Компанія АТКОМ
Адрес: вул. Окружна, 57А м. Львiв,
Телефоны: (067) 66-088-66, (096) 55-816-99,
Электронная почта: at.com@ukr.net

Масса-К

Показувати: Список / Сітка
Сортування
Відображати:
 • Настільні електронні ваги МК-15.2-А21
  Настільні електронні ваги МК-15.2-А21 виробництва Масса-К мають чудовий дизайн і ультра тонку висоту ваги, яка впишеться у приміщення з незначними площами.  Висота ваги становить 56мм. Ваги фасувальні працюють від вбудованого акумулятора і мають вихід для з’єднання з допоміжним обладнання..
  Уточняйте
 • Ваги рахункові МК-С Масса-К
  Ваги для підрахунку МК-С Масса-К це перш за все сучасний ультра тонкий дизайн, який дозволяє в невеликих магазинах займати мінімум місця. Також ваги лічильні МК-С Масса-К комплектуються акумулятором, що дозволяє довгий час працювати без постійного джерела живлення. Комплектуються лічильні ваги МК..
  Уточняйте
 • Ваги торгові з друком етикетки ВПМ-Т Масса-К
  Ваги торгові з друком етикетки ВПМ Масса-К на ринку України давно, вони належать до моделей, які використовуються в невеликих магазинах, торгових складах, роздрібній торгівлі, де потрібно за невеликі кошти придбати чекодрукуючі ваги. Етикеточні ваги Масса-К ВПМ завдяки невеликим розмірам підійдут..
  Уточняйте
 • Електронні торгові ваги Масса-К МК
  Електронні торгові ваги серії МК виробництва Масса-К вирізняє від інших ваг висока стійка і не велика відстань між ніжками ваги. За допомогою таких характеристик вага серії МК може розташовуватись  на стільниці холодильної вітрини, що з економить місце в невеликих магазинах. А вбудований акумул..
  Уточняйте
 • Ваги фасувальні з друком етикетки ВПМ-Ф Масса-К
  Ваги фасувальні з друком етикетки ВПМ-Ф Масса-К універсальне рішення якості за невелику ціну, дана модель чекодрукуючих ваг популярна серед покупців, оскільки має чудовий дизайн, компактні розміри. Характеризуючи моделі з автоматичним підмотуванням стрічки (ВПМ-6.2-Ф1, ВПМ-15.2-Ф1, ВПМ-32.2-Ф1), ..
  Уточняйте
 • Товарні ваги з друком етикеток TB-S-P3 Масса-К
  Товарні ваги з друком етикеток TB-S-P3 Масса-К одне з найпрактичніших рішень в промисловості, де одночасно потрібно зважувати габаритні вантажі (коробки, мішки) та при цьому проводити їхнє маркування. Ваги товарні з друком етикетки TB-S-P3 Масса-К на сьогоднішній день виготовляються в чотирьох мо..
  Уточняйте
 • Товарні ваги з друком етикеток TB-M-P3 Масса-К
  Товарні ваги з друком етикеток TB-M-P3 Масса-К як конструкторська задумка появилися завдяки тому, що потрібно зважувати було великогабаритні вантажі, але в кінцевому результаті маркувати їх. Суть маркування полягає в тому, щоб після зважування на коробку, мішок наклеїти термоетикетку, на якій буде в..
  Уточняйте

Наші переваги

Якісне обладнаннявід світових виробників
Низькі цінизавдяки прямим поставкам
Інноваційні рішенняприносять вигоду бізнесу
Безкоштовна консультаціявід експертів
Багаторічний досвідвпровадження та підбору рішень для автоматизації бізнесу
Сервісне обслуговуваннязапчастини завжди в наявності