Компанія АТКОМ
Адрес: вул. Окружна, 57А м. Львiв,
Телефоны: (067) 66-088-66, (096) 55-816-99,
Электронная почта: at.com@ukr.net

Однорядкові етикет-пістолети

Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Однорядковий етикет-пістолет Jolly JН8

  Однорядковий етикет-пістолет Jolly JН8 відноситься до маркувального обладнання економ класу. Маркувальний пістолет Jolly JН8 використовується для цінників, а основна його функція для кодів. Доступна ціна і хороша якість зробили цей етикет пістолет найбільш популярним серед покупців. Етикет пістол..
  1,050 грн
 • Однорядковий етикет-пістолет BLITZ PH8

  Однорядковий етикет-пістолет BLITZ PH8 це обладнання бізнес класу, яке використовується для нанесення інформації про товар. Маркувальний пістолет BLITZ PH8 використовуються для кодів, а рідше для нанесення ціни. Етикет пістолет для маркування BLITZ PH дозволяє внести вісім (8) символів у стрічку...
  1,688 грн
 • Ручний етикет-пістолет BLITZ M6

  Ручний етикет-пістолет BLITZ M6 відноситься до підкатегорії однорядкових пістолетів. Якщо коротко розглядати то маркувальний етикет-пістолет BLITZ M6 являється найзручнішим для нанесення ціни на продукцію, це пов’язано з тим, що висота символів становить 8 мм і є оптимальною для зорового сприй..
  2,550 грн
 • Етикет пістолети для маркування BLITZ C6 / BLITZ C8

  Етикет пістолети для маркування BLITZ C6 / BLITZ C8 належить до категорії бізнес класу, це пояснюється тим, що етикет пістолети характеризуються надійністю та довговічністю у використанні. Модель BLITZ C6 розрахована на шість (6) символів, які найчастіше зручно використовувати для нанесення ціни ..
  1,688 грн
 • Однорядковий етикет пістолет BLITZ S10 / BLITZ S10/A

  Однорядковий етикет пістолет BLITZ S10 / BLITZ S10/A належить до категорії бізнес класу, це пояснюється тим, що маркувальні пістолети характеризуються надійністю та довговічністю у використанні. Модель BLITZ S10 розрахована на десять (10) символів, які найчастіше зручно використовувати для нанесе..
  1,688 грн
 • Однорядковий етикет-пістолет OPEN PH8

  Однорядковий етикет-пістолет OPEN PH8 це обладнання бізнес класу, яке використовується для нанесення інформації про товар. Маркувальний пістолет OPEN PH8 використовуються для кодів, а рідше для нанесення ціни. Етикет пістолет для маркування OPEN PH8 дозволяє внести вісім (8) символів у стрічку. В..
  Уточняйте
 • Ручний етикет-пістолет OPEN M6

  Ручний етикет-пістолет OPEN M6 відноситься до підкатегорії однорядкових пістолетів. Якщо коротко розглядати то маркувальний етикет-пістолет OPEN M6 являється найзручнішим для нанесення ціни на продукцію, це пов’язано з тим, що висота символів становить 8 мм і є оптимальною для зорового сприйня..
  2,550 грн
 • Етикет пістолети для маркування OPEN C6 / OPEN C8

  Етикет пістолети для маркування OPEN C6 / OPEN C8 належить до категорії бізнес класу, це пояснюється тим, що етикет пістолети характеризуються надійністю та довговічністю у використанні. Модель OPEN C6 розрахована на шість (6) символів, які найчастіше зручно використ..
  1,688 грн
 • Однорядковий етикет пістолет OPEN S10 / OPEN S10/A

  Однорядковий етикет пістолет OPEN S10 / OPEN S10/A належить до категорії бізнес класу, це пояснюється тим, що маркувальні пістолети характеризуються надійністю та довговічністю у використанні. Модель OPEN S10 розрахована на десять (10) символів, я..
  1,688 грн
 • Маркувальний етикет пістолет SWING 2112 (PH)

  Маркувальний етикет пістолет SWING 2112 (PH) представляє собою хороше бюджетне рішення для маркування продукції, використання його припадає на невеликі магазини і павільйони, де обсяг етикеток не надто великий. Маркувальний пістолет SWING 2112 (PH) дозволяє використовуват..
  1,050 грн
 • Маркувальний етикет пістолет SWING 2612

  Маркувальний етикет пістолет SWING 2612 представляє собою хороше бюджетне рішення для маркування продукції, використання його припадає на невеликі магазини і павільйони, де обсяг етикеток не надто великий. Маркувальний пістолет SWING 2612 дозволяє використовувати стрічку розмі..
  1,313 грн
 • Маркувальний етикет пістолет SWING 2212

  Маркувальний етикет пістолет SWING 2212 представляє собою хороше бюджетне рішення для маркування продукції, використання його припадає на невеликі магазини і павільйони, де обсяг етикеток не надто великий. Маркувальний пістолет SWING 2212 дозволяє використовувати стрічку ..
  1,313 грн

Наші переваги

Якісне обладнаннявід світових виробників
Низькі цінизавдяки прямим поставкам
Інноваційні рішенняприносять вигоду бізнесу
Безкоштовна консультаціявід експертів
Багаторічний досвідвпровадження та підбору рішень для автоматизації бізнесу
Сервісне обслуговуваннязапчастини завжди в наявності