Компанія АТКОМ
Адрес: вул. Окружна, 57А м. Львiв,
Телефоны: (067) 66-088-66, (096) 55-816-99,
Электронная почта: at.com@ukr.net

Термоголовки для принтерів етикеток, друкуючі термоголовки

Термоголовка для принтера етикеток - це один з головних функціональних елементів принтерів, сама по собі вона є керамічної пластинкою, що передає тепло за допомогою ряду розташованих на ній нагрівальних елементів матеріалу для друку.

Саме термоголовка визначає розширення друку апарату, яке може бути 203, 300, 400, 600 DPI. Більш конкретно - розширення залежить від розташованих на термоголовці лінійно з певним кроком нагрівальних елементів. Чи означає це розширення число пікселів (піксель - точка зображення) по довжині і висоті картинки, при більшому вмісті пікселів в зображенні, зображення виходить більш якісним і більшого масштабу.

Термоголовки принтерів етикеток мають свої терміни служби, вимірювані в кілометрах надрукованих матеріалів. Даний показник залежить від ряду факторів, одним з яких є вибір класу друкувального обладнання. У пристроях початкового рівня головка може прослужити в середньому 25 км, середнього рівня (комерційного класу) - 50 км, в промислових моделях - близько 140 км.

Що впливає на тривалість експлуатації термоголовок принтерів.

1. Якісні витратні матеріали. Вибір якісних матеріалів збереже цілісність обраної і купленої користувачем друкуючої головки принтера етикеток і, тим самим, не виведе її з ладу завчасно. Тому слід не заощаджувати на покупці хороших етикеток з цільними краями, клеєм, який не залишає сліди на голівці, якісним термошаром і т.д.

2. Вибір способу друку. Існує два способи нанесення зображення - термо і термотрансферний. У термопринтері головка стикаються з носієм безпосередньо, що скорочує життєздатність термоголовки, а в термотрансферних апаратах головку захищає від тертя спеціальна стрічка «риббон», продовжуючи працездатність термоголовки.

3. Поводження з технікою. Тут мається на увазі і захист внутрішніх частин друкуючої машинки від забруднень, і правильна щоденна експлуатація апарату, що залежить від його класу і можливостей. Наприклад, при роботі термотрансферним методом, використання витратних матеріалів економ рівня вимагатиме виконання роботи на невисоких швидкостях зі збільшеним нагріванням друкуючої головки принтера етикеток, щоб отримати в результаті гарне зображення.

Скориставшись пошуковим фільтром в нашому розділі «Термоголовки до принтерів етикеток», Ви зможете підібрати головку для будь-якого апарату для друку, серед яких представлені популярні бренди.

Ця категорія порожня.


Наші переваги

Якісне обладнаннявід світових виробників
Низькі цінизавдяки прямим поставкам
Інноваційні рішенняприносять вигоду бізнесу
Безкоштовна консультаціявід експертів
Багаторічний досвідвпровадження та підбору рішень для автоматизації бізнесу
Сервісне обслуговуваннязапчастини завжди в наявності