Компанія АТКОМ
Адрес: вул. Окружна, 57А м. Львiв,
Телефоны: (067) 66-088-66, (096) 55-816-99,
Электронная почта: at.com@ukr.net

POS-термінали, моноблоки

Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Сенсорний POS-термінал SPARK TT-2015 2P3

  Сенсорний POS-термінал SPARK TT-2015 2P3 належить до категорії бюджетних моноблоків з резистивною сенсорною панеллю розміром 15 дюймів. Завдяки сучасному дизайну та ергономічним розмірам, його використовують в ресторанах та кафе, готелях та бутіках, а найбільшої популярності вони здобули у фастфудах..
  24,700 грн
 • Сенсорний POS-термінал SPARK TT-2115.2U3-20

  Сенсорний POS-термінал SPARK TT-2115.2U3-20 якісне обладнання за оптимальну ціну. Своєю унікальністю дана модель завдячує без рамочній конструкції, тобто прямий екран, а також типу охолодженню, яке немає вентилятора, що зменшує енергозатрати та простоту обслуговування. Корпус дозволяє витримувати..
  26,500 грн
 • Сенсорний POS-термінал UNIQ-PS55.02 Unisystem

  POS-термінал UNIQ-PS55.02 один з найбільш цікавих безкулерних терміналів на ринку України, оскільки він має сучасний дизайн, потужну систему і все це за невелику ціну. Якісну і швидку робото забезпечує двох ядерний процесор  Intel Atom D525. Завдяки своєму стильному і вологозахищеному алюмін..
  26,500 грн
 • Сенсорний POS-термінал WT-110 SAVIO

  POS-термінал WT-110 SAVIO увібрав у собі сучасний ергономічний дизайн, велику функціональність по доступній ціні. Якщо коротко, то цей термінал – сенсорний резистивний моноблок, який чудово підійде у будь-який інтер’єр. У ньому відсутній вентилятор і клас захисту від вологи і запиленості..
  Уточняйте
 • Сенсорний POS-термінал ELO 15Е1

  POS-термінал ELO 15Е1 елегантний і ультра тонкий touchcomputer, який представляє собою моноблок. Він чудово підійде для сфер торгівлі, ресторанного і готельного бізнесу. Оскільки основною його прерогативою є стильний дизайн, то він підійде під любий інтер’єр. Моноблок 15Е1 ELO працює на баз..
  42,000 грн
 • Сенсорний POS-термінал Posiflex JIVA KS-6715G

  POS-термінал Posiflex JIVA KS-6715G належить до категорії безкулерних моноблоків, які розраховані для роботи з великим напливом клієнтів в залах ресторанів, кафе, закладах швидкого харчування. За рахунок відсутності вентиляторів в системі, шум повністю відсутній, що не створює зайвого фонового наван..
  Уточняйте
 • Сенсорний POS-термінал UNIQ-PS55.03 Unisystem

  Сенсорний POS-термінал UNIQ-PS55.03 новинка, яка вже встигла задовольнити покупців в роботі для ведення бізнесу. Дана модель найбільше користується популярністю в піцеріях, ресторанах, а також кафе та невеликих торгових площадках. POS-термінал UNIQ-PS55.03 це моноблочна конструкція, вона створена по..
  37,200 грн
 • Сенсорний POS-термінал UNIQ-PS55.01 Unisystem

  Сенсорний POS-термінал UNIQ-PS55.01 розроблений українською компанією Unisystem. Дана модель розроблялася спеціально як бюджетна версія для закладів харчування, піцерій, кафе та невеликих торгових місць. POS-термінал UNIQ-PS55.01 вважається новинкою, вона підходить для покупців через невелику цін..
  35,200 грн
 • Сенсорний POS-термінал UNIQ-PS55.04 Unisystem

  Сенсорний POS-термінал UNIQ-PS55.04 розроблений українською компанією Unisystem. Дана модель розроблялася спеціально як бюджетна версія для закладів харчування, піцерій, кафе та невеликих торгових місць, яка відрізняється невеликими і компактними розмірами. POS-термінал UNIQ-PS55.04 вважається но..
  31,600 грн

З розвитком автоматизації і техніки, а також обслуговування клієнтів, зросла потреба в якісному і удосконаленому обладнанні. Поштовхом для цього стала потреба змінити процес, який би пришвидшив роботу касира, а результат – задоволений оперативним обслуговуванням клієнт.

Цей процес дав поштовх для формування POS-систем, які були охарактеризовані вище. Для того, щоб створити POS-систему, потрібен комплекс обладнання, а основне місце, без якого не може функціонувати система припадає на POS-термінали.

POS-термінали відрізняються технічними характеристиками, а найбільшу увагу звертається на моделі безкулерні, які працюють без вентиляторів, що зменшує використання електроенергії.

Зовнішній вигляд POS-терміналів відрізняється в кольоровій гамі, а найбільш елегантні моделі, мають ультра тонкий дизайн.

Найбільше ПОС-термінали користуються популярністю у сфері роздрібної торгівлі та громадського харчування. Їхня комплектація дозволяє використання в умовах з підвищеною вологістю, температурою, запиленістю. Якщо коротко ПОС-термінал – це промисловий комп’ютер.

Купити POS-термінал можна як стаціонарний, так і мобільний це залежить від способу обслуговування клієнтів. Мобільні пос термінали використовуються переважно як переказ безготівкових коштів з допомогою платіжної картки. Це так звані банківські платіжні термінали.

Сенсорні POS-термінали, які є стаціонарними за рахунок дизайну і функціональності вважаються унікальними. Тобто, система продумана так зручно, що вони працюють без вентиляторного охолодження. Це в свою чергу, не дозволяє системі перегріватися і виходити з ладу.

На що звертати увагу, щоб купити POS-термінал

Основним і найважливішим фактором є ціна POS-термінала. На даний момент вона коливається в межах 1000 у.о.  Корпус повинен бути виготовлений з якісного пластику або литого металу. Також на базі повинно бути не мала кількість портів для під’єднання периферійного обладнання (сканер штрих-кодів, принтер чеків або фіскальний реєстратор, рідер для зчитування магнітних карток тощо). Оптиманою вважається діагональ сенсорного монітора 15 дюймів. Системні параметри повинні відповідати вашому програмному забезпеченню, яке планується встановлюватися.

Асортимент на території нашої держави данного обладнання складається з таких найбільш популярних брендів: Spark, Posiflex, Elo, Unisystem UniQ, Savio.

Наша компанія допомагає налаштувати і обрати саме такий пос термінал, який оптимально підійде під програмне забезпечення, витримає вплив зовнішніх факторів та інтенсивність навантаження.


Наші переваги

Якісне обладнаннявід світових виробників
Низькі цінизавдяки прямим поставкам
Інноваційні рішенняприносять вигоду бізнесу
Безкоштовна консультаціявід експертів
Багаторічний досвідвпровадження та підбору рішень для автоматизації бізнесу
Сервісне обслуговуваннязапчастини завжди в наявності