Компанія АТКОМ
Адрес: вул. Окружна, 57А м. Львiв,
Телефоны: (067) 66-088-66, (096) 55-816-99,
Электронная почта: at.com@ukr.net

Motorola Symbol

Показувати: Список / Сітка
Сортування
Відображати:
 • Cканер 2D кода Motorola (Symbol) DS 9208
  Motorola (Symbol) DS 9208 може зчитувати 1D і 2D штрих-коди. Чимало важливий і той факт, що цей сканер може з легкістю впорається з кодами на моніторі телефонів, адже в наш час смартфони впроваджуються в усі сфери людського життя і діяльності. Він має велике вікно для сканування та виконує свої функ..
  9,188 грн
 • Cканер 2D кода Motorola (Symbol) DS 9808
  Motorola (Symbol) DS 9808 - це ручний сканер для штрих-кодів. Він дає можливість підвищити продуктивність і результативність роботи. Пристрій відповідає всім технічним вимогам і при цьому ціна на нього цілком доступна. Він був розроблений з використанням сучасних технологій і підходів, що дозволяє з..
  Уточняйте
 • сканер 2D-кода Motorola (Symbol) DS 4208
  Motorola (Symbol) DS 4208 - це новітній сканер ручного типу для читання штрих-кодів. Він швидко і якісно прочитує лінійні і двомірні коди. За швидкістю роботи до нього можна прирівняти хіба що лазерні сканери. Пристрій одразу ж успішно зчитує дані навіть з пошкоджених або низькоякісних штрих-кодів. ..
  8,438 грн
 • Безпровідний ручний сканер Motorola (Symbol) LI4278
  Motorola (Symbol) LI4278 - це радіосканером, який приймає і передає дані через Bluetooth. Він забезпечує швидку і точну передачу даних. Пристрій відрізняється небувалою ергономікою, і міцністю. Воно може впоратися із завданнями будь-якої складності. Його часто використовують на складах або на касах...
  11,625 грн
 • Багатоплощинний сканер Motorola (Symbol) LS 7708
  Motorola (Symbol) LS 7708 - це стаціонарний вертикальний сканер для штрих-кодів з динамічним растром. Він може швидко впорається навіть з найважчими 1D кодами, що підвищує темп роботи каси. Багатоплощинний режим дає можливість зчитувати навіть слабоконтрастні або пошкоджені коди. Даний сканер є відм..
  Уточняйте
 • Багатоплощинний сканер Motorola (Symbol) LS 7808
  Фірма Motorola є перевіреним і надійним виробником сканерів, одним з яких є Motorola (Symbol) LS 7808. Це пристрій має прекрасні характеристиками і можливостями. Співвідношення ціни та якості роботи помітно виділяє цей сканер серед інших моделей. Він відповідає всім міжнародним вимогам. Працює Motor..
  Уточняйте
 • Сканер штрих-кодів Motorola (Symbol) LS1203
  Motorola (Symbol) LS1203 - це лазерний сканер, призначений для читання 1D штрих-кодів. Він є одним з найбільш поширених і простих у використанні пристроїв. Дальність зчитування становить 260 мм, а глибина - до 20 см. Працює пристрій зі швидкістю 100 скан / с. Джерелом світла є лазерний діод (650 нм)..
  2,775 грн
 • Сканер штрих-кодів Motorola (Symbol) LS 2208
  Motorola (Symbol) LS 2208 - це ручний лазерний сканер для читання 1D штрих-кодів. Він дуже зручний для використання в невеликих торгових точках. Його ціна повністю відповідає прекрасній якості та ефективності виконання свого призначення. Пристрій з першого разу швидко і точно зчитує дані. Завдяки но..
  3,263 грн
 • Cканер штрих-кодів Motorola (Symbol) LI 2208
  Компанія Motorola є лідируючим виробником інтегрованих телекомунікацій в усьому світі. Motorola (Symbol) LI 2208 є модифікацією популярної моделі LS 2208. Це одна з найновіших розробок на даний момент. Сканер є дуже вигідним рішенням, так як в результаті використання новітніх технологій його якість ..
  3,263 грн
 • Ручний сканер штрих-кодів Motorola (Symbol) LS 4208
  Ручний сканер для читання 1D штрих-кодів Motorola (Symbol) LS 4208 дуже компактний, високоефективний та зручний в експлуатації. Завдяки цим характеристикам, навіть ті, хто ніколи не мав досвіду використання подібних пристроїв, швидко в усьому розбереться. Цей сканер є поєднанням LS-4208 PR і LS-4208..
  8,438 грн
 • Термінал збору даних Symbol Motorola MT2070
  Symbol Motorola MT2070- це термінал майбутнього. Його ціна повністю відповідає прекрасній якості та ефективності виконання свого призначення. Його головними характеристиками є міцність і ергономічність, що забезпечує легкість і зручність експлуатації. Він повністю відповідає всім технічним стандарта..
  Уточняйте
 • Термінал збору даних Symbol Motorola MC3200
  Американська Компанія Zebra є світовим лідером з виробництва передових технологій. Symbol Motorola MC3200 є модифікацією відомих МС 3190g і МС9190g, а точніше, розробники позичили у них ідею зручної рукоятки. Він є одним з найбільш затребуваних і простих у використанні пристроїв у всьому світі і з к..
  Уточняйте

Наші переваги

Якісне обладнаннявід світових виробників
Низькі цінизавдяки прямим поставкам
Інноваційні рішенняприносять вигоду бізнесу
Безкоштовна консультаціявід експертів
Багаторічний досвідвпровадження та підбору рішень для автоматизації бізнесу
Сервісне обслуговуваннязапчастини завжди в наявності