Компанія АТКОМ
Адрес: вул. Окружна, 57А м. Львiв,
Телефоны: (067) 66-088-66, (096) 55-816-99,
Электронная почта: at.com@ukr.net

Двовимірні сканери QR-кода

Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Двомірний сканер 2D-кода Sunlux XL-3600

  Двовимірні коди з кожним днем ​​стають все більш популярними, так як можуть вмістити в собі багато інформації, тому дуже важливо мати пристрій для їх зчитування. За допомогою Sunlux XL-360, оснащеного фотодіодами, можна сканувати 1D (лінійні) і 2D (QR Code, PDF417 і ін.) Штрих-коди. Співвідношення ц..
  6,604 грн
 • Двомірний сканер 2D-кода ZEBEX Z-3192

  Сканер дровимірних  зображень Z-3192 виробництва ZEBEX – це прорив у розвитку технологій, для  зчитування 2D-кодів (QR-кодів).  В наш час розвиток і застосування QR-кодів тільки починається, тому сканер QR-кодів ZEBEX Z-3192, як новинка на ринку, вирішить усі ваші питання, якщо ..
  Уточняйте
 • сканер 2D-кода Argox AS-9500

  Argox AS-9500 є однією з найбільш популярних моделей серед всіх сканерів, що випускає компанія Argox. Це багатофункціональний двомірний пристрій, який використовується для зчитування штрих-кодів. Експлуатувати його дуже легко і комфортно. Він справляється зі своїм завданням максимально швидко і точн..
  10,140 грн
 • Cканер 2D кода CINO A770

  Сканер 2D штрих коду CINO A770 - потужне обладнання для проведення процесу сканування штрих - кодів, що має сучасну технологію декодування FuzzyScan 3.0. Даний прилад має дуже високі характеристики і досить переваг в порівнянні зі своїми попередніми аналогами такого ж типу. Він універсальний в ви..
  7,774 грн
 • Cканер 2D кода CINO FA470

  Сканер штрих - кодів (2D) Cino FA470 - це вбудоване обладнання для зчитування кодів, відноситься до типу сканерів Linear Image. Це дає йому значну перевагу серед аналогів інших виробників, адже його робота дуже високоефективна, що може підвищити продуктивність будь-якого підприємства. Сканер створен..
  9,074 грн
 • Cканер 2D кода CINO A770BT

  Безпровідний 2D сканер CINO A770BT - це потужне і універсальне обладнання для розпізнавання штрих-кодів, в основі розробки якого лежить фірмова технологія декодування FuzzyScan 3.0. Його база Area Image зчитування кодів - це новітня програма майбутнього, що існує вже зараз в даному товарі. Сканер..
  12,714 грн
 • Cканер 2D кода Motorola (Symbol) DS 9208

  Motorola (Symbol) DS 9208 може зчитувати 1D і 2D штрих-коди. Чимало важливий і той факт, що цей сканер може з легкістю впорається з кодами на моніторі телефонів, адже в наш час смартфони впроваджуються в усі сфери людського життя і діяльності. Він має велике вікно для сканування та виконує свої функ..
  6,370 грн
 • Cканер 2D кода Datalogic QuickScan I QD2400

  На даний момент двомірні штрих-коди зустрічаються майже у всіх сферах діяльності. Саме тому зростає попит на сканери, які можуть зчитувати 2D коди, і одним з таких пристроїв є Datalogic QuickScan I QD2400. Він був спеціально розроблений для роботи в роздрібній торгівлі. Цей пристрій являє собою ідеа..
  8,580 грн
 • Cканер 2D кода Motorola (Symbol) DS 9808

  Motorola (Symbol) DS 9808 - це ручний сканер для штрих-кодів. Він дає можливість підвищити продуктивність і результативність роботи. Пристрій відповідає всім технічним вимогам і при цьому ціна на нього цілком доступна. Він був розроблений з використанням сучасних технологій і підходів, що дозволяє з..
  Уточняйте

Сканер QR кодів вважається новинку на світовому ринку, сама розробка коду відбулася в Японії, тому саме там вони найбільш популярні. Звичайний штрих код, який сканується тонким променем відрізняється від QR коду, що його можна сканувати камерою смартфона або сенсором сканера, як двохвимірне зображення.

Основною перевагою і зручністю QR кодів прийнято вважати швидке розпізнавання скануючим пристроєм, це дає можливість використовувати їх в торгівлі, на виробництві. Також в даний код можна запрограмувати декілька тисяч символів. Наша компанія з радістю запропонує великий асортимент двовимірних сканерів. Дані моделі сканерів ще називають 2D сканери.

Сканери QR кодів завдяки своїй новизні є недешевими, тому популярність у них невелика. Купити сканер QR коду вважається, що ним Ви зможете сканувати всі можливі коди, як звичайні штрих-коди, так і QR коди.

Для такого типу сканерів не важливо, як розвернутий код, він сканує його оперативно, тому продавцям потрібно менше затрат часу. Великої щільності коди, поганої якості (затерті), ультра дрібні коди, все це під силу 2D сканеру.

Телефон:

(067) 66-088-66
(096) 55-816-99
(099) 058-40-02
(093) 706-32-22
E-mail: at.com@ukr.net

Адресa:

м. Львiв, вул. Окружна, 57А
Якщо Ви придбали товар у компанії АТКОМ, ми надаємо гарантію та післягарантійну підтримку, консультацію по телефону, допомогу у налаштуванні.
Як купити обладнання (ціна)?
- Завітавши до нас у виставковий зал;
- Зробивши замовлення через сайт;
- Зателефонувавши.
 Як відбувається доставка? 
- По Львову обговорюється індивідуально;
- По Україні вантаж відправляється компаніями вантажоперевізниками  САТ, Делівері, Нова Пошта, Інтайм, Нічний Еспрес, Автолюкс, Гюнсел. Міст Експрес.
В які регіони відправляється вантаж?
Львів, Донецьк, Черкаси, Сімферополь, Одеса, Київ, Чернігів, Херсон, Ужгород, Запоріжжя, Дніпропетровськ, Луцьк, Полтава, Житомир, Тернопіль, Харків, Чернівці, Суми, Івано-Франківськ, Севастополь, Крим, Кіровоград, Хмельницький, Рівне, Луганськ, Ялта, Миколаїв, Біла Церква, Дніпродзержинськ, Кривий Ріг, Мелітополь, Маріуполь, Бердянськ, Умань, Новоград-Волинський, Ковель, Стрий, Дрогобич, Мукачеве, Нікополь…