Компанія АТКОМ
Адрес: вул. Окружна, 57А м. Львiв,
Телефоны: (067) 66-088-66, (096) 55-816-99,
Электронная почта: at.com@ukr.net

SYNCO

Показувати: Список / Сітка
Сортування
Відображати:
 • Рідер магнітних карт Synco SC-750
  Рідер магнітних карт Synco SC-750 бюджетне рішення для ведення бізнесу. Він дозволяє оперативно зчитувати інформацію з пластикових карток, а в подальшому передавати її на опрацювання у внутрішнє програмне забезпечення. В нашій компанії зчитувач магнітних карт SC-750 можна придбати по хорошим ціна..
  Уточняйте
 • Мобільний принтер чеків SYNCO MPT II
  Мобільний принтер чеків SYNCO MPT II підтримує витрук тексту і графічної інформації на касовій стрічці. Завдяки малим розмірам і компактному дизайну підійде для користування в сфері де потрібно видрук чеків на відстані, це може бути громадська торгівля, залізниця, виїзна торгівля. Інформація передач..
  Уточняйте
 • Принтер для друку чеків SYNCO POS-5890T
  Принтер для друку чеків SYNCO POS-5890T бюджетний термопринтер, застосовується для видруку квитанцій, різного роду чеків. Швидкість видруку стрічки не перевищує 90 мм у секудну. Завдяки габаритним розмірам  і невеликій масі підійде для закладів сфери послуг. Чековий принтер SYNCO POS-5890T д..
  Уточняйте
 • Принтер чеку POS 58VC90 SYNCO
  Принтер чеку POS 58VC90 SYNCO, ось що потрібно для створення системи обслуговування клієнтів у фармації, складах, ресторанах, бутіках. Даній моделі притаманний чудовий дизайн, який впишеться у Ваш інтер’єр, а обрізувач стрічки полегшить роботу продавця. Термопринтер для pos-терминалу POS 58..
  Уточняйте
 • Термопринтер друку чеків SYNCO POS 58 III
  Термопринтер друку чеків SYNCO POS-5890T бюджетний термопринтер, застосовується для видруку квитанцій, різного роду чеків. Швидкість видруку стрічки не перевищує 90 мм у секудну. Завдяки габаритним розмірам  і невеликій масі підійде для закладів сфери послуг. Принтер чеків SYNCO POS-5890T до..
  Уточняйте
 • Термопринтер для друку чеків SYNCO POS 88 V
  Термопринтер для друку чеків SYNCO POS 88 V сучасне рішення для торгівлі де не потрібно видрук фіскальних касових чеків. Моделі виготовляються в чорному і білому кольорах. Своїм сучасним дизайном принтер впишеться в дизайн торгового залу різного напрямку промисловості. Принтер термодруку чеків SY..
  Уточняйте

Наші переваги

Якісне обладнаннявід світових виробників
Низькі цінизавдяки прямим поставкам
Інноваційні рішенняприносять вигоду бізнесу
Безкоштовна консультаціявід експертів
Багаторічний досвідвпровадження та підбору рішень для автоматизації бізнесу
Сервісне обслуговуваннязапчастини завжди в наявності