Компанія АТКОМ
Адрес: вул. Окружна, 57А м. Львiв,
Телефоны: (067) 66-088-66, (096) 55-816-99,
Электронная почта: at.com@ukr.net

Сканери штрих-коду, зчитувач штрих кодів

Сканер штрих коду незамінимий атрибут для автоматизація POS-системи, який використовується в торгових мережах.

Автоматизація галузей промисловості дозволила полегшити роботу для працівників, а основним фактором зменшити затрати підприємця на збільшення кількості персоналу та в кінцевому результаті  швидке обслуговування клієнтів.

Для функціонування автоматизованого комплексу окрім комп’ютера  використовується набір обладнання. Даний асортимент обладнання надзвичайно великий: ваги електронні, принтери чеків та етикеток, фіскальне обладнання тощо.

Найбільш цікавим обладнанням, яке значно полегшує роботу торгового залу вважається сканер штрих кодів, з допомогою сканера відбувається оперативне зчитування інформації.

Принцип роботи сканера штрих коду

 • Для того щоб відбувалося сканування потрібно взяти товар, на якому знаходиться етикетка з нанесеним штрих кодом.
 • Штрих код несе в собі інформацію про товар, яку було за програмовано заздалегідь. Сюди можна віднести такі основні параметри: дату виготовлення, назву товару, масу продукції, кількість тощо.
 • Перед скануванням, в поле зору штрих коду проводять лазером або діодом сканера, результатом сканування вважається отримання звукового сигналу.

Отже, сканери штрих кодів (зчитувач штрих кодів) використовуються для перетворення графічної інформації, яка представлена зображенням чорного кольору у вигляді штрих ліній різної товщини у символи (цифри і літери). В кінцевому результаті на ПК появляється інформація про товар: ціна, назва продукції, маса.

Де використовується штрих сканер

Важко уявити сучасне ведення бізнесу без штрих сканера, з допомого цього обладнання легко і швидко відбувається обслуговування клієнтів, також утворення черги в магазинах зменшується в декілька раз.

Використовується зчитувач штрих кодів у магазинах, супермаркетах, мінімаркетах, будівельних магазинах, бутіках, магазинах з одягом, аптеках та інших торгових мережах де є нанесена або можна нанести етикетку зі штрих кодом.

Якщо Ви бажаєте купити сканер штрихкодів, перед покупкою потрібно врахувати декілька моментів, які дозволять працювати обладнанню правильно. Потрібно вибрати саме той тип сканера, який буде відповідати умовам де він буде застосовуватися.

В залежності від зручності та умов користування сканери поділяються на:

 • Провідні ручні сканери штрих коду. Найбільш популярні завдяки своїй ціні та практичності у використанні. Їх використовують у невеликих магазинах, бутіках, аптеках. По бажанню клієнта комплектуються стійкою і датчиком автоматичного включення скануючого елемента. Під’єднуються до ПК через кабель USB, RS232, в розрив клавіатури.
 • Ручні безпровідні штрих сканери. Їхнє застосування при прийомі товару на гуртівнях, транспортних компаніях, там де під’єднання ПК не можливе. Працюють  на радіочастоті або по Bluetooth.
 • Сканери 2D (QR код) кодів це новинка, яка дозволяє зчитувати двох вимірні коди, які зараз лише появляються в промисловості. Таке обладнання не дешеве в ціновій категорії.
 •  Багатоплощинні сканери використовуються в мінімаркетах і супермаркетах де потрібно оперативно зчитувати коди, їхньою основною складовою є наявність великої кількості лазерів сканування, котрі переплітаються і дозволяють швидко зчитати інформацію. Вони бувають настільні та вбудовані.
 • Біоптичні сканери. Використовуються в супермаркетах, також комплектуються ваговою системою. Такого типу обладнання встановлюється для безперервного обслуговування клієнтів.

Купити сканер штрих-коду 1с можна зробивши замовлення у нас на сайті і ми вишлемо Вам його транспортними перевізниками. Сканер штрих коду ціна коливається в залежності від виробника і типу сканера.

Ми пропонуємо сканери таких виробників: Zebex, Argox, Datalogic, Motorola Symbol, TYSSO, Honeywell Metrologic, CANMAX, Proton, Cipher Lab, NCR RealScan, Posiflex, Sunlux, Cino.

Сканери штрих-коду за типом зчитуючого елемента поділяються на три основні типи:

 • Світлодіодний сканер штрих-кодів. Характеризується невеликою ціною і не практичністю використання, відстань сканування надзвичайно мала. Такий тип практично не користується популярністю.
 • Лазерний сканер штрих коду. Найбільш популярний, велика швидкість і дальністю сканування. Асортимент і опціональність їх надзвичайно великий. Недоліком вважається лазерний діод, який чутливий до падінь.
 • Імідж сканер штрих  коду. Він тільки появляється на ринку України, тому користується меншою популярністю. Технологія імідж дозволяє зчитувати пошкоджені коди і практично не пошкоджуються після падінь. За даною технологією майбутнє.

Сканер штрихкоду купити і ціна основні питання, які цікавлять покупців. Тому звертайтеся у компанію лідерів АТКОМ.

Сканер штрих-кодів призначений для обробки зображення, що маркують товар, в цифри, букви і інші графічні символи. Потім ця інформація відправляється на комп'ютер або касовий апарат (в якості альтернативного носія). Важливий момент - цей прилад зчитує безпосередньо лінії, але ніяк не цифрові і буквені позначення під ними.

Навіщо потрібні сканери для штрих-кодів?

Такий компактний девайс дозволяє значно оптимізувати ваш бізнес. Але варто відзначити, що сам по собі він вам нічим не допоможе: сканер штрих коду обов'язково повинен бути синхронізований з касовим апаратом, програмою на комп'ютері або ж навіть з електронними вагами.

Різновиди сканерів штрих-коду.

У нашому інтернет-магазині ви знайдете безліч різноманітних зчитувачів qr-кодів. Ми ж пропонуємо вам звернути увагу на найвідоміші і найбільш популярні.

Ручний сканер штрих коду. Як правило, це провідні моделі, які потребують підключення до основного носія. Вони дуже легкі і ергономічні, легко поміщаються в руку і дозволяють швидко працювати з товаром. Це найдешевший варіант, який тільки можна знайти, але в той же час і найпростіший в експлуатації.

Багатоплощинні qr-код сканери штрих-кодів. Такі моделі найчастіше розташовуються на стрічках в супермаркетах і гіпермаркетах, де вони дозволяють дуже швидко обслуговувати покупців. Зчитування коду відбувається і горизонтально, і вертикально, що дуже полегшує роботу касирів.

Бездротовий сканер штрих-кодів. Такі моделі дуже зручні на складах і в великих магазинах з декількома відділами. У місцях, де провід буде сильно заважати роботі, це незамінний варіант. Радіус дії складає 100 метрів, що дозволяє вільно переміщатися по приміщенню. Але обійдеться така модель дорожче.

2D сканер-qr. Багато виробників поступово переходять на цей новітній тип шифрування - в такій комбінації значень можна зашифрувати в рази більше інформації. Це двосмуговий штрих-код з набагато більшою кількістю символів.

Купити сканер штрих-кодів можна в нашому інтернет-магазині: ми підібрали безліч варіантів для вашого бізнесу. Моделі підійдуть для будь-якого типу торгової точки.


Наші переваги

Якісне обладнаннявід світових виробників
Низькі цінизавдяки прямим поставкам
Інноваційні рішенняприносять вигоду бізнесу
Безкоштовна консультаціявід експертів
Багаторічний досвідвпровадження та підбору рішень для автоматизації бізнесу
Сервісне обслуговуваннязапчастини завжди в наявності