладів, сільському господа..
  Уточняйте
 • Ваги аналітичні Radwag XA_Y

  Ваги аналітичні електронні Radwag XA_Y – це надсучасне обладнання для професійних лабораторій і відносяться до ваг преміум класу. Ультрасучасний дизайн і сенсорний екран роблять роботу з цим обладнанням простим і зручним. Використовуються в лабораторіях наукових закладів, сільському господа..
  Уточняйте
 • Ваги аналітичні OHAUS Pioneer (PA)

  Ваги аналітичні OHAUS Pioneer (PA) це хороше економічне рішення для виконання повсякденних лабораторних зважувань у наукових закладах, аграрній сфері, фармацевтиці тощо. Аналітичні ваги OHAUS PA увібрали в собі весь базових набір функцій, які знадобляться для простого зважування, а як результат хоро..
  Уточняйте
 • Ваги аналітичні OHAUS Adventurer (AX)

  Ваги аналітичні OHAUS Adventurer (AX) характеризуються удосконаленим сучасним дизайном і згідно ДСТУ EN 45501 відносяться до Першого класу (Спеціальний). Аналітичні ваги OHAUS Adventurer характеризуються не надто великою ціною, у порівнянні з іншими моделями на ринку України. Калібровка у вагах в..
  Уточняйте

Аналітичні ваги використовуються у лабораторіях, де потрібно зважувати компоненти складних рецептур з великою точністю. Сюди відносяться ваги першого і другого класу точності, які в несені в держреєстр.

При  інтенсивному розвитку та впровадженні різноманітних наукових досліджень, досить важко обійтись без високоточного обладнання, яке швидко та точно зможе визначити потрібні нам дані.

Так, ваги аналітичні або як їх ще часто називають лабораторні ваги у наш час користуються надзвичайно великим попитом, оскільки вони є просто незамінними для статичного вимірювання маси в лабораторіях різноманітних підприємств та організацій. Їх великий попит пояснюється насамперед тим, що вони можуть використовуватися практично у всіх лабораторних дослідженнях галузях народного господарства, промисловості, тощо.

Електронні аналітичні ваги використовують для точного зважування маси твердих, сипучих, а також і рідких речовин. Високоточні аналітичні ваги виготовлені (платформа ваги) ​​з нержавіючої сталі та накриті прозорою вітриною, яка служить захистом від впливу повітряних потоків, що суттєво може вплинути  на точність вимірювань. Різноманітність даних ваг на ринку товарів є надзвичайно насиченою, а тому кожен споживач зможе знайти для себе найбільш оптимальний варіант, який йому підійде, як по дизайну, так і за ціновою політикою.

Аналітичні ваги представлені на світовому ринку великим асортиментом, в цьому напрямку одне з провідних місць займають компанії Radwag, Ohaus, AXIS, CAS, AND, Vibra, Sartorius, Mettler Toledo.  Відповідно до ГОСТ 24104-88 стандартизується 1-го і 2-го класу точності.

Своїми функціональними характеристиками аналітичні електронні ваги полегшуть лабораторні зважування, піднімуть якість роботи в лабораторіях на вищий якісний рівень. В наш час дані ваги удосконалили в дизайні, є моделі є графічним дисплеєм.

Використовуються ваги як в дослідних лабораторних цілях, так і у фармацевтичній галузі. Можливе зважування у каратах, унціях тощо, процентне зважування, сумування рецептур покомпонентно, розрахунок питомої  маси ваги, установка порогів зважування.

Асортимент аналітичних ваг великий і у компанії АТКОМ можна вибрати оптимальне рішення по співвідношенні «ціна-якість» від бюджетних моделей до преміум класу.

Купити аналітичні ваги у Львові, Харкові, Тернополі, Ужгороді, Києві та інших містах України Ви зможете у ТзОВ «АТКОМ», ми робимо оперативну доставку по території України усіма для Вас зручними перевізниками. А ціна! Найкраща в регіоні.

Сьогодні не одна лабораторія не зможе обійтися без обладнання, яке зможе до міліграмів виміряти вагу. Це зможуть зробити ваги аналітичні – обладнання дуже великої точності.

Такі ваги призначені для зважування матеріалів маленької ваги в лабораторних умовах. В першу чергу йдеться про аптечні лабораторії, так як потреба таких ваг висока. Нічого в цьому світі не стоїть на місці, так само як і розвиток у модернізації ваг. Обумовлено це тим фактором, що медицина і фармакологія розвиваються і зростають потреби. У нас аналітичні ваги купити ви зможете за вигідними цінами.

Виділяють такі особливості аналітичного вагового обладнання:

 • Здатність виділити однорідні складові в складі. В процесі зважування аналізується вага всіх компонентів. Такий процес в результаті дає можливість визначити не тільки загальну вагу, а й кількість інгредієнтів.
 • Ваги здатні відсотково проаналізувати компоненти і дати результат на дисплей в процентах. Це дуже корисно при виготовленні ліків.
 • Усереднення ваги - з такою функцією визначаються характеристики інгредієнтів під час нестабільної поведінки.
 • Фінальне зважування складів - відбувається зважування компонентів у встановлених межах ваги.

При використанні аналітичних ваг, за клієнтом залишається право вибору одиниці вимірювання маси. Так само на дисплеї можна налаштувати, щоб ваги видавали число вже в необхідній розрядності.


Наші переваги

Якісне обладнаннявід світових виробників
Низькі цінизавдяки прямим поставкам
Інноваційні рішенняприносять вигоду бізнесу
Безкоштовна консультаціявід експертів
Багаторічний досвідвпровадження та підбору рішень для автоматизації бізнесу
Сервісне обслуговуваннязапчастини завжди в наявності