Компанія АТКОМ
Адрес: вул. Окружна, 57А м. Львiв,
Телефоны: (067) 66-088-66, (096) 55-816-99,
Электронная почта: at.com@ukr.net

Metrologic-Honeywell

Показувати: Список / Сітка
Сортування
Відображати:
 • Сканер штрих-кодів Honeywell Metrologic MK 5145 Eclipse
  Компанія Honeywell випускає якісні і ідеально збалансовані сканери, одним з яких є Honeywell (Metrologic) MS5145 Eclipse. Цей прилад вважають одним з найбільш ефективних і якісних. Сканер характеризується своєю компактністю, легкістю і зручністю для щоденного використання. При його розробці були вик..
  4,050 грн
 • Сканер штрих-коду Honeywell Metrologic MS 9540 Voyager
  Сканер штрих-кода Honeywell Metrologic  MS 9540 Voyager один з найбільш популярний сканерів, які користуються популярністю серед клієнтів, які купляють для встановлення у торгових мережах. Honeywell (Metrologic) MS9540 Voyager - це лазерний сканер для читання 1D штрих-кодів і кодів GS1 DataB..
  5,250 грн
 • Двомірний сканер 2D-кода Honeywell (Metrologic) Voyager 1400
  Сканер для читання 1D і 2D штрих-кодів Honeywell (Metrologic) Voyager 1400 дуже зручний, високоефективний і компактний в експлуатації. Завдяки всьому цьому, навіть ті, хто ніколи не мав досвіду роботи з подібними приладами, швидко в усьому розбереться. Пристрій виконує свою роботу дуже якісно і за л..
  Уточняйте
 • Багатоплощинний сканер Honeywell Metrologic MS 7120 Orbit
  Honeywell Metrologic MS 7120 Orbit може зчитувати стандартні лінійні коди і коди GS1 DataBar. Цей пристрій є прекрасним поєднанням адекватної ціни і високої якості. Сканер використовує багатоплощинне сканування: 5 полів з 4 паралельних ліній, його головними характеристиками виступають компактність, ..
  Уточняйте
 • Багатоплощинний сканер Honeywell Metrologic MS 3780 Fusion
  Honeywell Metrologic MS 3780 Fusion - це багатоплощинний ручний сканер для читання 1D штрих-кодів в будь-якому положенні. Його можна використовувати в торгівлі, медицині (наприклад аптеки) і ін. Пристрій здатний сканувати навіть пошкоджені або занадто щільні коди. Для більш комфортної роботи пристрі..
  Уточняйте
 • Термінал збору даних Honeywell Metrologic ScanPal 5100
  Honeywell (Metrologic) ScanPal 5100 в основному використовується представниками середнього та малого бізнесу. Цей термінал є прекрасним поєднанням високої якості і багатофункціональності. Завдяки новітнім технологіям, які використовувалися при його розробці, пристрій може приймати на себе великий рі..
  Уточняйте
 • Термінал збору даних Honeywell Metrologic Dolphin 6100
  На даний момент все більше зростає попит на термінали, які відмінно справляються зі своїми завданнями, але при цьому характеризуються доступністю за ціною, і одним з таких пристроїв є радіо термінал Honeywell Metrologic Dolphin 6100. Він знайшов своє застосування на складах і торгових підприємствах...
  Уточняйте
 • Термінал збору даних Honeywell Metrologic Dolphin 6500
  Honeywell Metrologic Dolphin 6500 - це термінал, призначений для збору даних і здійснення бездротового зв'язку. Він є одним з найбільш поширених і простих у використанні пристроїв. Він знайшов своє застосування в багатьох сферах діяльності: виробництво, роздрібна торгівля і логістика. Цей пристр..
  Уточняйте
 • Сканер штрих-коду Honeywell Metrologic MK1200G Voyager
  Компанія Honeywell є лідируючим виробником надійних сканерів в усьому світі. Honeywell (Metrologic) MK1200G Voyager - це лазерний сканер для читання 1D штрих-кодів. Він є однією з найновіших розробок на даний момент. Сканер буде відмінним рішенням, так як в результаті використання новітніх технологі..
  5,438 грн

Наші переваги

Якісне обладнаннявід світових виробників
Низькі цінизавдяки прямим поставкам
Інноваційні рішенняприносять вигоду бізнесу
Безкоштовна консультаціявід експертів
Багаторічний досвідвпровадження та підбору рішень для автоматизації бізнесу
Сервісне обслуговуваннязапчастини завжди в наявності