Компанія АТКОМ
Адрес: вул. Окружна, 57А м. Львiв,
Телефоны: (067) 66-088-66, (096) 55-816-99,
Электронная почта: at.com@ukr.net

Костер пейджер

Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Костер пейджер Шоколадка (комплект)

  Костер пейджер Шоколадка – це комплект для швидкого обслуговування клієнтів. Використовується дана система найчастіше у закладах швидкого харчування, фастфудах та піцеріях. Дизайн настільки унікальний, що нагадує звичайну форму плитки шоколаду. Coaster Pager CHOCOLATE дозволяє працювати до 500..
  18,400 грн
 • Передавач - зарядний пристрій Шоколадка

  Передавач - зарядний пристрій Шоколадка елемент системи, котрий можна придбати окремо, якщо Ваш пристрій вийшов з ладу.   Наша компанія займає лідируючу позицію з продажу обладнання для виклику офіціантів та персоналу. В модельний ряд цих товарів входять: приймач виклику, радіо-кнопка, го..
  5,600 грн
 • Гостьовий пейджер ШОКОЛАДКА

  Використовується дана система найчастіше у закладах швидкого харчування, фастфудах та піцеріях. Дизайн настільки унікальний, що нагадує звичайну форму плитки шоколаду. Coaster Pager CHOCOLATE дозволяє працювати до 500 метрів на відкритій території і 200 метрів в закритому приміщенні. Дані параметри ..
  800 грн

Костер пейджер обладнання, яка належить до безпровідної системи виклику. Їх унікальністю є зручне обслуговування клієнтів закладів швидкого харчування, піцерій та фастфудів.

Принцип роботи полягає: після того, як клієнт зробив замовлення, на кухні подається сигнал про готовністю блюда. В подальшому на пейджер у вигляді кнопки подається сигнал. Після отримання сигналу клієнт повинен піти забрати замовлення.


Наші переваги

Якісне обладнаннявід світових виробників
Низькі цінизавдяки прямим поставкам
Інноваційні рішенняприносять вигоду бізнесу
Безкоштовна консультаціявід експертів
Багаторічний досвідвпровадження та підбору рішень для автоматизації бізнесу
Сервісне обслуговуваннязапчастини завжди в наявності