Компанія АТКОМ
Адрес: вул. Окружна, 57А м. Львiв,
Телефоны: (067) 66-088-66, (096) 55-816-99,
Электронная почта: at.com@ukr.net

Промислові принтери етикеток

Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Термотрансферний принтер TSC ME 240

  Промисловий термотрансферний принтер TSC ME 240 розрахований на друк декілька тисяч етикеток в день і він належить до принтерів промислового початкового рівня, який підходить для друку на термопапері і поліпропілені. Швидкість TSC ME-240 складає 240 мм / сек., а ширина стрічки розрахована на видрук ..
  Уточняйте
 • Термотрансферний принтер ARGOX F1

  Високопродуктивний  промисловий термотрансферний принтер ARGOX F1 використовується в промисловості де потрібний видрук більше 10 000 етикеток в день. Найбільше підходить для користування у невеликих складах і фармацевтичній галузі. Промисловий принтер штрих етикеток ARGOX F1 характеризу..
  Уточняйте
 • Промисловий термотрансферний принтер Godex EZ2250i / EZ2350i

  Промисловий термотрансферний принтер етикеток Godex EZ2250i розроблений для друку тексту, штрих-кодів і зображень. Пристрій розрахований на тривалу роботу, велике навантаження і значний обсяг друку більше 20 000 етикеток в день. Незаперечною перевагою термотрансферного принтера етикеток Godex EZ2250..
  46,163 грн

Промислові принтери етикеток високоякісне обладнання, яке використовують в промислових складах де потрібно роздрук етикеток більше десяти тисяч в день. Габаритні розміри в них дещо масивні, що дозволяє завантажити великі рулони етикетки.

Промисловий принтер для друку етикеток характеризується металевим каркасом, для більш надійного і високопродуктивної роботи, а також захистом від пилепопадання.

Що до принципу роботи, промислові принтери найчастіше роблять видрук великого тиражу, а в подальшому, з допомогою аплікатора етикеток відбувається промарковування окремих товарів, так і коробок.

Найчастіше такого типу обладнання користується популярністю в м’ясній промисловості, молочній галузі та складах різної орієнтованості. Основними елементами, які потрібно наносити на етикетку є штрих-код, дата, логотип і назва компанії, інформація про товар та маса. Купити промисловий принтер етикеток Ви завжди зможете по найнижчій ціні в західному регіоні у компанії АТКОМ.

Принтери етикеток промислового класу призначені для великих обсягів друку (більше 10 000 етикеток в день). Такі пристрої мають високу продуктивність, вміють посилену конструкцію корпусу і друкує механізму і здатні працювати в інтенсивному режимі протягом всієї робочої зміни.

Характеристики, які потрібно враховувати при покупці промислового принтера

1. Потужність. Швидкість роботи принтерів штрих-кодів промислового класу варіюється в залежності від обраної моделі в межах від 100 до 400 мм / сек. Даний параметр підбирається виходячи з середньодобових обсягів друку.

2. Ширина друку. Вибір принтера по даному параметру здійснюється виходячи з обсягу інформації, яка буде розміщуватися на етикетках. Краще якщо максимальна ширина поля друку буде трохи більше, ніж це необхідно, так як вимоги до етикеток в процесі роботи можуть змінюватися. Спеціальні обмежувачі дозволять налаштувати апарат для роботи з етикетками необхідних розмірів.

3. Розширення друкуючої головки. Стандартна чіткість термоголовки - 203 dpi. Цього цілком достатньо для роздруківки великого і середнього шрифту. Для роздруківки дрібного шрифту і високоплотних штрих-кодів краще підійде дозвіл 300 dpi. При необхідності ще більшої деталізації може використовуватися термоголовка з роздільною здатністю 600 dpi.

4. Інтерфейсні підключення. Для зручності інтеграції в різні POS системи промислові моделі принтерів як правило забезпечені відразу декількома портами. Найчастіше це USB, RS-232, Ethernet і Centronics. У деяких моделях доступна також бездротовий зв'язок через Wi-Fi або Bluetooth.

5. Надійність конструкції і механізмів. Принтери промислові як правило мають високоміцний корпус, стійкий до пошкоджень. Друкує механізм розрахований на тривалу роботу в інтенсивному режимі. Герметичність конструкції дозволить запобігти потраплянню у внутрішній механізм вологи і накопичення пилу.

Промислові принтери можуть успішно використовуватися в різних сферах діяльності:

 • • на виробництві та промислових підприємствах;
 • • в торгівлі і службах доставки;
 • • в сфері надання послуг та громадського харчування;
 • • на складах і логістичних підприємствах;
 • • в медицині і фармацевтиці.

 

У нашому інтернет-магазині представлений широкий вибір промислових принтерів - від недорогих моделей до пристроїв преміального класу. При виборі друкуючих пристроїв краще віддавати перевагу моделям відомих виробників.


Наші переваги

Якісне обладнаннявід світових виробників
Низькі цінизавдяки прямим поставкам
Інноваційні рішенняприносять вигоду бізнесу
Безкоштовна консультаціявід експертів
Багаторічний досвідвпровадження та підбору рішень для автоматизації бізнесу
Сервісне обслуговуваннязапчастини завжди в наявності