Компанія АТКОМ
Адрес: вул. Окружна, 57А м. Львiв,
Телефоны: (067) 66-088-66, (096) 55-816-99,
Электронная почта: at.com@ukr.net

Програмовані клавіатури

Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Програмована клавіатура Posiflex KB-4000

  Програмована клавіатура Posiflex KB-4000, на якій розміщено 40 кнопок, а 24 з яких програмуються. POS-клавіатура KB-4000 виготовлена з водонепроникної матриці. Виробник зробив конструкцію клавіатури так, що може бути вбудований зчитувач магнітних карт і сканер відбитків пальців. Виготовляється да..
  2,300 грн
 • Програмована клавіатура Posiflex KB-6600

  Програмована клавіатура Posiflex KB-6600 представляє собою багатофункціональну і водонепроникну клавіатуру. На POS-клавіатурі розміщено 84 кнопки, а опціонально можна встановити зчитувач магнітних карт. Кольорова гама представлена чорним і білим кольором. Клавіатура підтримує операційні системи DOS,..
  2,800 грн
 • Програмована клавіатура SPARK KB-6040

  Програмована клавіатура SPARK KB-6040, на якій розміщено 40 кнопок, а 24 з яких програмуються. POS-клавіатура SPARK KB-6040 виготовлена з водонепроникної матриці. Виробник зробив конструкцію клавіатури так з вбудованим зчитувачем магнітних карт. Виготовляється дана модель в двох кольорах чорному ..
  1,400 грн
 • Програмована клавіатура SPARK KB-2078.2P

  Програмована клавіатура SPARK KB-2078.2P представляє собою багатофункціональну і водонепроникну клавіатуру. На POS-клавіатурі розміщено 78 кнопок, а також встановлений зчитувач магнітних карт і ключ. Кольорова гама представлена чорним і білим кольором. Клавіатура підтримує операційні системи DOS, Wi..
  2,650 грн

POS - клавіатура складовий компонент POS – системи, яка відноситься до програмного – апаратного комплексу і застосовують її для автоматизації торгових мереж і точок. Використовується програмована клавіатура для управління касовими операціями. Перед початком роботи кожна клавіша, як правило програмується технічним спеціалістом.

Клавіатура POS системи вважається не замінимим компонентом, оскільки з допомогою неї відбувається внесення усіх технічних команд по обробленню інформації, що до реалізації товару, а в подальшому роздруку чеку, як фіскального, так не фіскального.

Програмовані клавіатури відрізняються кількістю кнопок, які можна запрограмувати, інтерфейсом під’єднання до основної системи, а також вбудованого зчитувача магнітних карток. Отож, придбавши POS-клавіатуру, Ви полегшите обслуговування клієнтів і зменшите кількість затраченого часу на виконання технічних операцій.


Наші переваги

Якісне обладнаннявід світових виробників
Низькі цінизавдяки прямим поставкам
Інноваційні рішенняприносять вигоду бізнесу
Безкоштовна консультаціявід експертів
Багаторічний досвідвпровадження та підбору рішень для автоматизації бізнесу
Сервісне обслуговуваннязапчастини завжди в наявності