Компанія АТКОМ
Адрес: вул. Окружна, 57А м. Львiв,
Телефоны: (067) 66-088-66, (096) 55-816-99,
Электронная почта: at.com@ukr.net

Багатоплощинні сканери штрих кодів

Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Ручний багатоплощинний сканер ZEBEX Z-3060

  Сканер ZEBEX Z-3060 – це ручний багатоплощинний сканер штрих-кодів, з його допомогу процес сканування буде приносити лише задоволення. Багатоплощинний сканер Z-3060 має п’ять полів направлення(20 ліній сканування), що дозволяє швидко зчитати інформацію з штрих-коду. Джерелом світла висту..
  10,875 грн
 • Вбудований багатоплощинний сканер ZEBEX Z-6082

  Сканери дозволяються швидко і якісно обслуговувати клієнтів в магазинах, мінімаркетах тощо. Вбудовані сканери виробники виробляють багатоплощинними, для швидкої обробки інформації (читання штрих-коду). Вбудований сканер Z-6082 можливо вмонтовувати лише вертикально, а також встановлювати без вмонт..
  20,250 грн
 • Cканер штрих-кодів CINO FM480

  Сканер штрих-кодів CINO FM480 - це надійний, функціональний, вбудований прилад для проведення процесу зчитування штрих - кодів, який застосовують в промислових цілях і в інших галузях. В основі даного обладнання лежить нова інноваційна система форміровкі зображення FuzzyScan 3.0. Тому воно відмін..
  6,713 грн
 • Багатоплощинний сканер ZEBEX Z-6010

  Zebex Z-6010 - всенаправленний лазерний сканер штрих-коду Z-6010 являє собою компактний пристрій, який стає однорядковим лазерним сканером при натисканні однієї кнопки. Z-6010 призначений для важких умов експлуатації та розрахований на падіння з висоти до 1,5 м без пошкоджень, вологостійкий, забезпе..
  10,313 грн
 • Багатоплощинний сканер ZEBEX Z-6170

  Багатоплощинний сканер ZEBEX Z-6170 є всеспрямованим стаціонарним лазерним зчитувачем штрих-коду в елегантному і функціональному корпусі. Його характерною особливістю є спеціальна система дзеркал розсіювання лазерного випромінювання, створюючи тим самим 20 ліній сканування в п'яти різних напрямк..
  12,825 грн
 • Cканер 2D кода Motorola (Symbol) DS 9208

  Motorola (Symbol) DS 9208 може зчитувати 1D і 2D штрих-коди. Чимало важливий і той факт, що цей сканер може з легкістю впорається з кодами на моніторі телефонів, адже в наш час смартфони впроваджуються в усі сфери людського життя і діяльності. Він має велике вікно для сканування та виконує свої функ..
  9,188 грн
 • Стаціонарний багатоплощинний сканер ZEBEX Z-6070

  Стаціонарний багатоплощинний сканер Zebex Z-6070 є всеспрямованим лазерним зчитувачем штрих-кодів з подвійною лазерною технологією. Її характерною особливістю є спеціальна система світлорозсівання дзеркала лазера, що забезпечує 32-лінійне сканування, спрямоване у вісім різних напрямків. Таке розташу..
  14,813 грн
 • Вбудований багатоплощинний сканер ZEBEX Z-6180

  Вбудований сканер штрих-коду Zebex Z-6180 - подвійний лазерний сканер, який виграв три великі нагороди, включаючи премію дизайну Reddot і Golden Pin. Z-6180 являє собою пристрій, призначений для сканування високої ефективності, який стійкий до подряпин скла, що зменшує знос при щоденному використанн..
  Уточняйте
 • Вбудований багатоплощинний сканер ZEBEX Z-6181

  Лазерний сканер Zebex Z-6181 для прилавка є потужний пристрій для сканування, спеціально розроблене для експлуатації з великим навантаженням у приміщеннях з обмеженим простором. Як і його старший брат Z-6180, Zebex Z-6181 оснащений технологією подвійного лазерного сканування, яка дозволяє сканувати ..
  Уточняйте
 • Багатоплощинний сканер Datalogic Magellan 800i

  Datalogic Magellan 800i - це універсальний, ергономічний сканер, призначений для читання штрих-кодів всіх типів. Він може застосовуватися в торгівлі, медицині і виробництві. Для поліпшення якості роботи в нього було вкладено всі останні розробки, наприклад захоплення зображення, їх цифрова обробка і..
  10,875 грн
 • Багатоплощинний сканер ZEBEX A-50M

  Сканер штрих-коду ZEBEX А-50М являє собою компактний і гнучкий всенаправленний сканер штрих-кодів. Дана модель здатна зчитувати до 1200 сканувань в секунду, що робить його одним з найбільш потужних сканерів штрих-кодів в своєму класі. Кубічна, але невелика конструкція економить простір і зменшує заг..
  Уточняйте
 • Багатоплощинний сканер Datalogic Magellan 1100i

  Datalogic Magellan 1100i забезпечує високу продуктивність і універсальне сканування. Це пристрій здатний зчитувати дані з будь-яких штрих-кодів. Ним ви можете працювати або руками, або автоматично. Воно широко знайшло застосування в таких сферах, як маркетинг, касовий вузол і т. Д. Технологія Datalo..
  15,000 грн

Дуже часто в магазинах і супермаркетах ми спостерігаємо за тим, як касир підносить товар до невеликого пристрою, яке видає характерний звук і на екрані з'являється вся інформація про товар. Так працюють багатоплощинні сканери штрих-коду, якими часто обладнуються касові зони в торгових залах.

Яку функцію виконують багатоплощинні сканери штрих-коду?

Технологія сканування багатоплощинних сканерів штрих-коду досить складна. Пристрій має велику кількість скануючих променів, які в свою чергу створюють об'ємну область сканування. Промені сканера розташовані хаотично і створюють своєрідний візерунок. Саме таке розташування дає можливість максимально захопити символи коду, незалежно від того, яким боком піднести до сканера товар.

Вбудовувані сканери різновид багатоплощинних. Як правило застосовуються в тих касових зонах, де є обмежень за місцем. За своєю конструкцією поділяються на вертикальні і горизонтальні. Мають дуже простий принцип дії. Касир підносить до сканера товар, апарат миттєво зчитує код, і можна підносити вже наступний товар. Часто вбудовані лазерні багатоплощинні сканери штрих-коду є біоптичними. Тобто він не тільки може зчитувати інформацію про товар з усіх бічних сторін, але ще і зважувати його. Це дуже зручно в тих випадках, де касу потрібно обладнати вагами.

Які переваги багатоплощинних сканерів штрих-коду? Багатоплощинні сканери штрих-коду для гіпермаркетів мають ряд переваг:

 1. збільшують швидкість обслуговування і справляються з великим потоком товарів на касі;
 2. розташування променів на сканері дозволяє сканувати товар з будь-якого боку і в будь-якому положення;
 3. справляється з неякісно надрукованими або пошкодженими (пом'ятими) штрих-кодами;
 4. в окремих випадках можуть робити зважування товару.

Скільки коштують багатоплощинні сканери штрих-коду?

Купити багатоплощинні сканери штрих-коду будь-якого типу можна в нашому інтернет-магазині. Ми пропонуємо тільки якісний товар від перевірених виробників. На нашому сайті ви знайдете докладний опис всіх сканерів, а також фото та характеристики товару. Ціна на багатоплощинні сканери залежить від моделі та виду сканера.

Оформити покупку на нашому сайті дуже легко і швидко. Якщо у вас виникли питання щодо асортименту, наші менеджери з радістю на них дадуть відповідь і допоможуть вибрати товар.

Телефонуйте нам прямо зараз! У нас постійно діють акції та знижки!

Багатоплощинний сканер штрихкоду це лазерний сканер, в якому переплетено велику кількість ліній випромінювання, завдяки чому відбувається швидке сканування, що впливає на зменшення черги біля каси.

Переваги багатоплощинниго сканера штрих коду

 • Велика швидкість сканування.
 • Простота в користуванні.
 • Багато ліній для сканування (більше 12 ліній).
 • Невеликі розміри.
 • Сканування на більш широких кутах.

Багатоплощинні сканери поділяються:

 • Настільні.
 • Вбудовані.

Настільний сканер штрих-коду сконструйований так, що розміщується на столі біля касира. Їхнє застосування невелике, оскільки припадає на сферу послуг, а точніше обслуговування клієнтів з великим постійним потоком. Це магазини, мінімаркети, супермаркети, аптеки. Вбудований сканер штрих-коду розміщується в столі, який перед покупкою сканера правильно конструюють.


Наші переваги

Якісне обладнаннявід світових виробників
Низькі цінизавдяки прямим поставкам
Інноваційні рішенняприносять вигоду бізнесу
Безкоштовна консультаціявід експертів
Багаторічний досвідвпровадження та підбору рішень для автоматизації бізнесу
Сервісне обслуговуваннязапчастини завжди в наявності