Компанія АТКОМ
Адрес: вул. Окружна, 57А м. Львiв,
Телефоны: (067) 66-088-66, (096) 55-816-99,
Электронная почта: at.com@ukr.net

POS-системи і периферія

Ми проживаємо в час, коли нас оточують постійні інновації, які захоплюють усі галузі промисловості. Серед основних і сучасних можна віднести автоматизацію промислового сектору економіки. Без автоматизації, як не дивно вже важко уявити сучасний світ. Але щоб з формувати будь-який автоматизацій комплекс потрібно обладнання, котре б виконувало поставлені цілі та в кінцевому результаті полегшило роботу, тобто зменшило навантаження на працівників.

Обладнання, яке використовується для створення автоматизованого сектору, носить назву POS обладнання, з допомогою його легко створити і налаштувати POS-систему.

POS-система – це так званий функціональний комплекс, в який входить програмне забезпечення та набір обладнання.

Для чого потрібна POS-система?

 • Повний контроль над усіма процесами, які відбуваються в торговому залі;
 • Підвищена ефективність. Тобто зручніше проводити інвентаризацію і менша кількість паперової роботи;
 • Зменшення втрат, оскільки система враховує прийом і видачу товару;
 • Управління скидами. В POS-системі це все робиться автоматично;
 • Швидка і точна звітність;
 • Швидке обслуговування клієнтів;
 • Дистанційне управління. Завдяки спеціальному програмному забезпеченню, з допомогою інтернету, Ви зможете віддалено слідкувати і аналізувати продажі.

POS-система компанією АТКОМ створюється для функціонування магазинів, бутіків, ресторанів, готелів, мінімаркетів, кафе, піцерій. Для створення ми використовуємо програмний комплекс Ultra. Він зручний та задовольняє всі потреби клієнтів.

До основних складових POS-системи відносяться:

 • POS-термінал або монітор з системним блоком, ці компоненти виконують функцію у пос системі, як опрацювання команд, які вносяться касиром або адміністратором. Також на ці складові встановлюється програмне забезпечення (обов’язкова вимога для системи).
 • Для видруку чеку використовується чековий принтер, він виконує функцію для отримання не фіскальних чеків. Для отримання фіскальних чеків використовується фіскальний реєстратор з передачею звітності в податкову інспекцію у вигляді КСЕФ.
 • Для оперативного зчитування інформації і потрапляння її в систему не замінимим буде сканер штрих-кодів, він оперативно сканує штрих-код і вносить в програму вже дані про товар.
 • Оскільки після обслуговування клієнтів, окрім банківських переводів грошей є і готівка, яку потрібно зберігати в сейфі, так найкращим рішення буде служити грошова скринька. В нашій компанії Ви можете купити її різного розміру.
 • Також  в магазинах, де є ваговий товар можна встановити електронні ваги, а найкращим рішенням вважається чекодрукуючі ваги і встановлюють їх як елемент самообслуговування. Клієнт потрапляє на касу вже з готовим зваженим товаром.
 • Меншої значущості є елементи, такі як зчитувач магнітних карток, принтер друку етикеток, детектор валют, програмована клавіатура.

Як бачимо, комплекс POS обладнання для автоматизації POS системи надзвичайно великий. Для складання і моделювання системи Вам потрібно завітати до нас в офіс, наш колектив спеціалістів зробить все необхідне, щоб задовольнити Ваші побажання з мінімальними фінансовими затратами.


Наші переваги

Якісне обладнаннявід світових виробників
Низькі цінизавдяки прямим поставкам
Інноваційні рішенняприносять вигоду бізнесу
Безкоштовна консультаціявід експертів
Багаторічний досвідвпровадження та підбору рішень для автоматизації бізнесу
Сервісне обслуговуваннязапчастини завжди в наявності