Компанія АТКОМ
Адрес: вул. Окружна, 57А м. Львiв,
Телефоны: (067) 66-088-66, (096) 55-816-99,
Электронная почта: at.com@ukr.net

СПЕКТР (Україна)

Показувати: Список / Сітка
Сортування
Відображати:
 • Інфрачервоний відеодетектор Спектр Відео-К
  Інфрачервоний відеодетектор Спектр Відео-К використовується для визначення фальшивих купюр під впливом інфрачервоного випромінювання і зображенням на моніторі. Розглядаючи інфрачервону детекцію на банкнотах, варто зазначити, що вона являється основним захистом усіх світових валют. Діагональ моніт..
  1,800 грн 1,860 грн
 • Лічильник банкнот К-8820UV з ультрафіолетовою детекцією
  Лічильник банкнот К-8820UV обладнання, котре появилося на ринку України відносно недавно, але вже встигло зацікавити покупців. Дана модель вважається найбільш оптимальним рішенням серед лічильників банкнот даного класу, оскільки він має сучасний дизайн і невелику ціну. Машинка для лічення грошей К-8..
  5,100 грн 5,350 грн
 • Ультрафіолетовий детектор валют Спектр-5М
  Ультрафіолетовий детектор валют Спектр-5М належить до категорії банківського обладнання, яке дозволяє оперативно провірити готівкові гроші на наявність ультрафіолетової детекції, яка розміщена на куп’юрі. Детектор банкнот Спектр-5 відрізняється від Спектр-5М висотою корпусу, як правило, найбіл..
  410 грн
 • Інфрачервоний відеодетектор Спектр Відео-А (антистокс)
  Інфрачервоний відеодетектор Спектр Відео-А використовується для визначення фальшивих купюр (гривня, рубль, фунт, долар, євро…), а також цінних паперів, кредитних карток під впливом інфрачервоного випромінювання 940/960 нм зображенням на моніторі. Суттєвою перевагою даною моделі вважається мож..
  2,480 грн
 • Ультрафіолетовий детектор валют Спектр-5
  Ультрафіолетовий детектор валют Спектр-5 належить до категорії банківського обладнання, яке дозволяє оперативно провірити готівкові гроші на наявність ультрафіолетової детекції, яка розміщена на куп’юрі. Детектор банкнот Спектр-5 відрізняється від Спектр-5М висотою корпусу, як правило, найбіль..
  460 грн
 • Відеодетектор валют Спектр Відео-7
  Унівесальний відеодетектор валют Спектр Відео-7 використовується для визначення фальшивих купюр (гривня, рубль, фунт, долар, євро…). Своєрідною ознакою даної моделі є можливість одночасної перевірки як в ультрафіолетовому світлі, так і в інфрачервоному випромінюванні. Розглядаючи інфрачерв..
  3,190 грн
 • Відеодетектор банкнот Спектр Відео-Евро
  Відеодетектор банкнот Спектр Відео-Евро українського виробництва повністю відповідає нормам Національного Банку України. Він використовується для визначення фальшивих купюр (гривня, рубль, фунт, долар, євро…). Своєрідною ознакою даної моделі є можливість одночасної перевірки як в ультрафіолет..
  2,880 грн
 • Відеодетектор банкнот Спектр Відео-7ML
  Відеодетектор банкнот Спектр Відео-7ML українського виробництва повністю відповідає нормам Національного Банку України. Він використовується для визначення фальшивих купюр (гривня, рубль, фунт, долар, євро…). Своєрідною ознакою даної моделі є можливість одночасної перевірки як в ультрафіолето..
  4,470 грн
 • Ультрафіолетовий детектор валют Спектр-5/i9
  Ультрафіолетовий детектор валют Спектр-5 належить до категорії банківського обладнання, яке дозволяє оперативно провірити готівкові гроші на наявність ультрафіолетової детекції, яка розміщена на куп’юрі. Детектор банкнот Спектр-5 відрізняється від Спектр-5М висотою корпусу, як правило, найбіль..
  555 грн
 • Детектор валют Спектр-А4/М
  Детектор валют Спектр-А4/М універсальне обладнання для перевірки грошей під ультрафіолетовим світлом. Своєрідною ознакою даної моделі є можливість перевірки великих за розміром документів до формату А4. Спектр-А4/М комплектується двома потужними лампами по 6 Вт кожна. Це дозволяє отримати чітке у..
  560 грн

Наші переваги

Якісне обладнаннявід світових виробників
Низькі цінизавдяки прямим поставкам
Інноваційні рішенняприносять вигоду бізнесу
Безкоштовна консультаціявід експертів
Багаторічний досвідвпровадження та підбору рішень для автоматизації бізнесу
Сервісне обслуговуваннязапчастини завжди в наявності