Компанія АТКОМ
Адрес: вул. Окружна, 57А м. Львiв,
Телефоны: (067) 66-088-66, (096) 55-816-99,
Электронная почта: at.com@ukr.net

Приймач виклику офіціантів (табло)

Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Приймач виклику офіціантів HCM-1350 RECS

  Приймач виклику офіціантів HCM-1350 RECS сучасне рішення для закладів де потрібно швидко обслужити клієнтів. Використовується в кафе, барах, ресторанах, літніх терасах, тощо. Табло виклику RECS HCM-1350 дозволяє одночасно бачити 3 (три) виклики на моніторі з можливістю запрограмувати до 180 радіо..
  4,125 грн
 • Приймач виклику офіціанта R-1100 RECS

  Приймач виклику офіціанта R-1100 RECS найпростіше бюджетне та універсальне рішення, для сповіщення про виклик. Табло відображає лише один сигнал про дзвінок. Табло виклику RECS R-1100 легке в програмуванні, дозволяється вносити до 99 кнопок. Радіус дії становить до 100м на відкритій площі без зовніш..
  2,588 грн
 • Проста безпровідна система виклику R11 RECS

  Проста безпровідна система виклику персоналу R11 RECS дозволяє без великих фінансових затрат створити контроль у зв’язку з персоналом. Суть її полягає, що є лише одна кнопка виклику і простий приймач сигналу. Дана проста система дозволяє працювати на відстані  до 100 м відкритої терито..
  1,313 грн
 • Проста безпровідна система виклику R12 RECS

  Проста безпровідна система виклику персоналу R12 RECS дозволяє без великих фінансових затрат створити контроль у зв’язку з персоналом. Суть її полягає, що є лише одна кнопка виклику і простий приймач сигналу. Дана проста система дозволяє працювати на відстані  до 100 м відкритої терито..
  1,313 грн

приймач виклику офіціантів Основною складною системи виклику офіціанта є приймач виклику офіціантів (табло). Він використовується для отримання звукового сигналу і відображення цифри, яка відображає номер столика, котрий чекає на офіціанта, щоб зробити замовлення.

Виклик персоналу (офіціанта) з допомогою приймача офіціанта, дозволяє оперативно відреагувати на замовлення, що засвідчить про якість обслуговуючого персоналу даного закладу. Табло (приймач) може бути, як настінного, так і настільного типу кріплення. А також мати можливість керувати з дистанційного пульта. Для підсилення сигналу він має розсувні антени.

 


Наші переваги

Якісне обладнаннявід світових виробників
Низькі цінизавдяки прямим поставкам
Інноваційні рішенняприносять вигоду бізнесу
Безкоштовна консультаціявід експертів
Багаторічний досвідвпровадження та підбору рішень для автоматизації бізнесу
Сервісне обслуговуваннязапчастини завжди в наявності