Компанія АТКОМ
Адрес: вул. Окружна, 57А м. Львiв,
Телефоны: (067) 66-088-66, (096) 55-816-99,
Электронная почта: at.com@ukr.net

POS-монітори, сенсорні монітори

Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Сенсорний монітор SPARK TM-2015.2U1

  Сенсорний монітор SPARK TM-2015.2U1 на території  України вважається оптимальним рішення для закладів харчування, кафе, барів, ресторанів. Модель POS монітора SPARK TM-2015 комплектується зчитувачем магнітних карт і корпус виготовлений з металу в чорному кольорі. Для роботи монітора потрібний с..
  9,950 грн
 • Сенсорний монітор SPARK TM-2115.2P3

  Сенсорний монітор SPARK TM-2115.2P3 оригінальне рішення для торгових мереж де потрібно швидко та якісно обслуговувати клієнтів, а також, щоб дизайн був елегантним та сучасним. Дана модель POS монітора SPARK TM-2115 створена на базі 15 дюймового монітора з резистивною п’ятиканальною сенсорною п..
  10,400 грн
 • Сенсорний монітор UNIQ-TM15.01

  Сенсорний монітор UNIQ-TM15.01 комплектується резистивною сенсорною панеллю тайванського виробництва (10 млн. кліків на одну точку). Важливим моментом даної моделі UNIQ-TM15.01 вважається його універсальність у розташуванні як на горизонтальну так і вертикальну поверхні. Тобто, якщо у Вас не практич..
  15,000 грн
 • Сенсорний монітор UNIQ-TM15.02

  Сенсорний монітор UNIQ-TM15.02 комплектується резистивною без рамковою сенсорною панеллю тайванського виробництва (10 млн. кліків на одну точку). Важливим моментом даної моделі UNIQ-TM15.02 вважається його універсальність у розташуванні як на горизонтальну так і вертикальну поверхні. Тобто, якщо у В..
  16,313 грн
 • Сенсорний монітор Posiflex TM-7117X

  Монітор Posiflex TM-7117X характеризується великим 17 дюймовим монітором в сучасному тонкому корпусі. Сенсорна панель у своєму ресурсі витримує 35 млн. дотиків на одну точку. Корпус захищений від пиле- і вологопопадання. Опціонально можна підключити зчитувач магнітних карт і програмовану клавіатуру...
  Уточняйте
 • Сенсорний монітор Posiflex TM-3315

  Монітор Posiflex TM-3315 характеризується великим 15 дюймовим монітором в сучасному тонкому корпусі. Сенсорна панель у своєму ресурсі витримує 35 млн. дотиків на одну точку. Корпус захищений від пиле- і вологопопадання. Опціонально можна підключити зчитувач магнітних карт і програмовану клавіатуру. ..
  13,200 грн
 • Сенсорний монітор ELO ET1509L

  Монітор ELO ET1509L представляє собою компактний широкоформатний сенсорний POS-монітор. Він характеризується від своїх попередників невеликою ціною і елегантним дизайном. Також корпус захищений від попадання вологості і пилу. Використовують дану модель в закладах швидкого харчування, ресторанах, ..
  18,000 грн

У великих POS-системах, де потрібно більше двох торгових місць для касира, використання звичайних моноблочних систем непрактично, тому торгові площі облаштовують з допомогою POS-моніторів,  які під’єднуються до системного блоку.

POS-монітори характеризуються великою функціональністю, сучасним ультратонким дизайном і компактністю. Вони користуються найбільше популярністю в закладах громадського харчування. Корпус виконаний у пилезахищеному і вологозахищеному корпусі.

В залежності від умов використання ПОС-монітори бувають сенсорні і несенсорні. Для зручного зчитування пластикових карт до моніторів кріпляться рідери магнітних карт.

Компанія АТКОМ займається автоматизацією торгових площ, ми з радістю допоможемо підібрати і купити обладнання для Вашого магазину.

Детально про сенсорні POS монітори

Сенсорний монітор вважається основним складовим атрибутом сучасних систем, котрі дозволяють функціонувати, як великим торговим мережам, так і не великим магазинам. З допомогою ПОС-монітора касир на робочому місці легко і оперативно буде вводити команди, тобто без допомоги клавіатури і мишки. В кінцевому результаті клієнт отримає чек. Для зручного і оперативного обслуговування монітори pos систем комплектуються навісним зчитувачем магнітних карток. Він зручний тим, що дозволяє без затрат часу нарахувати знижку або ідентифікувати клієнта або працівника торгового залу.

Серед найбільш відомих і популярних POS моніторів з тачскріном на території України, а особливо Львів, Київ, Житомир, Ужгород, Тернопіль зарекомендували себе Spark, Posiflex, Elo, Unisystem UniQ, Savio.

Купити POS-монітори з подальшим налаштуванням компанія АТКОМ Вам з радістю допоможе. Ми будемо раді допомогти в цьому, також завітавши до нас у виставковий зал допоможемо скласти системний комплекс для вашої торгової мережі. А ціна? Оптимальна і найкраща на території України.

POS монітори є невід'ємним атрибутом в сучасній сфері обслуговування і торгівлі, таких як: ресторани, готельний бізнес, медицина, також можна часто зустріти в торгово-розважальних комплексах і т.д. У даного виду моніторів є ряд переваг. Одне з головних - їх компактність і малі габарити по певному місці. Незалежно від сфери застосування даного виду моніторів, економія місця завжди важлива, адже POS-монітори не вимагають клавіатури і мишки для роботи оператора. Це є особливо актуальним в сфері харчування, таких як кафе, ресторани, адже через мишу і клавіатуру легко передаються бактерії. Сенсорний екран легко очищається і не вимагає особливого догляду і обслуговування.

Як підібрати монітор: види і відмінності.

Не всі типи екранів ідеально підходять для будь-яких ситуацій, тому при покупці POS монітора, потрібно враховувати те, де і як він буде застосовуватися. Одна з відмінностей полягає в розмірах екрану, великими вважаються екрани від 17 дюймів, використовуються найчастіше як вбудований об'єкт, наприклад, в стіну. Стандартними вважаються екрани з 15-ю дюймами і менше.

Основний фактор при виборі монітора - технологія його виробництва. Їх чотири: ПАР (поверхнево-акустичних хвиль), місткість, інфрачервоного випромінювання на скляній поверхні і резистивна.

 • • Технологія ПАР. Недорогі, універсальні і мають яскравий екран. Найбільш сприйнятливі до зовнішніх чинників (температура, місце застосування).
 • • Ємнісна. Відрізняються якістю, а саме великою працездатністю і швидкістю відгуку. Можна їх зустріти в таких місцях, як кіоски, клуби ігрових автоматів, платіжних терміналах і т. Д.
 • • Резистивна. Є стійкою до вологи і пилу, монітори цієї технології чутливі. Доступні за ціною і багато де використовуються. У сфері харчування частіше ви можете зустріти саме цей вид POS моніторів.
 • • Інфрачервоного випромінювання. Найбільш працездатні, стійкі і довговічні за своїм терміну експлуатації. Один з мінусів - сильна чутливість в плані торкань.

 

Від чого залежить вартість? Як і у всьому, що ми купуємо, від бренду. Найбільш імениті бренди давно зарекомендували себе з кращого боку і їх монітори перевірені часом. Всі сенсорні монітори зручні і якісні. Ціна залежить від технології виготовлення сенсорної панелі, діагоналі дисплея і портів для підключення до ПК. Використання POS моніторів робить роботу касира, бармена або оператора більш ефективної і додає іміджу будь-якого бізнесу.


Наші переваги

Якісне обладнаннявід світових виробників
Низькі цінизавдяки прямим поставкам
Інноваційні рішенняприносять вигоду бізнесу
Безкоштовна консультаціявід експертів
Багаторічний досвідвпровадження та підбору рішень для автоматизації бізнесу
Сервісне обслуговуваннязапчастини завжди в наявності