Компанія АТКОМ
Адрес: вул. Окружна, 57А м. Львiв,
Телефоны: (067) 66-088-66, (096) 55-816-99,
Электронная почта: at.com@ukr.net

Настільні принтери етикеток

Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Принтер друку етикеток SBARCO T4

  Можливість під'єднання електронних ваг, сканера штрих-коду, клавіатури та створювати автономні маркувальні комплекси. Термотрансферний принтер друку етикеток SBARCO T4 втілює в собі унікальний і сучасний дизайн, він відноситься до категорії настільних принтерів, які можуть друкувати декілька ..
  13,000 грн
 • Термотрансферний принтер етикеток SBARCO T4e

  Термотрансферний принтер етикеток SBARCO T4e довгоочікувана новинка від тайванського виробника принтерів. Дана модель увібрала в собі базові технічні характеристики. Використання принтера для штрих кодів SBARCO T4e з допомогою етикеток дозволяє з великою швидкістю отримати інформацію на етикетці. ..
  9,880 грн
 • Принтер для друку етикеток DATASONIC LM002

  Принтер для друку етикеток DATASONIC LM002 сучасна бюджетна розробка компанії Юнісистем. Котрий дозволяє з швидкістю 100 мм в секунду друкувати наклейки для маркування товарів. Принтер друку етикеток DATASONIC LM002 розрахований для невеликі навантаження в 1000-2000 етикеток в день. Найбільше під..
  6,900 грн
 • Принтер для друку етикеток UNS-BP2.01 UNISYSTEM

  Принтер для друку етикеток UNS-BP2.01 UNISYSTEM сучасна бюджетна розробка компанії Юнісистем. Котрий дозволяє з швидкістю 152 мм в секунду друкувати наклейки для маркування товарів. Принтер друку етикеток UNISYSTEM UNS-BP2.01 розрахований для невеликі навантаження в 1000-2000 етикеток в день. Най..
  5,600 грн
 • Принтер друку етикеток Екселліо LP-50 (Datecs)

  Принтер друку етикеток Екселліо LP-50 виробництва болгарської фірми Datecs. Має вигляд простого і компактного за розмірами, що дозволяє проводити операції з маркування для невеликих операцій, оскільки швидкість друку не перевищує 50 мм в секунду. Принтер етикеток Datecs LP-50 має можливість легко..
  4,810 грн
 • Принтер для наклейок Godex DT2 Plus

  Принтер друку етикеток Godex DT2 це компактний і сучасний принтер. Він дозволяє друкувати етикетки шириною до 54 мм, а швидкість складає 102 мм в секунду. Цей принтер для наклейок DT2 Godex друкує на термобумазі, що дозволяє задовольнити багато питань на підприємстві. Редактор Qlabel-IV розроблений ..
  5,720 грн
 • Принтер для наклейок Godex DT4 Plus

  Godex DT4 plus - це сучасний і компактний принтер для друку етикеток, застосування якого рекомендується в аптеках, магазинах та інших невеликих підприємствах. Прилад налаштований на виробництво етикеток шириною в 108 мм при швидкості друку 102 мм за секунду з роздільною здатністю 203dpi. Має компакт..
  7,020 грн
 • Настільний принтер етикеток TSC TDP-225

  Настільний принтер етикеток TSC TDP-225 використовується для друку невеликих за розміром етикеток до 60 мм по ширині. Він дозволяє видруковувати штрих-коди, цінники, маркувати товар. Принтер штрих-етикеток TDP 225 TSC хороше рішення в порівнянні невеликої ціни і якості, для магазинів де потрібно ..
  7,670 грн
 • Термотрансферний принтер етикеток TSC TTP-225

  Настільний термотрансферний принтер етикеток TSC TTP-225 використовується для друку невеликих за розміром етикеток до 60 мм по ширині. Він дозволяє видруковувати штрих-коди, цінники, маркувати товар. Принтер штрих-коду TTP 225 TSC хороше рішення в порівнянні невеликої ціни і якості, для магазинів..
  10,530 грн
 • Термопринтер друку етикеток TSC TDP-244

  Термопринтер друку етикеток TSC TDP-244 хороше рішення бюджетного принтеру, коли потрібно видруковувати інформацію на термопапері великої ширини (до 108 мм). Дана модель використовується, як настільний принтер друку, для роздруку інформації на промислових складах, де на етикетку наносять інформацію ..
  9,360 грн
 • Принтер друку етикеток TSC TTP-244 Plus

  Термотрансферний принтер друку етикеток TSC TTP-244 Plus хороше рішення бюджетного принтеру, коли потрібно видруковувати інформацію на термопапері великої ширини (до 104 мм). Дана модель використовується, як настільний принтер друку, для роздруку інформації на промислових складах, де на етикетку нан..
  7,100 грн
 • Принтер штрих етикеток TSC TTP-247

  Термотрансферний принтер штрих етикеток TSC TTP-247 – це модель на ринку України, дозволяє збільшити швидкість друку до 178 мм на секунду. Дана швидкість дає змогу за короткий проміжок часу обробляти і видруковувати інформації з нанесенням її на етикетку. Принтер етикеток TTP-247 TSC з допо..
  13,780 грн

Настільні принтери етикеток обладнання для маркування продукції, вони використовуються де потрібно друкувати від декількох сотень до декількох тисяч етикеток в день.

 Основними характеристиками, які відрізняють настільні принтери для друку етикеток є:

 • Невеликі габаритні розміри, для них не потрібно створювати додатково робоче місце, вони з легкістю помістяться біля стаціонарного ПК.
 • Видрук термотрансферний або термодрук.
 • Максимальна ширина термоетикетки до 100 мм.
 • Максимальна довжина рібона до 30Ом.
 • Під’єднання до ПК через USB, RS232 або Ethernet.

Різновид принтерів штрих етикеток надзвичайно великий, а найбільш цікаві моделі наведені в товарах. А що до покупки і консультації по налаштуванню, Ви зможете зателефонувавши до нас.


Наші переваги

Якісне обладнаннявід світових виробників
Низькі цінизавдяки прямим поставкам
Інноваційні рішенняприносять вигоду бізнесу
Безкоштовна консультаціявід експертів
Багаторічний досвідвпровадження та підбору рішень для автоматизації бізнесу
Сервісне обслуговуваннязапчастини завжди в наявності