Компанія АТКОМ
Адрес: вул. Окружна, 57А м. Львiв,
Телефоны: (067) 66-088-66, (096) 55-816-99,
Электронная почта: at.com@ukr.net

OHAUS

Показувати: Список / Сітка
Сортування
Відображати:
 • Портативні ваги кишенькові OHAUS YA
  Портативні ваги кишенькові OHAUS YA це чудове рішення для повсякденного зважування за будь-яких умов. Кишенькові ваги YA OHAUS невеликі за своїми розмірами, тому помістяться у кишені одягу. Найбільше використання вони мають у ювелірній галузі, для переважування, тому їх відносять до категорії ювелір..
  Уточняйте
  Базовано на 1 відгуках.
 • Ваги вологоміри OHAUS MB
  Ваги вологоміри OHAUS MB характеризуються комплектом сушильних ламп і ваги, в комплексі відбувається швидкий і точний аналіз визначення вологості. Найбільше використання вони знайшли в аграрній сфері, як для визначення продуктів, які потрібно довгий час зберігати (зерно, рис, кукурудза …), а ..
  Уточняйте
 • Ваги аналітичні OHAUS Pioneer (PA)
  Ваги аналітичні OHAUS Pioneer (PA) це хороше економічне рішення для виконання повсякденних лабораторних зважувань у наукових закладах, аграрній сфері, фармацевтиці тощо. Аналітичні ваги OHAUS PA увібрали в собі весь базових набір функцій, які знадобляться для простого зважування, а як результат хоро..
  Уточняйте
 • Ваги аналітичні OHAUS Adventurer (AX)
  Ваги аналітичні OHAUS Adventurer (AX) характеризуються удосконаленим сучасним дизайном і згідно ДСТУ EN 45501 відносяться до Першого класу (Спеціальний). Аналітичні ваги OHAUS Adventurer характеризуються не надто великою ціною, у порівнянні з іншими моделями на ринку України. Калібровка у вагах в..
  Уточняйте
 • Ювелірні ваги для золота OHAUS Scout PRO (SPS)
  Ювелірні ваги для золота OHAUS Scout PRO (SPS) хороше бюджетне рішення якості та ціни на ринку України. Вони увібрали в собі базовий набір функції та можливість працювати не від постійного джерела живлення, це дозволяє вагам бути мобільними у своєму класі. Ваги  ювелірні OHAUS Scout PRO на д..
  Уточняйте
 • Ваги лабораторні OHAUS Pioneer (PA)
  Ваги лабораторні OHAUS Pioneer (PA) це хороше економічне рішення для виконання повсякденних лабораторних зважувань у наукових закладах, аграрній сфері, фармацевтиці тощо. Лабораторні ваги OHAUS PA увібрали в собі весь базових набір функцій, які знадобляться для простого зважування, а як результат хо..
  Уточняйте
 • Ваги лабораторні OHAUS Adventurer (AX)
  Ваги лабораторні OHAUS Adventurer (AX) характеризуються удосконаленим сучасним дизайном і згідно ДСТУ EN 45501 відносяться до Другого класу. Фармацевтичні ваги OHAUS Adventurer характеризуються не надто великою ціною, у порівнянні з іншими моделями на ринку України. Калібровка у вагах внутрішня а..
  Уточняйте
 • Лабораторні портативні ваги OHAUS Scout PRO (SPS)
  Лабораторні портативні ваги OHAUS Scout PRO (SPS) хороше бюджетне рішення якості та ціни на ринку України. Вони увібрали в собі базовий набір функції та можливість працювати не від постійного джерела живлення, це дозволяє вагам бути мобільними у своєму класі. Ваги  лабораторні OHAUS Scout PR..
  Уточняйте
 • Лабораторні ваги OHAUS Navigator (NV)
  Лабораторні ваги OHAUS Navigator (NV) новинка, яка недавно появилася на світовому ринку вагового обладнання. Виготовляється вона у двох модифікаціях: з рідкокристалічним дисплеєм і світлодіодним. Також ваги лабораторні OHAUS Navigator можуть працювати не від постійного джерела живлення. Функціона..
  Уточняйте

Наші переваги

Якісне обладнаннявід світових виробників
Низькі цінизавдяки прямим поставкам
Інноваційні рішенняприносять вигоду бізнесу
Безкоштовна консультаціявід експертів
Багаторічний досвідвпровадження та підбору рішень для автоматизації бізнесу
Сервісне обслуговуваннязапчастини завжди в наявності