Компанія АТКОМ
Адрес: вул. Окружна, 57А м. Львiв,
Телефоны: (067) 66-088-66, (096) 55-816-99,
Электронная почта: at.com@ukr.net

Система виклику офіціантів та персоналу

Система виклику офіціантів та персоналу – це сучасне, просте та унікальне рішення для швидкого обслуговування клієнтів. Найчаcтіше вона користується популярністю в барах, ресторанах, кафе, а також на відкритих відпочинкових літніх майданчиках, диско-клубах, готелях, казино тощо.Система виклику офіціантів та персоналу

Безпровідна система виклику офіціанта та персоналу – особливо необхідна для закладів, де немає можливості візуального контролю всіх столиків, закладів, які мають літні столики, кілька залів, кабінетів, кабінок, багаторівневих закладів, затемнених залів і т.д.

Основна практичність даної системи проявляється в обслуговуванні клієнтів (гостей) на більш офіційному рівні, тобто підвищує авторитетність закладу. Відвідувачам більше не доведеться чекати офіціантів. З допомогою одного нажаття радіо-кнопки виклику, сигнал надійде на приймач до бармена і пейджер, який розміщений на руці офіціанта. Отже якісний сервіс – це запорука хорошого бізнесу.

Принцип роботи:

  • після натискання кнопки виклику, яка знаходиться на столі клієнта, передається сигнал на табло, яке переважно розміщене біля бармена, а також передається на ручний пейджер офіціанта. Сигнал дає звуковий та вібросигнал і також на моніторах зображено номер столика, який чекає замовлення.
  • коли блюдо приготовлене повар з допомогою радіо-пульта повара передає сигнал на пейджер офіціанта, який відповідає за даний столик. Також можливий дубляж сигналу на головний монітор (приймач виклику офіціанта).

Що входить в систему виклику офіціанта:

  • Приймач виклику офіціанта;

  • Кнопки виклику офіціанта різного дизайну;

  • Пейджер у вигляді ручного годинника;

  • Кухонний передавач повара;

  • Підсилювач сигналу (в тих випадках, якщо велика площа обслуговування).

Купити кнопки виклику офіціанта, налаштувати і отримати консультацію, що до оптимального рішення для Вашого закладу, з радістю допоможе колектив досвідчених спеціалістів компанії АТКОМ.


Наші переваги

Якісне обладнаннявід світових виробників
Низькі цінизавдяки прямим поставкам
Інноваційні рішенняприносять вигоду бізнесу
Безкоштовна консультаціявід експертів
Багаторічний досвідвпровадження та підбору рішень для автоматизації бізнесу
Сервісне обслуговуваннязапчастини завжди в наявності