Компанія АТКОМ
Адрес: вул. Окружна, 57А м. Львiв,
Телефоны: (067) 66-088-66, (096) 55-816-99,
Электронная почта: at.com@ukr.net

ЗЕВС

Показувати: Список / Сітка
Сортування
Відображати:
 • Ваги кранові безмен ВК ЗЕВС I
  Ваги кранові ВК ЗЕВС I належать до категорії компактних ваг, які завдяки своїм невеликим розмірам знайдуть своє застосування в будь-якому господарстві. ВК ЗЕВС I представлені двома моделями, на 120 кг і 300 кг. Перед вибором кранових ваг потрібно знати, з якою похибкою буде допускатися зважування та..
  3,544 грн
 • Ваги палетні ЗЕВС ВПЕ-300П-A12L
  Ваги палетні ЗЕВС ВПЕ-300П-A12L потрібні для проведення статичного зважування вантажів на європіддонах для проведення облікових або технологічних операцій на промислових, торгових і сільськогосподарських підприємствах. Палетні ваги ВПЕ рекомендується використовувати на складах, оптових базах та митн..
  10,800 грн
 • Ваги рейкові ЗЕВС ВПЕ-300Р-A12L
  Ваги рейкові ЗЕВС ВПЕ-300Р-A12L зарекомендували себе як сучасні та надійні ваги українського виробництва. Виробник ваг виготовляє балкові ваги ЗЕВС ВПЕ-300Р-A12L на колесах, це зроблено для зручного транспортування їх по складу без значних затрат часу і сили. Що до галузей застосування, то стрижн..
  10,900 грн
 • Ваги-рокла ЗЕВС ВПЕ
  Гідравлічний візок-ваги ЗЕВС ВПЕ – транспортний засіб, який чудово зарекомендував себе при промислово-складських операціях для зважування палет і європіддонів. Перевагами рокли ЗЕВС є простота у користуванні та транспортуванні вантажів. Рокли з вагами ВПЕ ЗЕВС – це ідеальне рішення, з..
  26,800 грн
 • Ваги кранові індикаторні ВК ЗЕВС II
  Кранові ваги індикаторні ВК ЗЕВС III використовуються для зважування невеликої маси при розвантаженні і навантаженні вантажів на промислових складах. Ваги кранові ВК ЗЕВС II виготовляються на 1000 кг, отже модель ЗЕВС II-1000. Ці ваги показали, як бюджетна серія з невеликою ціною і хорошими техні..
  6,500 грн
 • Ваги палетні ЗЕВС ВПЕ-500П-A12L
  Ваги палетні ЗЕВС ВПЕ-500П-A12L потрібні для проведення статичного зважування вантажів на європіддонах для проведення облікових або технологічних операцій на промислових, торгових і сільськогосподарських підприємствах. Палетні ваги ВПЕ рекомендується використовувати на складах, оптових базах та митн..
  10,800 грн
 • Ваги рейкові ЗЕВС ВПЕ-500Р-A12L
  Ваги рейкові ЗЕВС ВПЕ-500Р-A12L зарекомендували себе як сучасні та надійні ваги українського виробництва. Виробник ваг виготовляє балкові ваги ЗЕВС ВПЕ-500Р-A12L на колесах, це зроблено для зручного транспортування їх по складу без значних затрат часу і сили. Що до галузей застосування, то стрижн..
  10,900 грн
 • Ваги електронні кранові індикаторні ВК ЗЕВС III
  Ваги електронні кранові індикаторні ВК ЗЕВС III користуються популярністю на складах де розвантажування відбувається краном. В такому випадку вага кранова кріпиться до крюка крана і відбувається зважування. Ваги кранові ВК ЗЕВС III в залежності від максимального навантаження виготовляються на 300..
  Уточняйте
 • Ваги палетні ЗЕВС ВПЕ-1000П-A12L
  Ваги палетні ЗЕВС ВПЕ-1000П-A12L потрібні для проведення статичного зважування вантажів на європіддонах для проведення облікових або технологічних операцій на промислових, торгових і сільськогосподарських підприємствах. Палетні ваги ВПЕ рекомендується використовувати на складах, оптових базах та мит..
  10,800 грн
 • Ваги рейкові ЗЕВС ВПЕ-1000Р-A12L
  Ваги рейкові ЗЕВС ВПЕ-1000Р-A12L зарекомендували себе як сучасні та надійні ваги українського виробництва. Виробник ваг виготовляє балкові ваги ЗЕВС ВПЕ-1000Р-A12L на колесах, це зроблено для зручного транспортування їх по складу без значних затрат часу і сили. Що до галузей застосування, то стри..
  10,900 грн
 • Ваги палетні ЗЕВС ВПЕ-2000П-A12L
  Ваги палетні ЗЕВС ВПЕ-2000П-A12L потрібні для проведення статичного зважування вантажів на європіддонах для проведення облікових або технологічних операцій на промислових, торгових і сільськогосподарських підприємствах. Палетні ваги ВПЕ рекомендується використовувати на складах, оптових базах та мит..
  10,800 грн
 • Ваги промислові електронні ЗЕВС ВПЕ
  Платформні ваги виробництва ЗЕВС використовуються на промислових об’єктах, для них характерна якісна рифлена конструкція з чорного металу. Ваги платформні Zeus ВПЕ в залежності від умов середовища виготовляються у трьох модифікаціях, це дозволяє покупцю вибрати оптимальн..
  9,000 грн

Наші переваги

Якісне обладнаннявід світових виробників
Низькі цінизавдяки прямим поставкам
Інноваційні рішенняприносять вигоду бізнесу
Безкоштовна консультаціявід експертів
Багаторічний досвідвпровадження та підбору рішень для автоматизації бізнесу
Сервісне обслуговуваннязапчастини завжди в наявності