Компанія АТКОМ
Адрес: вул. Окружна, 57А м. Львiв,
Телефоны: (067) 66-088-66, (096) 55-816-99,
Электронная почта: at.com@ukr.net

Двохрядкові етикет-пістолети

Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Двохрядковий етикет пістолет BLITZ Promo

  Двохрядковий етикет пістолет BLITZ Promo належить до категорії маркувальників, які окрім інформації у вигляді ціни, коду та дати, можуть наносити рекламні фрази. З допомогою цього пістолета робітники магазину зможуть повідомляти про акції, знижки, новинки тощо, які відбуватимуться у м..
  5,760 грн
 • Маркувальний пістолет BLITZ C17

  Двохрядковий маркувальний пістолет BLITZ C17 зарекомендував себе як надійний і простий в користуванні етикет пістолет. Він належить до бізнес обладнання, оскільки якість комплектуючих дозволяє збільшити ресурс на роки. Етикет пістолет BLITZ C17 дозволяє вносити інфор..
  3,960 грн
 • Двохрядковий етикет пістолет BLITZ C20 / BLITZ C20/A

  Двохрядковий етикет пістолет BLITZ C20 / BLITZ C20/A зарекомендував себе як надійний і простий в користуванні етикет пістолет. Він належить до бізнес обладнання, оскільки якість комплектуючих дозволяє збільшити ресурс на роки. Маркувальний пістолет BLITZ&nb..
  4,160 грн
 • Двохрядковий етикет пістолет OPEN C20 / OPEN C20/A

  Двохрядковий етикет пістолет OPEN C20 / OPEN C20/A зарекомендував себе як надійний і простий в користуванні етикет пістолет. Він належить до бізнес обладнання, оскільки якість комплектуючих дозволяє збільшити ресурс на роки. Маркувальний пістолет OPEN ..
  4,160 грн
 • Маркувальний пістолет OPEN S16

  Двохрядковий маркувальний пістолет OPEN S16 зарекомендував себе як надійний і простий в користуванні етикет пістолет. Він належить до бізнес обладнання, оскільки якість комплектуючих дозволяє збільшити ресурс на роки. Етикет пістолет OPEN S16 дозволяє вносити інформацію про то..
  3,960 грн
 • Етикет пістолет для цінників SWING 2616

  Етикет пістолет SWING 2616 це двохрядковий пістолет для цінників і кодів, він належить до категорії бюджетного обладнання для маркування. Використовують його переважно де потрібно промаркувати товар, при тому вказати на етикет стрічці код продукції та ціну. Етикет пістолет для цінн..
  2,240 грн

Наші переваги

Якісне обладнаннявід світових виробників
Низькі цінизавдяки прямим поставкам
Інноваційні рішенняприносять вигоду бізнесу
Безкоштовна консультаціявід експертів
Багаторічний досвідвпровадження та підбору рішень для автоматизації бізнесу
Сервісне обслуговуваннязапчастини завжди в наявності