Компанія АТКОМ
Адрес: вул. Окружна, 57А м. Львiв,
Телефоны: (067) 66-088-66, (096) 55-816-99,
Электронная почта: at.com@ukr.net

Принтери етикеток, принтери штрих коду

Принтери етикеток (принтер штрих-кодів) використовуються для друку етикеток. На самоклеючих етикетках розміщують штрих-код, зображення, логотип компанії, текст, дату, масу. В подальшому цю етикетку наносять на обладнання або упаковку.

 Головними моментами при покупці принтера штрих етикеток потрібно знати:

  • Термотрансферний принтер (видрук через ріббон на поліпропілені) або термопринтер (видрук на термоетикетці);

  • Інтерфейс підключення до комп’ютера (USB, RS232 тощо);

  • Максимальна ширина друку етикетки.

Термопринтери і термотрансферні принтери етикеток можуть бути різних розмірів в залежності від кількості інформації, яку потрібно нанести на неї. З допомогою програмного забезпечення або офісних програм ви можете самостійно розробити макет етикетки.

Принтер етикеток ефективно використовується для маркування товарів у ковбасних, кондитерських і фасувальних цехах, а також у супермаркетах, де найчастіше виникає необхідність промаркувати невеликі партії товару.

Принтер друку етикеток купити  Ви зможете у компанії АТКОМ і ми зрадістю допоможемо Вам у цьому виборі. Також завжди в наявності широкий вибір термоетикетки і поліпропілену по оптимальній ціні.

Коротка інформація перед вибором даного обладнання

Як вже відомо принтера друку наклейок належать до категорії обладнання для маркування. Завдяки цьому обладнанню відбувається швидкий аналіз товарів на складі, у магазині, супермаркеті. Якщо заглибитися детальніше, то важко у’явити будь-яку сферу діяльності без цього обладнання. Принтери етикеток – це один з елементів даного напрямку. До цього напрямку ще можна віднести етикет пістолети, аплікатори та голчасті пістолети.

То яка ж основна функція даного товару? Після виготовлення на виробництві продукції, важливим моментом є маркування, принтери під’єднуються до ПК і з допомогою команд видруковують етикетку. На цій наклейці як правило нанесено інформацію коротку про товар, дату, логотип компанії, штрих код та якщо це продукція, яка має можливість швидко втрачати свої товарні властивості – термін придатності.

Товар, який отримав наклейку сканують і він потрапляє в базу товарів, після покупки його клієнтом відбувається розхід товарів. Ось так, оперативно, ми можемо прослідкувати рух товару. В кінцевому результаті, як приклад, завітавши у магазин, ми купляємо продукцію, яку на касі сканують і нам продають.

Принтери штрих етикеток можна віднести до обладнання, яке використовують для формування POS систем різного рівня і складності.

Серед найбільш відомих і популярних брендів на території України (Львів, Київ, Тернопіль, Ужгорож, Івано-Франківськ, РІвне тощо) є Zebra, Argox, TSC, Toshiba TEC, SBARCO, UNS, Екселліо, Epson, Godex, Postek, SEWOO (LUKHAN), Proton, HPRT.

Телефон:

(067) 66-088-66
(096) 55-816-99
(099) 058-40-02
(093) 706-32-22
E-mail: at.com@ukr.net

Адресa:

м. Львiв, вул. Окружна, 57А
Якщо Ви придбали товар у компанії АТКОМ, ми надаємо гарантію та післягарантійну підтримку, консультацію по телефону, допомогу у налаштуванні.
Як купити обладнання (ціна)?
- Завітавши до нас у виставковий зал;
- Зробивши замовлення через сайт;
- Зателефонувавши.
 Як відбувається доставка? 
- По Львову обговорюється індивідуально;
- По Україні вантаж відправляється компаніями вантажоперевізниками  САТ, Делівері, Нова Пошта, Інтайм, Нічний Еспрес, Автолюкс, Гюнсел. Міст Експрес.
В які регіони відправляється вантаж?
Львів, Донецьк, Черкаси, Сімферополь, Одеса, Київ, Чернігів, Херсон, Ужгород, Запоріжжя, Дніпропетровськ, Луцьк, Полтава, Житомир, Тернопіль, Харків, Чернівці, Суми, Івано-Франківськ, Севастополь, Крим, Кіровоград, Хмельницький, Рівне, Луганськ, Ялта, Миколаїв, Біла Церква, Дніпродзержинськ, Кривий Ріг, Мелітополь, Маріуполь, Бердянськ, Умань, Новоград-Волинський, Ковель, Стрий, Дрогобич, Мукачеве, Нікополь…