Компанія АТКОМ
Адрес: вул. Окружна, 57А м. Львiв,
Телефоны: (067) 66-088-66, (096) 55-816-99,
Электронная почта: at.com@ukr.net

OPEN

Показувати: Список / Сітка
Сортування
Відображати:
 • Нумератор крою OPEN Textil 2234
  Нумератор OPEN Textil 2234 це етикет-пістолет, котрий спеціально розроблений для швейних підприємств. Його використовують як для маркування товару, так і для проставляння нумерації на одязі. Етикет пістолет OPEN Textil 2234 дозволяє працівнику використовувати його в трьох (3) режимах: ..
  5,813 грн
 • Нумератор крою OPEN Textil 2644
  Нумератор OPEN Textil 2644 це етикет-пістолет, котрий спеціально розроблений для швейних підприємств. Його використовують як для маркування товару, так і для проставляння нумерації на одязі. Етикет пістолет OPEN Textil 2644 дозволяє працівнику використовувати його в трьох (3) режимах: ..
  5,813 грн
 • Трьохрядковий етикет пістолет OPEN T117-A1
  Трьохрядковий етикет пістолет OPEN T117-A1 це універсальний прилад для нанесення інформації, коли потрібно вказати на етикет стрічці великий обсяг інформації. Маркувальний пістолет для цінників OPEN T117-A1 використовується найчастіше в мінімаркетах, бутіках, аптеках, магази..
  5,963 грн
 • Двохрядковий етикет пістолет OPEN C20 / OPEN C20/A
  Двохрядковий етикет пістолет OPEN C20 / OPEN C20/A зарекомендував себе як надійний і простий в користуванні етикет пістолет. Він належить до бізнес обладнання, оскільки якість комплектуючих дозволяє збільшити ресурс на роки. Маркувальний пістолет OPEN ..
  3,900 грн
 • Трьохрядковий етикет пістолет OPEN T117-A12
  Трьохрядковий етикет пістолет OPEN T117-A12 це універсальний прилад для нанесення інформації, коли потрібно вказати на етикет стрічці великий обсяг інформації. Маркувальний пістолет для цінників OPEN T117-A12 використовується найчастіше в мінімаркетах, бутіках, аптеках, мага..
  5,963 грн
 • Маркувальний пістолет OPEN S16
  Двохрядковий маркувальний пістолет OPEN S16 зарекомендував себе як надійний і простий в користуванні етикет пістолет. Він належить до бізнес обладнання, оскільки якість комплектуючих дозволяє збільшити ресурс на роки. Етикет пістолет OPEN S16 дозволяє вносити інформацію про то..
  3,713 грн
 • Однорядковий етикет-пістолет OPEN PH8
  Однорядковий етикет-пістолет OPEN PH8 це обладнання бізнес класу, яке використовується для нанесення інформації про товар. Маркувальний пістолет OPEN PH8 використовуються для кодів, а рідше для нанесення ціни. Етикет пістолет для маркування OPEN PH8 дозволяє внести вісім (8) символів у стрічку. В..
  Уточняйте
 • Ручний етикет-пістолет OPEN M6
  Ручний етикет-пістолет OPEN M6 відноситься до підкатегорії однорядкових пістолетів. Якщо коротко розглядати то маркувальний етикет-пістолет OPEN M6 являється найзручнішим для нанесення ціни на продукцію, це пов’язано з тим, що висота символів становить 8 мм і є оптимальною для зорового сприйня..
  2,550 грн
 • Етикет пістолети для маркування OPEN C6 / OPEN C8
  Етикет пістолети для маркування OPEN C6 / OPEN C8 належить до категорії бізнес класу, це пояснюється тим, що етикет пістолети характеризуються надійністю та довговічністю у використанні. Модель OPEN C6 розрахована на шість (6) символів, які найчастіше зручно використ..
  1,688 грн
 • Однорядковий етикет пістолет OPEN S10 / OPEN S10/A
  Однорядковий етикет пістолет OPEN S10 / OPEN S10/A належить до категорії бізнес класу, це пояснюється тим, що маркувальні пістолети характеризуються надійністю та довговічністю у використанні. Модель OPEN S10 розрахована на десять (10) символів, я..
  1,688 грн

Наші переваги

Якісне обладнаннявід світових виробників
Низькі цінизавдяки прямим поставкам
Інноваційні рішенняприносять вигоду бізнесу
Безкоштовна консультаціявід експертів
Багаторічний досвідвпровадження та підбору рішень для автоматизації бізнесу
Сервісне обслуговуваннязапчастини завжди в наявності