Компанія АТКОМ
Адрес: вул. Окружна, 57А м. Львiв,
Телефоны: (067) 66-088-66, (096) 55-816-99,
Электронная почта: at.com@ukr.net

Двовимірні сканери QR-кода

Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Двомірний сканер 2D-кода Sunlux XL-3600

  Двовимірні коди з кожним днем ​​стають все більш популярними, так як можуть вмістити в собі багато інформації, тому дуже важливо мати пристрій для їх зчитування. За допомогою Sunlux XL-360, оснащеного фотодіодами, можна сканувати 1D (лінійні) і 2D (QR Code, PDF417 і ін.) Штрих-коди. Співвідношення ц..
  10,160 грн
 • Двомірний сканер 2D-кода ZEBEX Z-3192

  Сканер дровимірних  зображень Z-3192 виробництва ZEBEX – це прорив у розвитку технологій, для  зчитування 2D-кодів (QR-кодів).  В наш час розвиток і застосування QR-кодів тільки починається, тому сканер QR-кодів ZEBEX Z-3192, як новинка на ринку, вирішить усі ваші питання, якщо ..
  Уточняйте
 • сканер 2D-кода Argox AS-9500

  Argox AS-9500 є однією з найбільш популярних моделей серед всіх сканерів, що випускає компанія Argox. Це багатофункціональний двомірний пристрій, який використовується для зчитування штрих-кодів. Експлуатувати його дуже легко і комфортно. Він справляється зі своїм завданням максимально швидко і точн..
  15,600 грн
 • Cканер 2D кода CINO A770

  Сканер 2D штрих коду CINO A770 - потужне обладнання для проведення процесу сканування штрих - кодів, що має сучасну технологію декодування FuzzyScan 3.0. Даний прилад має дуже високі характеристики і досить переваг в порівнянні зі своїми попередніми аналогами такого ж типу. Він універсальний в ви..
  11,960 грн
 • Cканер 2D кода CINO FA470

  Сканер штрих - кодів (2D) Cino FA470 - це вбудоване обладнання для зчитування кодів, відноситься до типу сканерів Linear Image. Це дає йому значну перевагу серед аналогів інших виробників, адже його робота дуже високоефективна, що може підвищити продуктивність будь-якого підприємства. Сканер створен..
  13,960 грн
 • Cканер 2D кода CINO A770BT

  Безпровідний 2D сканер CINO A770BT - це потужне і універсальне обладнання для розпізнавання штрих-кодів, в основі розробки якого лежить фірмова технологія декодування FuzzyScan 3.0. Його база Area Image зчитування кодів - це новітня програма майбутнього, що існує вже зараз в даному товарі. Сканер..
  19,560 грн
 • Cканер 2D кода Motorola (Symbol) DS 9208

  Motorola (Symbol) DS 9208 може зчитувати 1D і 2D штрих-коди. Чимало важливий і той факт, що цей сканер може з легкістю впорається з кодами на моніторі телефонів, адже в наш час смартфони впроваджуються в усі сфери людського життя і діяльності. Він має велике вікно для сканування та виконує свої функ..
  9,800 грн
 • Cканер 2D кода Datalogic QuickScan I QD2400

  На даний момент двомірні штрих-коди зустрічаються майже у всіх сферах діяльності. Саме тому зростає попит на сканери, які можуть зчитувати 2D коди, і одним з таких пристроїв є Datalogic QuickScan I QD2400. Він був спеціально розроблений для роботи в роздрібній торгівлі. Цей пристрій являє собою ідеа..
  13,200 грн
 • Cканер 2D кода Motorola (Symbol) DS 9808

  Motorola (Symbol) DS 9808 - це ручний сканер для штрих-кодів. Він дає можливість підвищити продуктивність і результативність роботи. Пристрій відповідає всім технічним вимогам і при цьому ціна на нього цілком доступна. Він був розроблений з використанням сучасних технологій і підходів, що дозволяє з..
  Уточняйте
 • Двомірний сканер 2D-кода Honeywell (Metrologic) Voyager 1400

  Сканер для читання 1D і 2D штрих-кодів Honeywell (Metrologic) Voyager 1400 дуже зручний, високоефективний і компактний в експлуатації. Завдяки всьому цьому, навіть ті, хто ніколи не мав досвіду роботи з подібними приладами, швидко в усьому розбереться. Пристрій виконує свою роботу дуже якісно і за л..
  Уточняйте
 • сканер 2D-кода Motorola (Symbol) DS 4208

  Motorola (Symbol) DS 4208 - це новітній сканер ручного типу для читання штрих-кодів. Він швидко і якісно прочитує лінійні і двомірні коди. За швидкістю роботи до нього можна прирівняти хіба що лазерні сканери. Пристрій одразу ж успішно зчитує дані навіть з пошкоджених або низькоякісних штрих-кодів. ..
  9,000 грн
 • Бездротовий сканер 2D кода Zebex Z-3192BT

  Cканер 2D коду Zebex Z-3192BT є бездротовим сканер QR-коду, який розрахований для зчитування зображення 1D і 2D кодів. Bluetooth зв'язок дозволяє працювати в діапазоні до 100 м від комп'ютерної станції, а також для розпізнання коду на відстані 75 м від док-станції. Коди зчитуються шляхом нат..
  Уточняйте

Двомірний сканер (2D сканер) штрих-коду - це пристрій, що зчитує нового покоління, здатне розшифровувати QR-коди або 2D-коди, зазначені на упаковках товарів, етикетках ліків, рекламі і навіть в друкованої продукції. Крім того, 2d сканер штрих коду, здатний під будь-яким кутом зчитувати звичайні лінійні коди, а також QR-коди з мобільних телефонів, що розширює його функціональність і підвищує можливості вашого магазину.

Що таке двовимірні сканери штрих-коду і де застосовуються 2D сканери штрих-коду?

Сфери застосування qr код сканерів дуже великі. Вони часто зустрічаються нам в рекламі (передають посилання на сайти рекламодавців), в фармації (публікуються на препаратах), промисловості, в сфері транспортних перевезень (друкуються на електронних квитках), в розважальній сфері, торгівлі і т.д.

Зокрема, QR-код на упаковці з таблетками може розповісти про виробника товару, термін придатності упаковки, а також рекомендації до прийому препарату. У промисловості QR-код використовують у виробництві невеликий деталей, електронних плат, які вимагають великої супровідної документації. Зчитувати всю цю інформацію можна за допомогою QR-код сканера, який швидко обробляє і видає розшифровані дані. Величезним плюсом також ще є те, що дані сканери відмінно підходять для інтеграції з 1С.

Яку перевагу мають 2D сканери штрих коду перед одновимірними сканерами?

Головна відмінність двовимірного сканера від одновимірного в тому, лінійний код по суті шлях до бази даних, яка містить інформацію про продукт, а 2D код це вже і є сама база. У лінійному коді шифрувати інформацію можна тільки по горизонталі, в QR-кодах інформація шифрується і по горизонталі, і по вертикалі, тобто містить в собі набагато більше даних.

Двомірний штрих-код кодується за рахунок технології "Іmage". За швидкістю зчитування вона нічим не поступається лінійним сканерів, при цьому може розшифровувати, як одномірні коди, так і двовимірні. Крім того, дана технологія дозволяє зчитувати пошкоджені, потерті коди, а також коди з мобільних пристроїв, комп'ютерів і планшетів. Іншими словами, основна перевага 2d сканерів штрих коду в тому, що ці пристрої є найбільш універсальними і функціональними.

Купити 2d сканер штрих коду можна в нашому інтернет-магазині. У нас дуже великий вибір QR-код сканерів, а також найдемократичніші ціни.

Сканер QR кодів вважається новинку на світовому ринку, сама розробка коду відбулася в Японії, тому саме там вони найбільш популярні. Звичайний штрих код, який сканується тонким променем відрізняється від QR коду, що його можна сканувати камерою смартфона або сенсором сканера, як двохвимірне зображення.

Основною перевагою і зручністю QR кодів прийнято вважати швидке розпізнавання скануючим пристроєм, це дає можливість використовувати їх в торгівлі, на виробництві. Також в даний код можна запрограмувати декілька тисяч символів. Наша компанія з радістю запропонує великий асортимент двовимірних сканерів. Дані моделі сканерів ще називають 2D сканери.

Сканери QR кодів завдяки своїй новизні є недешевими, тому популярність у них невелика. Купити сканер QR коду вважається, що ним Ви зможете сканувати всі можливі коди, як звичайні штрих-коди, так і QR коди.

Для такого типу сканерів не важливо, як розвернутий код, він сканує його оперативно, тому продавцям потрібно менше затрат часу. Великої щільності коди, поганої якості (затерті), ультра дрібні коди, все це під силу 2D сканеру.


Наші переваги

Якісне обладнаннявід світових виробників
Низькі цінизавдяки прямим поставкам
Інноваційні рішенняприносять вигоду бізнесу
Безкоштовна консультаціявід експертів
Багаторічний досвідвпровадження та підбору рішень для автоматизації бізнесу
Сервісне обслуговуваннязапчастини завжди в наявності