Компанія АТКОМ
Адрес: вул. Окружна, 57А м. Львiв,
Телефоны: (067) 66-088-66, (096) 55-816-99,
Электронная почта: at.com@ukr.net

SEWOO (LUKHAN)

Показувати: Список / Сітка
Сортування
Відображати:
 • Кухонний дзвінок Sewoo MB-1000
  Кухонний дзвінок Sewoo MB-1000 універсальне обладнання невеликих розмірів, яке вважається незамінним для автоматизації кафе та ресторанів. Принцип їхньої роботи полягає у встановленні їх на кухню та під’єднанні до чекового принтера. Після того як відбулося створення барменом замовлення, пер..
  Уточняйте
 • Принтер друку штрих-коду SEWOO (LUKHAN) LK-B10
  Притер штрих-кодів LK-B10 різниться значною швидкістю друку до 102 мм на секунду. Шириною етикетки від 38 мм до 118 мм. Інтерфейси USB, RS-232, LTP дозволяються підєднати будь-яке обладнання до принтера. Програмне забезпечення Barcode printing program відредагує дизайн етикетки під Ваші вподобання і..
  Уточняйте
 • Принтер друку штрих-коду SEWOO (LUKHAN) LK-B30
  Притер штрих етикеток LK-B30 швидкість має більшу за рахунок того, що немає можливості видруку через рібон на поліпропілені (швидкість становить 152 мм/с.) Моделі виготовляються в чорному і білому кольорі. Невеликі габаритні розміри підійдуть на підприємствах і складах де кількість етикеток не перев..
  Уточняйте
 • Принтер для чеків SAM4S AXN58
  Принтер для чеків SAM4S AXN58, ось що потрібно для створення системи обслуговування клієнтів у фармації, складах, ресторанах, бутіках. Даній моделі притаманний чудовий дизайн, який впишеться у Ваш інтер’єр, а обрізувач стрічки полегшить роботу продавця. Кухонний принтер SAM4S AXN58 використ..
  5,200 грн

Наші переваги

Якісне обладнаннявід світових виробників
Низькі цінизавдяки прямим поставкам
Інноваційні рішенняприносять вигоду бізнесу
Безкоштовна консультаціявід експертів
Багаторічний досвідвпровадження та підбору рішень для автоматизації бізнесу
Сервісне обслуговуваннязапчастини завжди в наявності